dowolna

Domy z aneksem kuchennym Rzeszów - Lista ofert sprzedaży i najmu

360 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

360 ogłoszeń

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim! Dom o powierzchni 83 m2 posadowiony jest na działce o powierzchni 2,15 a.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł134,50 m² 6 133,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Biuro Nieruchomości Galicja prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (narożny) zlokalizowany na Osiedlu Budziwój, na kameralnej inwestycji składającej się tylko z 4 segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł83 m² 8 301,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ostatni dom w cenie mieszkania! bezczynszowy! Odbierz klucze już teraz i mieszkaj na swoim! Jeżeli szukasz mieszkania w Rzeszowie, ale marzysz o własnym ogrodzie ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 896 zł86,92 m² 9 030,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:114 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom szeregowy 4 pokojowy na sprzedaż! Powierzchnia 86,92 m z dużym ogrodem skrajnym dostępny na ten rok. Inwestycja zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 140 000 zł145 m² 7 862,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Prezentujemy do sprzedaży ,dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (skrajny) Nieruchomości o powierzchni użytkowej 136m2 w zabudowie szeregowej, położony na działce 3,8 ara, ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

812 902 zł128,21 m² 6 340,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

Funkcjonalny układ, duży salon z aneksem kuchennym na parterze. Na piętrze 3 sypialnie, przestronna łazienka oraz garderoba. Duży, słoneczny ogród 180 m2. Świetna lokalizacja os. Matysówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł110,40 m² 6 240,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

W sprzedaży szeregówka o funkcjonalnym układzie, z garażem w bryle budynku, oddawana w stanie surowym zamkniętym w III kwartale 2024r. Szeregówka o powierzchni 110,42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł120,40 m² 6 636,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę domu wolnostojącego o powierzchni 120,5m2 usytuowanego na 6-arowej widokowej działce zaledwie 10 minut do ch Millenium Hall. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł146,68 m² 10 219,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż jeden z czterech nowoczesnych domów jednorodzinnych klasy premium w stanie deweloperskim, zlokalizowanych w Rzeszowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł81,20 m² 7 992,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Nowa inwestycja: bliźniaki w stanie deweloperskim z dwoma miejscami postojowymi, stryszkiem oraz narożną działką. 14 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 81,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł96 m² 5 927,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Osiedle 8 domów w zabudowie szeregowej oraz 2 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96m2 wybudowanych na działkach o powierzchniach od 135m2 do 270m2 , z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 595 zł89,95 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować budynek w zabudowie szeregowej, 4 pokojowy o powierzchni 89,95 m2 z dużym ogrodem o powierzchni 104,80 m2. usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł137,50 m² 8 938,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Oferujemy do sprzedaży,dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej na Osiedlu Dworzysko ,przy ul.Szlacheckiej. Powierzchnia użytkowa domu to 137,5m2,zbudowany w 2014 roku z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł129,60 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu bliźniaczego w Rzeszowie. Lokalizacja: ulica Warszawska, rzeszów Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł114,30 m² 7 436,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 114.30 m znajdujące się w dzielnicy Słocina! Inwestycja powstająca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł83,80 m² 8 711,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł95,85 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Przedsprzedaż Nowe domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej Rzeszów Zwięczyca Bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł125 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Komfortowy dom z ogrodem w spokojnej części Rzeszowa | Budziwój Szukasz domu w miejscu, gdzie naprawdę można odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie pozostać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 000 zł112,43 m² 6 866,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Nowe osiedle przy ul. Sikorskiego, dzielnica Biała w Rzeszowie. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment o powierzchni 112,43 m z prywatnym, narożnym ogrodem 102.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł139 m² 4 812,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie szeregowej, położonego na południu Rzeszowa. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z kolejną odsłoną inwestycji realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper prezentuje dobrze znaną formę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł181,20 m² 10 209,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

W ofercie biura Eagles Estates przedstawiamy Państwu dom w zabudowie wolnostojący w atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Pogwizdowskiej. Dom o powierzchni 240 m2 posiada duży, 17 arowy,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł83,40 m² 11 978,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (połówka) z 2023 roku. Położony na kameralnym osiedlu przy ul. Alternatywy. Budynek jest w pełni wykończony, umeblowany i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł120 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

300m od ul. Jana Pawła II W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej. Układ pomieszczeń: parter (łącznie 59,22.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 084 zł116,61 m² 7 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową inwestycję w sąsiedztwie lasu, budowaną na osiedlu Słocina - domy i mieszkania z zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 114 zł89,95 m² 7 750,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:39 m²

Oferta bez prowizji i podatku pcc Promocja na wiosnę: dla domów szeregowych ok. 90m2 + miejsce postojowe podwójne - rabat 30.000,00 Dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 549 900 zł146,68 m² 10 566,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:841 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie przedstawia Państwu na sprzedaż dom nr 1. Jest to jeden z czterech nowoczesny - domów jednorodzinnych premium w stanie deweloperskim, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł95,85 m² 7 292,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł95,85 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Biuro Eagles Estate przedstawia nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej przy ul. Karkonoskiej. Osiedle to, to 8 domów w zabudowie szeregowej oraz 4 domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł119 m² 4 537,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie, dzielnica Budziwój- ul. Herbowa. Oferowana nieruchomość o pow. 119 m2 położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł111,56 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:57 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment o powierzchni 111,56 m . Kameralne osiedle zlokalizowane jest w Rzeszowie przy bocznej ul. Budziwojskiej. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł130 m² 6 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Dom wolnostojący wybudowany według projektu pracowni dobre domy "bella" Działka 11,40 ara Stan surowy zamknięty z wszystkimi mediami już wprowadzonymi do budynku. Dojazd droga asfaltowa i na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 795 zł82,85 m² 9 243,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:113 m²

Nowość! Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę domu w zabudowie szeregowej o pow. 82,85 m z garażem w bryle budynku oraz przynależnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 000 zł117,49 m² 6 357,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego segmentu środkowego w zabudowie szeregowej o powierzchni 117,49 m , z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 800 zł83,37 m² 8 393,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Jeśli szukasz domu, który łączy komfort codziennego życia z kameralnym charakterem osiedla a sobota zaczyna się od porannej kawy w ogrodzie to ta oferta jest dla Ciebie! Biuro Stoprocent.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 000 zł112,61 m² 7 486,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i cenionej części Rzeszowa- na Słocinie. Nieruchomość ma funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł159,97 m² 9 689,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 159,97 m , położony na działce o powierzchni 980 m . To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł138 m² 4 123,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie, dzielnica Budziwój. Oferowana nieruchomość o pow. użytkowej 121 m2 + garaż, położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł283 m² 5 971,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na sprzedaż 283 m Rzeszów, ul. Olbrachta Na sprzedaż budynek o powierzchni 283 m (po podłodze), położony we wschodniej części Rzeszowa przy ul. Olbrachta. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 795 zł82,85 m² 9 363,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:83 m²

Na sprzedaż 4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 82,85 m2 wraz z garażem, balkonem, tarasem oraz ogrodem. Inwestycja zlokalizowana jest na nowoczesnym osiedlu Słocina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł200,30 m² 87,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu gustownie urządzony dom o powierzchni 200m2 położony na ogrodzonej 8 arowej działce, zlokalizowany w odległości 11 km od centrum Rzeszowa.