dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 658 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 658 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pleśniarowicza

Krakowska-Południe,Rzeszów

535 000 zł74 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Atuty: duża Powierzchnia: mieszkanie o imponującej powierzchni 74,25m2, co zapewnia mnóstwo przestrzeni do życia. 4 pokoje: oferuje możliwość stworzenia wielu przestrzeni mieszkalnych, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wilkowyja,Rzeszów

490 000 zł59 m² 8 364,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Trio Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z inwestycją zlokalizowaną w niewielkiej odległości na wschód od serca Rzeszowa, na osiedlu Wilkowyja, przy ul. Olbrachta. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Drabinianka,Rzeszów

555 000 zł76 m² 7 302,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

0% pcc, 0% prowizji! Przedsprzedaż! Ostatnie wolne domy. Na sprzedaż nowa inwestycja deweloperska domów w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie przy ul. Miejskiej. Inwestycja składa się z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Kmity,Rzeszów

510 000 zł61 m² 8 346,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nowa niższa cena! Biuro nieruchomości Central Office prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Janusz Korczaka w Rzeszowie. Opis nieruchomości: powierzchnia: 61,10 m2, piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ceramiczna

Dworzysko,Rzeszów

398 000 zł2 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, sprzedam działkę około 20 arów. Brak dojazdu do drogi publicznej. Blisko ulicy ceramicznej i technologicznej, rzut beretem do a4. Nie daleko szkoła i bloki mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Tysiąclecia,Rzeszów

2 350 zł35 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Tysiąclecie pow. 35 m2 2 pokoje parter miejsce parkingowe przed budynkiem w pełni wyposażone W ofercie biura nieruchomości Home nigdy nie zamieszkałe mieszkanie o metrażu 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Drabinianka,Rzeszów

670 895 zł62 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: 3 pokoje 61,55m2 bezpieczny zakup przestrony układ jasne wnętrza niepowtarzalna oferta dobra lokalizacja miejsce postojowe szybki dojazd do centrum Opis: pragnę Państwu przedstawić 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staromieście,Rzeszów

525 000 zł39 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , znajdujące się na wysokim parterze, czteropiętrowego bloku przy ul. Teofilia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

2 450 zł56 m² 44,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, mam do wynajęcia nowocześnie wykończone i przytulne mieszkanie na osiedlu Drabinianka w nowo wybudowanym bloku. Oferta jest wystawiana indywidualnie. Brak jakichkolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

599 000 zł1 000 m² 599 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko w biurze Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż działkę o powierzchni 10 arów, położoną na osiedlu Staroniwa w Rzeszowie. To doskonała lokalizacja dla inwestorów i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zwięczyca,Rzeszów

853 000 zł131 m² 6 530,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów jednorodzinnych które powstaje na ul. Jarowej. Osiedle będzie składowało się z 6 nowoczesnych domów. Wszystkie budynki są 2-kondygnacyjne wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Centrum,Rzeszów

1 500 zł48 m² 31,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,25m 2 , zlokalizowane przy al.Niepodległości. Położone na IV piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie wyposażone i umeblowane. Dostępne od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

619 000 zł59 m² 10 433,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atuty strzeżone osiedle klimatyzacja 3 pokoje umeblowane dwa balkony niskie opłaty miejsce parkingowe zielona okolica bliskość sklepów, placówek oświatowych oraz punktów usługowych niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staromieście,Rzeszów

429 000 zł59 m² 7 242,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 59,23 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduję się w nowopowstałej kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Staromieście,Rzeszów

699 000 zł66 m² 10 658,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,67m2 znajdujące się na 3 piętrze w bloku z windą przy ul. Zabłocie w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

535 000 zł45 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje | 45 m2 | ul. św. Kingi | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 45 m2. Znajduje się na 1 piętrze w 8-piętrowym bloku, który został oddany do użytkowania w 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Krakowska-Południe,Rzeszów

635 000 zł53 m² 11 974,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53 m2 znajdujące się na początku ulicy Krakowskiej. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

597 000 zł65 m² 9 238,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości na sprzedaż gotowe do wejścia mieszkanie w podwyższonym stanie deweloperskim położone na piętrze w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filipa

Wilkowyja,Rzeszów

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty Wilkowyja doskonała lokalizacja 46 m 2 pokoje winda komórka lokatorska miejsce w parkingu podziemnym Opis Zachwyć się komfortem i nowoczesnością tego przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 40 m przy ulicy Mikołajczyka w Rzeszowie Cena: 420 000 zł Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tarnowska

Baranówka,Rzeszów

785 000 zł110 m² 7 136,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m2 w Rzeszowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cegielniana

Mieszka I,Rzeszów

2 000 zł46 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na wynajem. Nieruchomość mieści się przy ul. Cegielnianej w Rzeszowie, na 2 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie ma piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karoliny

Projektant,Rzeszów

625 000 zł65 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty ogród 102 m2 3 pokoje z możliwością wydzielenia 4 parter komórka lokatorska 65m2 nowe budownictwo bezpieczny zakup świetna inwestycja osiedle Projektant stan deweloperski możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rzeszów

Słocina,Rzeszów

600 000 zł2 256 m² 265,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu działkę o powierzchni 22,56 ara zlokalizowanej na osiedlu Słocina wśród kameralnej zabudowy domów jednorodzinnych. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Dworzysko,Rzeszów

464 778 zł54 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu ostatnie w tym metrażu 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Technologicznej. Opis mieszkania: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Dworzysko,Rzeszów

363 832 zł41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości nowopowstające osiedle, zlokalizowane 5 km od centrum Rzeszowa, w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów zielonych oraz w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Nowe Miasto,Rzeszów

527 000 zł53 m² 10 646,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Nowa cena atuty: przestrzeń i Komfort: mieszkanie posiada 3 pokoje o łącznej powierzchni 52,6 m , co zapewnia poczucie przestrzeni osobistej oraz swobody. Przemyślany układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

2 400 zł47 m² 51 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe nigdy nie zamieszkałe 3 pokojowe mieszkanie 47,41 m2 zlokalizowane na osiedlu Drabinianka przy ulicy Miłej. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w budynku 8-piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

2 000 zł31 m² 65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe nigdy nie zamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie 31 m2 zlokalizowane na osiedlu Drabinianka przy ulicy Miłej. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w budynku 8-piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Nowe Miasto,Rzeszów

50 zł/m²180 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowo - handlowy o powierzchni 180 m2 oraz 190 m2 do wynajmu pod funkcję handlową, usługową (np. siłownia, sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witkacego

Kmity,Rzeszów

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe 50 m2 na osiedlu Kmity przy ulicy Witkacego 10. 2 piętro w bloku 4 piętrowym bez windy. Okna na północ i południe, balkon od strony południowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Świadka

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł27 m² 13 150,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka przy ul. Witolda Świadka w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 27,3 m2 i usytuowane jest na jedenastym piętrze w bloku z windą. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Langiewicza

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł48 m² 11 449,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż klimatyzowane 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Langiewicza w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 47,95m2 i usytuowane jest na 5 piętrze w 10-pietrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł54 m² 10 463 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 54,0 m2 zlokalizowane przy ulicy Nazimka w Rzeszowie w niskim 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

745 000 zł44 m² 16 947,20 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania apartament przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 44 m2 i usytuowane jest na 5 piętrze w samym centrum miasta. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Rzeszów

599 000 zł65 m² 9 272,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. To jasna, czteropokojowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

359 916 zł40 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Technologicznej. Nowe osiedle powstaje w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Załęska

Załęże,Rzeszów

440 000 zł34 m² 12 248,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atuty: nowoczesny blok z 2017 roku Funkcjonalny układ: salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia, łazienka Przestronny balkon z widokiem Wydzielone miejsce postojowe pod blokiem Dogodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Drabinianka,Rzeszów

637 675 zł55 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: 3 pokoje 55,45m2 bezpieczny zakup przestrony układ jasne wnętrza wyjątkowy taras 60M2 osiedle Drabinianka miejsce postojowe komórka lokatorska szybki dojazd do centrum ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Senatorska

Budziwój,Rzeszów

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka położona przy ul.Senatorskiej blisko Porąbek, media: woda, gaz, prąd, światłowód, kanalizacja. Dojazd od ulicy drogą utwardzoną. Spokojna okolica. Wz w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

464 778 zł54 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie Centum Inwestycji Deweloperskich ostatnie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,36 m2 zlokalizowane na 5 piętrze w II etapie inwestycji przy ul. Technologicznej w Rzeszowie. Do.