dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 652 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 652 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

668 500 zł47 m² 14 190,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 47,11 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum Rzeszowa w inwestycji Capital Towers Residence obok Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Rzeszów,podkarpackie

580 692 zł62 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Pańskiej. Inwestycja znajduje się w cichej i spokojnej części Rzeszowa, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

52 zł/m²50 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie, zaraz przy zjeździe z ul. Okulickiego. Szczegóły nieruchomości: -powierzchnia: około 50m , -2 pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł61 m² 8 657,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 61,10m2, zlokalizowane przy ulicy Malczewskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Walentego

Matysówka,Rzeszów

794 902 zł129 m² 6 162,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje dom 5-pokojowy z garażem w nowej inwestycji przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie tylko 15 minut od Galerii Rzeszów! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

470 580 zł51 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną na Załężu przy ul. Potockiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podkarpacka

Zwięczyca,Rzeszów

572 250 zł76 m² 7 504,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 76,25 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Rzeszów

360 000 zł39 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 3. piętrze w niskim bloku z 1958 roku, zlokalizowanym w samym centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Rzeszów

Parkowa,Rzeszów

740 000 zł42 m² 17 737,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie biura Doradzamy nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 42 m , zlokalizowany w centralnej części prestiżowego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

959 000 zł200 m² 4 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia Państwu unikalną okazję nabycia domu w pierwszej linii zabudowy przy ul. Słocińskiej w Rzeszowie. Nieruchomość jest świetną inwestycją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł55 m² 8 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować: ostatnie mieszkanie 54,57 m z własnym ogródkiem w takiej cenie! Lokal znajduje się na parterze w niskiej, dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

605 000 zł49 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,49 m2 zlokalizowane przy ulicy Antoniego Gromskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Rzeszów

720 000 zł57 m² 12 682,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

W ofercie przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56.77 m2 zlokalizowane przy ul. Kopernika w Rzeszowie. Mieszkanie idealnie sprawdzi się jako inwestycja z racji swej świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Krakowska-Południe,Rzeszów

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu ekskluzywne mieszkanie na wynajem , położone przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. To wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Rzeszów,podkarpackie

522 858 zł51 m² 10 300,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Baranówka,Rzeszów

409 000 zł30 m² 13 633,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 zlokalizowane przy ulicy Władysława Broniewskiego w Rzeszowie na osiedlu Baranówka. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pleśniarowicza

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł48 m² 10 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Trio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na ul. Pleśniarowicza w Rzeszowie. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w bloku bez windy. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

725 000 zł44 m² 16 477,30 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura doradzamy nieruchomości przedstawiamy państwu 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy al. mjr. Wacława Kopisto w Rzeszowie, mieszkanie posiada powierzchnie 44 m i usytuowane jest na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

339 000 zł25 m² 13 383,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 25,33m2 zlokalizowane w Kielanówce na pierwszym piętrze nowego bloku z windą. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

859 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 106 m2 z działką 3,33 ar położny przy ul. Słocińskiej w Rzeszowie. Prezentowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście Południe,Rzeszów

519 000 zł38 m² 13 657,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 38m2 2 pokojowe w samym centrum Rzeszowa. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38m2 z balkonem. Nieruchomość znajduję się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

753 428 zł65 m² 11 578,70 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa Inwestycja w Zielonym Sercu Rzeszowa Apartamenty Parkowe Res Tower Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycję oferującą 144 nowoczesne apartamenty w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Rzeszów,podkarpackie

508 725 zł48 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisa-Kuli

Śródmieście,Rzeszów

365 000 zł30 m² 12 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 30 m2 zlokalizowane przy ul. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie. Opis budynku: ilość pięter: 3/4 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dynowska

Projektant,Rzeszów

498 000 zł44 m² 11 331,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Doradzamy Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 43,95 m , zlokalizowanego na VI piętrze nowoczesnego budynku z windą, przy ul. Dynowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Rzeszów,podkarpackie

446 246 zł41 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solidarności

Rzeszów,podkarpackie

689 000 zł62 m² 11 077,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu Trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Architektów w Rzeszowie, tuż obok Politechniki Rzeszowskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Projektant,Rzeszów

539 000 zł55 m² 9 734,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Nowosądeckiej - Osiedle Projektant Mieszkanie o powierzchni 55,37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Rzeszów,podkarpackie

466 256 zł42 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

590 000 zł51 m² 11 480,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,39 m2, w ścisłym centrum miasta usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2, zlokalizowane przy ulicy Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

515 000 zł46 m² 11 195,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie w Rzeszowie, ul. Hetmańska o powierzchni 46,29 m zlokalizowane na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krośnieńska

Staroniwa,Rzeszów

2 400 zł72 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestrzenne mieszkanie w Rzeszowie w dobrej cenie. Biuro Nieruchomości dk Brokers przedstawia komfortowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 zlokalizowane w Rzeszowie na ul. Krośnieńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

697 114 zł90 m² 7 750,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie szeregowe w stanie deweloperskim przy ul. Budziwojskiej. Opis budynku: termin oddania: III kwartał 2025 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mieszka I,Rzeszów

545 000 zł54 m² 10 092,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Nazimka na osiedlu Mieszka I. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł46 m² 11 585,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Bohaterów Westerplatte o powierzchni 46,18 m2. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Rzeszów,podkarpackie

619 345 zł64 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walentego

Słocina,Rzeszów

544 928 zł81 m² 6 730 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną w Matysówce przy ul. Świętego Walentego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

569 000 zł38 m² 14 973,70 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane w Rzeszowie w apartamentowcu Bulwary Park ul. Hetmańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Fredry

Śródmieście,Rzeszów

455 000 zł51 m² 8 921,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 zlokalizowane przy ulicy Fredry w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

481 422 zł47 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu kolejny etap inwestycji realizowanej na osiedlu Wilkowyja ul. Św. Kingi Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.