dowolna

Domy z garażem Rzeszów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł134 m² 3 733,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, budowane na działkach o powierzchni ok. 5a, w Rzeszowie, przy ulicy Łąkowej. Domy budowane według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staroniwa,Rzeszów

790 000 zł138 m² 5 724,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję w zabudowie szeregowej zlokalizowaną przy ulicy Staroniwskiej w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowiejska

Zwięczyca,Rzeszów

869 000 zł170 m² 5 111,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom wolnostojący 170m2 | 6 pokoi | Działka 27 arów | Rzeszów | Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 170m2, położony na działce o powierzchni 27 arów. Budynek 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 439 000 zł180 m² 7 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość wolnostojącą znajdującą się w miejscowości Tyczyn, tuż przy wjeździe do Rzeszowa. Dom sprzedawany jest w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł172 m² 3 482,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę ostatniego narożnego domu w zabudowie szeregowej w tej lokalizacji - zaledwie 7,5 km od płyty rynku w Rzeszowie. Tylko do końca marca okazyjna cena sprzedaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeszów

Pobitno,Rzeszów

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia ofertę wyjątkowego domu położonego na cichym i zielonym osiedlu Pobitno w Rzeszowie. Ta wyjątkowa oferta dla osób szukających spokoju, bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Podgórskiego

Słocina,Rzeszów

649 000 zł123 m² 5 260,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu dom szeregowy o powierzchni 123,38m2 z szybkim dojazdem do centrum miasta. Udało się połączyć miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słocina,Rzeszów

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom dwukondygnacyjny, zlokalizowany w Rzeszowie na osiedlu Słocina. Dom o powierzchni ok 200 m2 usytuowany na 14 ar działki. Dom usytuowany pośród domów jednorodzinnych, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zalesie,Rzeszów

1 999 000 zł254 m² 8 460,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Stoprocent-Nieruchomości prezentuje dom który jest kwintesencją luksusu i nowoczesności. Ten przestronny dom parterowy z użytkowym poddaszem, o całkowitej powierzchni 254 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

670 000 zł100 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, 2-poziomowej o powierzchni 100m2 z oddzielnym garażem 30 M2 na działce 2,2 ar. Położenie w centrum miasta, na ulicy Sportowej Dom do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców Listopadowych

Staromieście,Rzeszów

1 050 000 zł230 m² 4 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu naszą najnowszą ofertę zakupu wyjątkowej willi położonej w prestiżowej lokalizacji Rzeszowa, przy ulicy Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Papieska

Drabinianka,Rzeszów

599 000 zł285 m² 2 101,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 285 m2 znajdujący się w Rzeszowie przy ulicy Papieskiej (boczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

1 000 000 zł122 m² 8 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje domy w zabudowie szeregowej przy ul. Sikorskiego Osiedle składa się z 12 niestandardowych i niepowtarzalnych segmentów Premium. Oferta: bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż wyjątkowy dom w Rzeszowie os. Króla Augusta Dom idealny pod inwestycję, oraz na podział na kawalerki ok.30m2 od 3 do 5 sztuk! LUB POD WYNAJEM NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zalesie,Rzeszów

1 990 000 zł257 m² 7 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 m²

Ekskluzywny Dom Wolnostojący na Sprzedaż w Dzielnicy Zalesie, rzeszów Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować unikalną ofertę zakupu prestiżowego domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Drabinianka,Rzeszów

770 000 zł118 m² 6 525,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:279 m²

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku zlokalizowany w Rzeszowie na ul. Sikorskiego. Dom o powierzchni 118m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

950 000 zł123 m² 7 736,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

11 900 zł254 m² 46,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 254 m2 znajdujący się przy ulicy Wieniawskiego urządzony w wysokim standardzie. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

675 000 zł85 m² 7 905,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Na sprzedaż dom na kameralnym osiedlu, składającym się z 5 domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w zachodniej części Rzeszowa przy ul. Dębickiej. Bliźniak o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż nowy 4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 80 m2 z przynależnym ogrodem (segment środkowy) w nowej inwestycji mieszkań i domów w zab. szeregowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

959 000 zł90 m² 10 596,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Prezentuję Państwu dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie przy ul .Laurowej. Właściciele domu zadbali o każdy szczegół by stworzyć nowoczesną ,komfortową a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staroniwa,Rzeszów

659 000 zł68 m² 9 637,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:340 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu segment jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość zlokalizowana w Rzeszowie na osiedlu Staroniwa. Inwestycja to projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodne Wzgórze

Budziwój,Rzeszów

730 000 zł134 m² 5 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż bliźniak w Rzeszowie - wyjątkowo przestronny dom o nowoczesnej i eleganckiej bryle z dużą działką od strony południowej! Bliźniak w Rzeszowie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podleśna

Budziwój,Rzeszów

459 000 zł139 m² 3 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Uwaga: ostatni segment powrócił do sprzedaży! Na sprzedaż duża szeregówka w Rzeszowie Dom dla rodziny - wysoka jakość w dobrej cenie! Oferta dla osób, które szukają przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83m2 usytuowany na działce o powierzchni około 2,2 ara przy ul. Miejskiej. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Budziwój,Rzeszów

419 000 zł110 m² 3 794,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker Prezentuje: przedstawiamy państwu nowe osiedle 12 Domów w zabudowie Szeregowej. Szeregówki o wymiarach od 109 do 110,5m2 Powierzchnie działek Od 1,7 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Biała,Rzeszów

1 150 000 zł360 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 479 m²

Do sprzedania prezentuję Państwu wolnostojący dom, znajdujący się na działce o powierzchni 4 4 479 m2. Dom ma powierzchnie użytkową 120 m2 (360 m2 powierzchni całkowitej) i położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staroniwa,Rzeszów

629 000 zł68 m² 9 198,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Budziwój,Rzeszów

719 000 zł121 m² 5 942,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż gotowy, komfortowy i nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w bezpiecznej, spokojnej i malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Zawiszy,Rzeszów

5 900 zł115 m² 51,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu domu w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie przy ulicy Rymanowskiej. Najem dla rodziny bądź dla firmy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tysiąclecia,Rzeszów

1 300 000 zł291 m² 4 462,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 m²

W ofercie licencjonowanego biura Nieruchomości wms na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom o powierzchni 291m2 w ścisłym centrum Rzeszowa. Do domu prowadzi jedno wspólne wejście na klatkę schodową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

550 000 zł76 m² 7 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 76m2 usytuowany na działce o powierzchni około 2 ara przy ul. Miejskiej. Dom znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Pobitno,Rzeszów

2 000 000 zł350 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:145 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny dom wolnostojący z pięknym, zakrzewionym ogrodem położony w zacisznej i widokowo położonej części osiedla Pobitno. Dom pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staromieście,Rzeszów

1 399 000 zł154 m² 9 108,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość - nowoczesną stodołę o powierzchni 153m2, zlokalizowaną na działce o powierzchni 10 arów. Dom został wybudowany w 2022/2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lenartowicza

Śródmieście,Rzeszów

2 490 000 zł230 m² 10 826,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:398 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości, która stanowi prawdziwą perełkę na rynku Rzeszowa. Ta komfortowa nieruchomość to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

629 000 zł86 m² 7 330,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż nowa inwestycja w Rzeszowie na osiedlu Dworzysko. Jest to kompleks budynków w zabudowie szeregowej znajdujących się w prestiżowej i spokojnej okolicy z bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Nowe Miasto,Rzeszów

6 900 zł220 m² 31,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu dom do wynajęcia o powierzchni ok. 220m2 w Rzeszowie na osiedlu Nowe Miasto. Dom położony na działce 4-arowej w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Zalesie,Rzeszów

1 990 000 zł255 m² 7 805,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesny i komfortowy dom o powierzchni użytkowej 213 m2 położony na dużej 13 arowej działce z pięknym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

704 006 zł85 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:207 m²

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości przedstawia Państwu nową inwestycję na osiedlu Budziwój w Rzeszowie. Dom w zabudowie szeregowej, 5-pokojowy o łącznej powierzchni 85 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Drabinianka,Rzeszów

1 440 000 zł350 m² 41,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:670 m²

Joker house nieruchomości przedstawia duży dom w zabudowie szeregowej, składający się z 8 pokoi, 3 łazienek, na działkach 6,7 ara, z możliwością przerobienia na przykład na 3 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Zalesie,Rzeszów

11 900 zł213 m² 55,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 292 m²