dowolna

Domy z cegły Rzeszów - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krakowska

Dworzysko,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Kameralne osiedle, składające się z 12 segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Zalesie,Rzeszów

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia nowoczesny dom w zabudowie szeregowej do wynajęcia idealny dla rodzin i osób pracujących, osiedle Zalesie, rzeszów Do wynajęcia nowy, stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 399 000 zł330 m² 4 239,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:760 m²

Poszukujesz nieruchomości w centrum Rzeszowa na cele inwestycyjne? Planujesz zakup obiektu na cele inwestycyjne? Może sam jesteś przedsiębiorcą poszukującego doskonałej lokalizacji dla własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podkarpacka

Zwięczyca,Rzeszów

1 299 000 zł226 m² 5 747,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom na Sprzedaż o Powierzchni 226m2 przy ul. Podkarpackiej, osiedle Zwięczyca Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży domu o powierzchni 226 m2, zlokalizowanego przy ul. Podkarpackiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czołgistów

Rzeszów,podkarpackie

1 190 000 zł100 m² 11 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:927 m²

dom jednorodzinny , piwnica, parter i poddasze, działka 927 m2 kontakt Marian   Zbyszek  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krakowska-Południe,Rzeszów

1 200 000 zł138 m² 8 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu w świetnej lokalizacji. Duża liczba pomieszczeń oraz ustawna działka sprawiają że nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rzeszów

Miłocin,Rzeszów

1 255 000 zł220 m² 5 704,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż przestronny dom szeregowy o powierzchni około 170 m , położony w Rzeszowie, w urokliwej dzielnicy Miłocin. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Centrum,Rzeszów

1 399 000 zł330 m² 4 239,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:760 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

879 000 zł166 m² 5 295,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:40 m²

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom! W całości wyremontowany! Dom jest umiejscowiony na dużej działce o powierzchni 39,84 ara z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

3 000 000 zł263 m² 11 406,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości do sprzedania Dom z działką i garażem położony przy ul. Armii Krajowej z przeznaczeniem pod działalność usługową. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słocina,Rzeszów

990 000 zł187 m² 5 296,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia niepowtarzalną ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 187 m2 na 11 arowej działce przy ul. Św Rocha. To idealna nieruchomość dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dominikańska

Piastów,Rzeszów

1 199 000 zł170 m² 7 052,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 170 m , z dodatkową piwnicą i garażem (80 m ), położony na działce o powierzchni 5,6 ara. Przed posesją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pobitno,Rzeszów

449 000 zł82 m² 5 475,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości urokliwego domu w spokojnej dzielnicy Pobitno, rzeszów. To doskonała propozycja dla osób, które pragną żyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Pobitno,Rzeszów

829 000 zł225 m² 3 684,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Rzeszowie usytuowany na działce o powierzchni 7,21 ara na osiedlu Pobitno. Dom z lat 60' z dużym potencjałem aranżacyjnym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

989 000 zł250 m² 3 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Na sprzedaż doskonała oferta inwestycyjna. Duży dom o powierzchni 250m , położony przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Nieruchomość posiada 3 kondygnacje. Każde piętro może zostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pobitno,Rzeszów

879 000 zł165 m² 5 327,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący na os. Pobitno w Rzeszowie usytuowany na 7 arowej działce. Nieruchomość posiada 5 osobnych sypialni, kuchnię, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Jeśli szukasz przestronnego domu, który łączy bliskość centrum miasta z ciszą i spokojem kameralnej okolicy, ta oferta jest idealna dla Ciebie! Na sprzedaż piętrowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mazowiecka

Wilkowyja,Rzeszów

949 000 zł242 m² 3 917,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:437 m²

i partnerzy Nieruchomości prezentują na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Mazowieckiej w Rzeszowie. Budynek o powierzchni242 m2 znajduje się na przeszło cztero arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zalesie,Rzeszów

1 380 000 zł232 m² 5 948,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:452 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom zlokalizowany w Rzeszowie, znajdujący się w jednej z najbardziej pożądanych do zamieszkania dzielnic- zalesie. Dom o powierzchni około 232 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pobitno,Rzeszów

1 299 000 zł174 m² 7 178,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowy dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji na rzeszowskim osiedlu Pobitno. Główne informacje o nieruchomości: * dom wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mieszka I,Rzeszów

869 000 zł180 m² 4 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z dużym ogrodem. Zlokalizowany w atrakcyjnej dzielnicy Rzeszowa z łatwym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sikorskiego,Rzeszów

1 190 000 zł180 m² 6 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 180 m2 przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Usytuowany jest w drugim pasie zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jana Olbrachta

Wilkowyja,Rzeszów

749 000 zł112 m² 6 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:841 m²

Biuro dobry Adres Nieruchomości pragnie zaoferować do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący zlokalizowany w pierwszym pasie zabudowy w doskonałej lokalizacji przy Ul. Jana Olbrachta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piastów,Rzeszów

1 299 000 zł170 m² 7 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:560 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

889 000 zł166 m² 5 355,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż ładny dom i wyremontowany gotowy do zamieszkania! Dom jest umiejscowiony na dużej działce o powierzchni 40 arów z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lwowska

Wilkowyja,Rzeszów

869 000 zł220 m² 39,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący 170m2 | 6 pokoi | Działka 11 arów | Rzeszów | Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 220m2, natomiast powierzchnia użytkowa to około 170m2. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staroniwa,Rzeszów

1 059 000 zł125 m² 8 472 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy przestronny dom w zabudowie szeregowej! Nieruchomość o powierzchni 125 m , usytuowana na działce 240 m , z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Zalesie,Rzeszów

1 049 000 zł187 m² 5 609,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego bliźniaka, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Rzeszowa - Zalesie. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Wilkowyja,Rzeszów

989 000 zł250 m² 3 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 piętrowy dom wolnostojący o powierzchni 250 m2, usytuowany na przestronnej 4,6 arowej działce z garażem oraz piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lwowska

Wilkowyja,Rzeszów

999 999 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Dom wolnostojący 250m2 | 9 pokoi | Działka 10,6 ara | Rzeszów | Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 250m2, natomiast powierzchnia użytkowa to około 200m2. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

4 500 zł170 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom na wynajem w okolicy ul. Podkarpackiej w Rzeszowie - ul. Nowogrodzka! Główne informacje o nieruchomości: * ok. 170 m2 powierzchni *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkowyja,Rzeszów

990 000 zł280 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 200m2. Prezentowany budynek wybudowany został na przełomie lat 80tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł197 m² 2 837,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:624 m²

Na sprzedaż murowany dom wolnostojący, piętrowy, o powierzchni 197m2, położony w Zaczerniu, w cichej, spokojnej okolicy. Bardzo blisko granicy z Rzeszowem. Dom usytuowany został na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

739 000 zł120 m² 6 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent- nieruchomości na sprzedaż połowa kamienicy przy Ul Legionow. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 120 m2 składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią

Rzeszów,podkarpackie

1 299 000 zł230 m² 5 647,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący na sprzedaż w Rzeszowie przy ulicy Podkarpackiej. Jest to niezwykła nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pobitno,Rzeszów

899 000 zł165 m² 5 448,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Biała,Rzeszów

1 150 000 zł360 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 479 m²

Do sprzedania prezentuję Państwu wolnostojący dom, znajdujący się na działce o powierzchni 4 4 479 m2. Dom ma powierzchnie użytkową 120 m2 (360 m2 powierzchni całkowitej) i położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szafirowa

Załęże,Rzeszów

1 349 000 zł179 m² 7 536,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dużego 5 pokojowego domu wolnostojącego w Rzeszowie przy ulicy Szafirowa na działce o powierzchni 6,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Załęże,Rzeszów

5 500 zł179 m² 30,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu dużego 5 pokojowego domu wolnostojącego w Rzeszowie przy ulicy Szafirowa na działce o powierzchni 6,8 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Kmity,Rzeszów

1 510 000 zł160 m² 9 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mam przyjemność zaprezentować klimatyzowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 160 m2 usytuowany na zagospodarowanej 3,5 arowej działce w centrum Rzeszowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Franciszka Kotuli,Rzeszów

949 000 zł240 m² 3 954,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:299 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości.pl ma przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na osiedlu Kotuli z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij