dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolbego

Baranówka,Rzeszów

629 000 zł63 m² 9 968,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokoje | 63,10 m2 | ul. Kolbego | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 63,10 m2. Wszystkie pomieszczenia niezależne (wejścia z przedpokoju). Położone jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

869 000 zł80 m² 10 811,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie idealne dla pary lub małżeństwa Do sprzedania prezentuję Państwu słoneczne, bardzo przestronne i wykończone z wysokiej klasy materiałów 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Projektant,Rzeszów

493 815 zł47 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje Pańska Park, położoną przy ul. Pańskiej w Rzeszowie. Pańska Park to nowoczesna inwestycja, która łączy komfort z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

520 000 zł58 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w ofercie Stoprocent- nieruchomości na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m2 przy ul. Nowosądeckiej na osiedlu Projektant Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Rzeszów,podkarpackie

508 830 zł48 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krakowska-Południe,Rzeszów

2 200 zł50 m² 44,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,70 m2 zlokalizowane w Rzeszowie ul. Wyspiańskiego. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Nieruchomość wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

709 000 zł116 m² 6 091,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom o powierzchni 116,3m2 z garażem w bryle budynku znajdujący się w Łące. Zamieszkaj na prywatnym osiedlu 11 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

2 500 zł47 m² 53,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Lubelskiej. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Rzeszów

420 000 zł44 m² 9 655,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m2 zlokalizowane przy ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Tysiąclecia,Rzeszów

530 000 zł43 m² 12 325,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie do remontu | 43,00 m2 | ul. Rycerska | osiedle Tysiąclecia | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię użytkową 43,00 m2. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

399 040 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Eagles estate prezentuje Państwu inwestycję Osiedla Cztery Kąty Potockiego w Rzeszowie. Wysoki standard i jakość wykończenia, dopracowane detale, nowoczesny styl oraz dbałość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

50 zł/m²171 m² 8 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przestronny lokal na Staromieściu elastyczna aranżacja i prestiżowa lokalizacja! Oferujemy nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 171 m , idealny do różnorodnych zastosowań od biur po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

377 667 zł43 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

599 000 zł57 m² 10 592,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku z 2011r. przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staroniwa,Rzeszów

1 059 000 zł125 m² 8 472 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy przestronny dom w zabudowie szeregowej! Nieruchomość o powierzchni 125 m , usytuowana na działce 240 m , z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zalesie,Rzeszów

395 000 zł44 m² 8 977,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Licencjonowane Biuro Nieruchomości wms przedstawia na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, położone na spokojnym osiedlu Zalesie w Rzeszowie. Mieszkanie ma powierzchnię 44m2 całkowitą, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbyszewskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Park Nieruchomości prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone przy ulicy Wiktora Zbyszewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane na parterze 4-piętrowego bloku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zwięczyca,Rzeszów

1 100 000 zł96 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchn i 95.64m , zlokalizowany na siedemnastym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

2 600 zł58 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe w Rzeszowie na ul. Osmeckiego. Mieszkanie o powierzchni 58,5 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku. Do nieruchomości przynależy piwnica. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Dąbrowskiego,Rzeszów

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane przy ul. Żwirki i Wigury. Nieruchomość o powierzchni 32 m2 usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

619 000 zł62 m² 9 983,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 3 - p okojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 znajdujące się przy ul. Miłej na kameralnym osiedlu w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Miejsce w pokoju, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

700 zł24 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Duży pokój 24 m szopena 3 minuty do rynku do Uniwersytetu rzeszowskiego 5 minut blisko przystanek galerie sklepy wyposażone agd duże małe+ pralnia y można trzymać rower okna pcv rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m2 , zlokalizowane przy ulicy Tadeusza Rejtana w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rzeszów

Pobitno,Rzeszów

6 500 zł140 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Marcinkiewicz I Partnerzy Nieruchomości, przedstawiają przestronny dom na wynajem. Nieruchomość znajduje się w Rzeszowie na osiedlu Pobitno. Dom posiada bardzo dobrą izolację termiczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł48 m² 10 813,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,09 m2 zlokalizowana przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 7 piętrze w bloku 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łowiecka

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł105 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 105 m2 znajdujące się przy ul. Łowieckiej w Rzeszowie. Proponowane mieszkanie mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Lisa-Kuli

Śródmieście,Rzeszów

1 200 zł12 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Do wynajęcia od 12/24 do 30.09.2025 bezpośrednio od właściciela mieszkanie na pokoje w nowo wyremontowanym mieszkaniu ulica Lisa Kuli 9 Blok jest usytuowany w samym centrum miasta (5min. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Nowe Miasto,Rzeszów

2 550 zł46 m² 55,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia zupełnie nowe, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym Osiedlu Paderewskiego w Rzeszowie. Nieruchomość ma powierzchnię użytkową 46,16 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

799 000 zł114 m² 7 003,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje najnowszą inwestycje na mapie Rzeszowa - kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej na południu Rzeszowa przy ul. Jana Pawła II. Oferta dotyczy 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów

Zalesie,Rzeszów

440 000 zł30 m² 14 765,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 29,8m2 do którego przynależy prywatny ogródek o powierzchni 90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

462 700 zł47 m² 9 937,71 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle Bella Dolina Twoje miejsce w sercu Rzeszowa! Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje nowy etap inwestycji Bella Dolina IV, położonej przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Miłocińska

Baranówka,Rzeszów

650 000 zł74 m² 8 736,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

4 pokoje | 74,40 m2 | ul. Miłocińska | Rzeszów Prezentowane 4 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 74,40 m2. Położone jest na trzecim piętrze w niskim bloku, oddanym do użytkowania w 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

550 000 zł61 m² 9 034,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,88 m zlokalizowane przy ul. Teofila Aleksandra Lenartowicza w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

377 754 zł43 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

644 000 zł70 m² 9 234,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plenerowa

Projektant,Rzeszów

525 000 zł44 m² 11 877,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,3m2 przy ul. Plenerowej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze niskiego bloku.