dowolna

Domy z balkonem Rzeszów - Baza ogłoszeń sprzedaży i wynajmu

91 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

91 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

695 000 zł141,49 m² 4 912,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową oferta domu wolnostojącego o powierzchni 141,49m2 usytuowanego na 7,5-arowej działce w Malawie, przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł107 m² 7 841,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Ostatnia szansa na zamieszkanie w prestiżowej inwestycji przy ul. Myśliwskiej! Nowoczesny design, 5 funkcjonalnych pokoi i lokalizacja, która łączy ciszę z błyskawicznym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Biuro nieruchomości "pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży domu usytuowanego w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Karkonoskiej w Rzeszowie. Oferta na wyłączność w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

842 990 zł112,61 m² 7 485,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Na sprzedaż nowoczesny, 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 112,61 m , z garażem w bryle budynku. Inwestycja realizowana jest według prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 300 000 zł120 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Joker House Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przytulny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m , położony w spokojnej i zielonej części miasta na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł195 m² 4 097,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym zlokalizowany w Rzeszowie na ul. Betańskiego. Dom o powierzchni 195m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 558 000 zł155,74 m² 10 003,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

Wyjątkowy dom z ogrodem i pełnym wyposażeniem Na sprzedaż wyjątkowy, dopracowany w najdrobniejszych detalach dom jednorodzinny - 155,74 m2, położony na starannie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł167 m² 22,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem dom o powierzchni 167 m , zlokalizowany przy ul. Głębokiej w Rzeszowie. Nieruchomość przeznaczona wyłącznie na wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł191 m² 6 544,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Rzeszowie, położony przy bocznej, ulicy od Podkarpackiej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako przestrzeń mieszkalna lub baza pod działalność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł111,56 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:57 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa inwestycja domów w zabudowie szeregowej przy ul. Porąbki w Rzeszowie. Oferta dotyczy nowoczesnego, dwupoziomowego domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł208,40 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Na sprzedaż przytulny i zadbany dom wolnostojący o powierzchni 208,2 m , położony na pięknej, słonecznej działce 720 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł261 m² 5 670,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:718 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w Rzeszowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Budynek o dużym potencjale idealny dla rodziny, inwestora lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 399 000 zł300 m² 7 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 656 m²

Są nieruchomości, które od razu wyróżnia adres. I dokładnie tak jest w tym przypadku. Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni ok. 300 m , położony na działce 16,56 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł180,32 m² 4 547,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesny dom wolnostojący, położony przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. Zapraszamy Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł265,19 m² 4 521,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:546 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rzeszowie, przy ul. Zwierzynieckiej. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł75 m² 38,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje ofertę wynajmu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 75 m , usytuowanego na pierwszym piętrze domu prywatnego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł101,27 m² 9 370,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Nowa inwestycja na mapie Rzeszowa (osiedle projektant) "iwonicka 46"! W ofercie ostatni dom w zabudowie szeregowej 100 m2 z ogródkiem, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł116,62 m² 6 765,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesny, nieszablonowy projekt domów w zabudowie szeregowej! Trzypoziomowy dom z garażem o łącznej powierzchni 116,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Ostatnie dwa segmenty skrajne nowoczesne szeregówki w Racławówce Na sprzedaż nowoczesne, kameralne szeregówki z garażem w bryle budynku, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł117,49 m² 9 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:163 m²

Stylowy dom szeregowy 117,49 m | ogród | garaż | wysoki standard | Rzeszów Biuro Nieruchomości Podkarpacie z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość dostępną na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,95 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić inwestycję realizowaną przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Niska zabudowa oraz doskonałe położenie w sąsiedztwie zespołu pałacowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł116 m² 11 974,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 115,68 m2, położony w północnej części Rzeszowa przy ul. Warszawskiej. Najważniejsze atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

715 000 zł111,56 m² 6 409,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:57 m²

Dom jednorodzinny 111 m | Stan deweloperski | Ogródek | 2 miejsca postojowe | Klimatyzacja w cenie! Kameralne osiedle 8 budynków | Zakończenie inwestycji: II kwartał 2026 r. Bez pcc zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł113,68 m² 7 213,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż funkcjonalna szeregówka znajdująca się w dzielnicy Słocina o powierzchni 113.68 m2 z garażem, tarasem i dużym ogródkiem. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł82,10 m² 6 565,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości najnowsza inwestycja mieszkań i domów w zabudowie szeregowej zlokalizowana w Tyczynie! Oferta dotyczy dwupoziomowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł280 m² 74,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż Dom jednorodzinny o powierzchni ok. 280 m , położony na 10-arowej działce w prestiżowej dzielnicy Wilkowyja Południe. To propozycja dla osób ceniących jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł100 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy do wynajęcia bardzo ciekawą nieruchomość stanowiącą dom w zabudowie szeregowej położony przy Al. Niepodległości w Rzeszowie. Prezentowany dom to doskonała lokalizacja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 845 zł110,94 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia: dom w zabudowie szeregowej, w wyjątkowej okolicy z widokiem na panoramę Rzeszowa. Oferta dotyczy stanu deweloperskiego, segment środkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł180 m² 14 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:148 m²

Wyłącznie w ofercie biura homfi mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwukondygnacyjnej kamienicy o powierzchni 180 m usytuowanej na nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł100 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż wyjątkowy dom w Rzeszowie os. Króla Augusta Dom idealny pod inwestycję, oraz na podział na kawalerki ok.30m2 LUB POD WYNAJEM NA POWIERZCHNIE BIUROWE! SZUKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 365 zł82,85 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Twój dom przy lesie w Rzeszowie Słocina Dodatkowe korzyści dla kupujących: brak podatku pcc 2% oszczędność przy zakupie Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Rabaty do: castorama | Leroy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł100 m² 11 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się na prężnie rozwijającym się osiedlu Projektant w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł74,39 m² 9 544,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej Rzeszów, przy ul. Beskidzka. Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł178 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:429 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom na ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom z 1970r.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł300 m² 3 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Dom na 11-arowej działce - Rzeszów Piękna nieruchomość położona w cichej i spokojnej części miasta - nieopodal ul. Dębickiej. Szukasz ciszy i spokoju? Cenisz sobie prywatność, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł250 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynek Z pozwoleniem na rozbudowę idelany pod osobne mieszkania lub działalność! W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż dom wolnostojacy zlokalizowany w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł112 m² 5 794,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:57 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker ma na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 111,56 m , z funkcjonalnym układem 6 pokoi i prywatnym ogrodem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł363 m² 5 506,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż Trzykondygnacyjna willę wraz z dwustanowiskowym garażem, zabudowaną wiatą oraz krytym, podgrzewanym basenem z funkcją pływania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł74,39 m² 8 200,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:79 m²

Beskidzka 366 Twój nowy adres do szczęścia! Udało się nam stworzyć wyjątkowe miejsce do zamieszkania. Dlaczego ? Ponieważ jest to nieszablonowa oferta, która łączy udogodnienia miasta ze spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł137,50 m² 8 938,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu zadbaną i przestronną szeregówkę zlokalizowaną w Rzeszowie przy ul. Szlacheckiej. Dom usytuowany jest na 3,65 arowej działce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij