dowolna

Domy z garażem Rzeszów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Kmity,Rzeszów

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący Rzeszów ul. Jaworowa. W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomosci do sprzedania dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 6 arów. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Rzeszów

1 299 000 zł160 m² 8 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:621 m²

Biuro Nieruchomości Stoprocent ma przyjemność zaprezentować doskonałą nieruchomość inwestycyjną, położoną w strategicznej lokalizacji ul. Jana Kochanowskiego w Rzeszowie. Oferujemy 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

679 000 zł87 m² 7 776,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada na sprzedaż ofertę domów w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomości dostępne są w atrakcyjnej cenie 599 000 zł w stanie deweloperskim. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł270 m² 2 848,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia dom w zabudowie szeregowej położony w wyjątkowej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Rzeszowa! Ponad 270m2 powierzchni użytkowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sulikowskiego

Słocina,Rzeszów

1 249 000 zł110 m² 11 354,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 428 m²

Dom jednorodzinny Z budynkiem garażowym I dużym ogrodem Do sprzedania dom jednorodzinny wybudowany w systemie kanadyjskim o powierzchni użytkowej 110 m2 oraz budynek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zwięczyca,Rzeszów

565 000 zł136 m² 4 154,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją, położoną zaledwie 11 km od centrum Rzeszowa, w urokliwym otoczeniu na granicy Boguchwały z Lutoryżem. To kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pileckich

Słocina,Rzeszów

789 000 zł114 m² 6 913,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Nowość w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Prezentujemy Państwu wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 114.12m2 przy ul. Ottona i Jana Pileckich. Nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zwięczyca,Rzeszów

565 000 zł136 m² 4 154,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

629 000 zł87 m² 7 204,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 87,31 m2 z około 45m2 ogrodem. Zamieszkaj na zamkniętym, kameralnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Budziwój,Rzeszów

719 000 zł125 m² 5 772,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej zlokalizowane na terenie nowo powstałego osiedla Śnieżna. Dom posiada 2 balkony oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Budziwój,Rzeszów

519 000 zł125 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pileckich

Słocina,Rzeszów

890 000 zł167 m² 5 332,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:245 m²

Nowość w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Prezentujemy Państwu wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 166.93 m przy ul. Ottona i Jana Pileckich. Nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staroniwa,Rzeszów

849 000 zł170 m² 4 994,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:237 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Staroniwa, w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

890 000 zł144 m² 6 182,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:994 m²

Dom 4 poko je * 90,65 m2 powierzchni użytkowej * 103,95 m2 powierzchni całkowitej (skosy) + 40,00 m2 piwnica * działka 9,94 ara * garaż wolnostojący z wiatą * taras * 2 balkony opis: - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Spacerowa

Zalesie,Rzeszów

989 000 zł120 m² 8 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż 5-letni dom w zabudowie szeregowej wraz z garażem usytuowany na niespełna 2-arowej działce w Rzeszowie, dzielnica Zalesie, ul. Spacerowa. 5 pokoi- 120 m2, 989 000 zł do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

679 000 zł85 m² 7 952,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:162 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na nowej inwestycji przy ul Dębickiej w Rzeszowie. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja - niespełna 5 km od centrum Rzeszowa oraz szybki dojazd do Drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sowińskiego

Słocina,Rzeszów

1 600 000 zł574 m² 2 785,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:934 m²

Dom dwurodzinny 391 m2 powierzchni użytkowej * działk a 9,34 ar a * 2 garaże w budynku * piwnica * piękny i zadbany ogród * dom typu bliźniak: i część zamieszkała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Przybyszówka,Rzeszów

689 000 zł86 m² 8 011,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej na Przybyszówce to kompleks 10 lokali jednorodzinnych z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej ok 86 m2. Domy posiadają swój własny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

645 000 zł70 m² 9 230,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 570 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 69,88 m2 usytuowanej na 5500 m2 działce w Rzeszowie na osiedlu Słocinia. Dom w trakcie realizacji. Sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

679 000 zł85 m² 7 952,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:111 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

929 000 zł136 m² 6 805,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Dom o powierzchni 136,5 m2 na działce 3,57 ar. W pobliżu nieruchomości tereny zielone, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Spacerowa

Zalesie,Rzeszów

989 000 zł120 m² 8 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas! na sprzedaż 5-letni dom w zabudowie szeregowej wraz z garażem usytuowany na niespełna 2-arowej działce w Rzeszowie, dzielnica Zalesie, ul. Spacerowa. 5 pokoi- 120 m2, 989.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wywrockiego

Staroniwa,Rzeszów

899 000 zł126 m² 7 106,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Ostatni środkowy lokal z garażem i dużym ogródkiem w cenie 899 000 pln Inwestycja Wzgórze Staroniwskie to kameralne osiedle zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł170 m² 3 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę ostatniego narożnego domu w zabudowie szeregowej w tej lokalizacji - zaledwie 7,5 km od płyty rynku w Rzeszowie. Ta nieruchomość to nie tylko przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

689 000 zł79 m² 8 774,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:316 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 78,52 m2 w stanie deweloperskim z ogródkiem. Lokalizacja: - doskonała i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Projektant,Rzeszów

1 060 000 zł177 m² 5 983,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż domy wolnostojące położone na pograniczu osiedla Projektant, wyróżniające się wysoką jakością wykonania. Materiały najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

649 000 zł85 m² 7 601,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85.38 m2 z ogrodem 126,2 m2. Nieruchomość sprzedawana jest w podwyższonym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

650 000 zł85 m² 7 952,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

0% pcc, 0% prowizji! Na sprzedaż ostatni dom w zabudowie bliźniaczej położone w cichej, zielonej okolicy przy ulicy Dębickiej. Ta wyjątkowa oferta łączy w sobie komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 400 000 zł270 m² 5 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do sprzedania duży dom z przestronną działką. Nieruchomość znajduję się na ulicy Olbrachta, 10 minut od centrum Rzeszowa. Dom ma powierzchnię 270m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Budziwój

Budziwój,Rzeszów

680 000 zł125 m² 5 436,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

W sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125,09 m2 usytuowany na działce ok 4a z garażem w bryle budynku. Znajduje się na osiedlu składającym się z ośmiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, al. Niepodległości

Mieszka I,Rzeszów

1 049 000 zł200 m² 5 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom W zabudowie szeregowej - segment środkowy 7 pokoi * 180 m2 powierzchni użytkowej * działka 3 ary * garaż w budynku * ogródek z tarasem * piwnica * strych * instalacja solarna *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 317 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 13,14 ara. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej lokalizacji, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

789 000 zł132 m² 5 967,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przedstawiam funkcjonalny dom w stanie deweloperskim, z gotową elewacją, położony w spokojnej, kameralnej okolicy - w południowej części Rzeszowa, zaledwie 7 km do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podgórskiego

Słocina,Rzeszów

644 000 zł125 m² 5 148 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:231 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 125,10 m2 Rzeszów - ks. Adama Podgórskiego ostatni dostępny segment segment środkowy 0% podatku pcc 0% prowizji Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Zalesie,Rzeszów

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 150m2 z garażem w bryle znajdujący się na 7- arowej działce przy ul. Spacerowej w Rzeszowie. ( zalesie ) Dom składa się z: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

699 000 zł85 m² 8 186,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni 86m2 z tarasem i ogrodem. Zamieszkaj na zamkniętym, kameralnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

689 000 zł171 m² 4 029,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Potokowa

Staroniwa,Rzeszów

1 050 000 zł250 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący z 2004 roku, posadowiony na działce o powierzchni ok.10 ar, zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Potokowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pileckich

Słocina,Rzeszów

759 000 zł114 m² 6 650,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rzeszów

Zalesie,Rzeszów

4 500 zł140 m² 32,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący podpiwniczony z garażem o powierzchni około 140m2. Budynek ogrodzony, częściowo podpiwniczony z garażem w bryle budynku. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Aroniowa

Budziwój,Rzeszów

670 000 zł110 m² 6 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu gotowy dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż, segment środkowy, w stanie deweloperskim o powierzchni 110m2 z działką.