dowolna

Małe domy Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu domów do 100m2

178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

649 000 zł85 m² 7 631,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 81,20 m2 w Rzeszowie na ul. Magicznej. Dom składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strażacka

Drabinianka,Rzeszów

819 000 zł90 m² 9 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:611 m²

Dom wolnostojący Rzeszów, ul. Strażacka (os. Drabinianka) Cena: 819 000 zł (9 100 zł/m ) Powierzchnia domu: 90 m Powierzchnia działki: 611 m Typ zabudowy: wolnostojący Liczba kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

649 000 zł85 m² 7 631,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m , usytuowany na działce 2,16 ar, realizowany w ramach kolejnego etapu inwestycji w Rzeszowie. Zadzwoń i umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

619 000 zł85 m² 7 297,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 84,82 m w Rzeszowie przy ulicy Budziwojskiej, z dobrym dojazdem do Tyczyna. Podstawowe informacje: dom sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Budziwój,Rzeszów

649 000 zł85 m² 7 631,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,04 m2 na działce od 2 do 4 ar. Kameralne osiedle - tylko kilka dostępnych domów przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaspisowa

Załęże,Rzeszów

910 000 zł93 m² 9 784,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:519 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny parterowy o powierzchni użytkowej 93 m , położony na działce o powierzchni 519 m . Budynek znajduje się w stanie surowym zamkniętym, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Magiczna

Budziwój,Rzeszów

649 000 zł85 m² 7 631,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, realizowane w ramach kameralnej inwestycji przy ul. Magicznej w Rzeszowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

649 000 zł85 m² 7 632,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje czteropokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85 m usytuowany na działce o powierzchni około 2,5 a przy ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krakowska

Dworzysko,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

Przedstawiam na sprzedaż dom W cenie mieszkania na osiedlu Dworzysko, to kameralna inwestycja 12 budynków w zabudowie szeregowej, łącząca miejską wygodę z ekologicznymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

639 000 zł83 m² 7 699 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2 na działce 2,16 ar. Kolejny etap inwestycji w Rzszowie. **zadzwoń i umów się na prezentację, aby zobaczyć gotowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

639 000 zł83 m² 7 699 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł90 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 89,95 m2 w Rzeszowie blisko ulicy Sikorskiego, z dobrym dojazdem do Tyczyna. Podstawowe informacje: - ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

747 512 zł87 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:63 m²

W sprzedaży nowa inwestycja! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje kameralne osiedle domów i segmentów dwulokalowych zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Słocina przy ul. św. Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł85 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Senatorskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 85m2 usytuowany na ponad 3 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krakowska

Dworzysko,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 m²

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie - Nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 z ogrodem o po 57m2 Inwestycja znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rzeszów

Budziwój,Rzeszów

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Joker house nieruchomości Twój partner w bezpiecznym zakupie nieruchomości. Biuro Joker House Nieruchomości prezentuje nową inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słocina,Rzeszów

699 000 zł91 m² 76,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży piętrowego domu jednorodzinnego o nowoczesnej bryle i powierzchni całkowitej 91 m , położonego w Chmielniku, zaledwie 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

899 000 zł80 m² 11 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Na sprzedaż narożny dom w zabudowie szeregowej, ul. Słocińskiej w Rzeszowie Na sprzedaż wyjątkowy, zadbany i w pełni wykończony dom w zabudowie szeregowej, położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

650 000 zł84 m² 7 745,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84m2 zaledwie 15 minut do Galerii Rzeszów! Osiedle Przybyszówka! dom sprzedawany W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Przybyszówka,Rzeszów

650 000 zł84 m² 7 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Jeśli szukasz domu, który łączy komfort codziennego życia z kameralnym charakterem osiedla a sobota zaczyna się od porannej kawy w ogrodzie to ta oferta jest dla Ciebie! Biuro Stoprocent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Magiczna

Budziwój,Rzeszów

649 000 zł85 m² 7 631,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Ten sam projekt - nowa lokalizacja! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,04 m na działce 2,03 ar. Inwestycja zlokalizowana w Rzeszowie blisko ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

639 000 zł79 m² 8 106,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Oferta wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości, skrajny dom w zabudowie szeregowej znajdujący się przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie! Dom o powierzchni 78.83 m z narożnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Dworzysko,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:55 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 83.80 m2 w Rzeszowie Dzielnica Dworzysko. Dom w zabudowie szeregowej z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Przybyszówka,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 83m2 usytuowany na ponad 2 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dworzysko,Rzeszów

715 000 zł84 m² 8 532,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83.80 m2 w Rzeszowie Dzielnica Dworzysko. Skrajny dom z narożnym ogrodem o wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krakowska

Dworzysko,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słocina,Rzeszów

747 512 zł87 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:63 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Krakowska-Południe,Rzeszów

715 000 zł84 m² 8 532,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 i dużym narożnym ogródkiem o powierzchni 126, 11 m2. Kameralne osiedle na ul. Krakowskiej, składające się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Magiczna

Budziwój,Rzeszów

649 000 zł85 m² 7 631,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Budziwój,Rzeszów

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2 w Rzeszowie. Szczegóły dotyczące nieruchomości: domy w III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

619 000 zł85 m² 7 297,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 84,82 z tarasem oraz terenem zielonym, zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł90 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 89,95 z tarasem oraz terenem zielonym, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

599 000 zł79 m² 7 598,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Nowość! Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości. Domy w stanie deweloperskim w idealnie skomunikowanej lokalizacji przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie! Dwa rodzaje domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarowa

Zwięczyca,Rzeszów

699 000 zł89 m² 7 883,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Na Miarę Nieruchomości przedstawia inwestycję blizniaczą w stanie deweloperskim, położona przy ul Jarowej , zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa. Dom został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Dworzysko,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Kameralne osiedle, składające się z 12 segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dworzysko

Dworzysko,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej 4- pokojowy o powierzchni 83,8 m2 z prywatnym tarasem oraz ogródkiem usytuowany przy ul. Dworzysko w Rzeszowie. Osiedle tworzy 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z inwestycją realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz prezentuje dobrze znaną odsłonę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

649 000 zł85 m² 7 631,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Budziwój,Rzeszów

589 000 zł85 m² 6 926,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²