dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów Osiedle Śródmieście Południe

72 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

72 ogłoszenia

Apartament z aneksem

Śródmieście Południe,Rzeszów

513 901 zł34,49 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż kawalerkę w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena. Mieszkanie N65 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście Południe,Rzeszów

655 046 zł46,13 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka Olszynki Park, ul. Fryderyka Szopena, rzeszów Lokalizacja: olszynki Park prestiżowa inwestycja w samym centrum Rzeszowa, tuż obok Filharmonii Podkarpackiej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

1 228 899 zł88,41 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:15/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na widokowym 15 piętrze w 41 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

509 000 zł42,11 m² 12 087,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe | Centrum Rzeszowa | 42,11 m | Balkon | Po generalnym remoncie | nowa niższa cena Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum Rzeszowa , w pobliżu sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

639 000 zł65,85 m² 9 703,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkań W zabudowie bliźniaczej na osiedlu projektant- ul. Pańska bez pcc! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 65,85m2 - powierzchnia komórki lokatorskiej (na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł54,97 m² 8 895,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia w samym sercu Rzeszowa, tuż przy ul. 3 maja. Doskonała lokalizacja do zamieszkania lub pod inwestycję (booking, airbnb, najem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

110 zł/m²60,97 m² 6 707 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego ,u5" o powierzchni 60,97 m , położonego w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

120 zł/m²67,52 m² 8 102 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego ,u16" o powierzchni 67,52 m , położonego w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie o pow. 65.85m2, na 1 piętrze w niskim kameralnym budownictwie przy ul. Pańskiej. Do mieszkania przynależy garaż w bryle budynku, ogród 79m2 oraz przestronna kom. lok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Śródmieście Południe,Rzeszów

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na osiedlu projektant, ul.PAŃSKA RZESZÓW. Szybki termin realizacji, dostępne 4 mieszkania. W cenie: miejsce naziemne, miejsce W garażu, komórka lokatorska bez pcc! opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

1 198 665 zł61,47 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:26/36

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż Apartament w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Polsce - Olszynki Park Apartament w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 640 000 zł8 789 m² 300,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt deweloperski pod gotową inwestycję, ul. Dębicka 87ar Tylko u nas Atrakcyjna nieruchomość gruntowa z potencjałem deweloperskim opis nieruchomości: - powierzchnia działki: 0,8789 ha -.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście Południe,Rzeszów

1 065 350 zł71,50 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:9/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkania W43 w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie, ul. Fryderyka Szopena. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze 41 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Zamkowa

Śródmieście Południe,Rzeszów

6 500 000 zł248 m² 26 209,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić i zaprosić Państwa do zakupu wyjątkowej kamienicy - budynku o charakterze historycznym , położonego w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zygmuntowska

Śródmieście Południe,Rzeszów

80 zł/m²30 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy w Centrum Rzeszowa, ul. Zygmuntowska Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 30 m , zlokalizowany na 1. piętrze biurowca z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

120 zł/m²62,01 m² 7 441 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie ma przyjemność przedstawić ofertę wynajmu lokalu ,u32" biurowo-usługowego o powierzchni 62,01 m , zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie do wynajęcia w samym centrum Rzeszowa o powierzchni 100 m2 przy ul. Jagiellońskiej. Apartament wykończony w wyższym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście Południe,Rzeszów

917 244 zł61,56 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:6/41

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena w dużej wieży W. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

90 zł/m²42,73 m² 3 846 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu lokalu ,u21" handlowo-usługowego o powierzchni 42,73 m . Lokal usytuowany jest w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

539 999 zł72 m² 7 499,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72 m2, położone przy ul. Mickiewicza, na piątym piętrze (bez windy) w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Lokal składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

110 zł/m²57,83 m² 6 361 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego ,u6" o powierzchni 57,83 m , położonego w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście Południe,Rzeszów

1 704 186 zł81,54 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż apartament z tarasem w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena w małej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

770 000 zł55,49 m² 13 876,37 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 55,49 m2, usytuowane jest na 7 widokowym piętrze. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zygmuntowska

Śródmieście Południe,Rzeszów

80 zł/m²15 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokale w centrum Rzeszowa przy ul. Zygmuntowskiej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku biurowym, klimatyzowanym. W biurowcu recepcja, ochrona, dostępne miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z aneksem

Śródmieście Południe,Rzeszów

459 256 zł33,04 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To nie jest standardowa propozycja mieszkania - tutaj znajdziesz niezykle przydatne: miejsce parkingowe zewnętrzne i dodatkowo miejsce w garażu (dla Twojej wygody parkowania bez względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. 3 Maja

Śródmieście Południe,Rzeszów

50 zł/m²78,10 m² 3 905 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Krakowie proponuje Państwu do wynajmu nieruchomość położoną w Rzeszowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

90 zł/m²378,77 m² 34 089 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu U45 o powierzchni 378,77 m , który znajduje się na trzecim piętrze w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

70 zł/m²119,90 m² 8 393 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu U40 o powierzchni 119,90 m , który znajduje się na drugim piętrze w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

120 zł/m²727 m² 87 240 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu U9 o łącznej powierzchni 727 m , zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Olszynki Park w Rzeszów, przy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²111,43 m² 6 686 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokali U12, u13, u14 o powierzchni łącznej 111,43 m , które znajdują się na parterze w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. 3 Maja

Śródmieście Południe,Rzeszów

140,44 zł/m²41 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal gastronomiczny o powierzchni 41,3 m , w pełni przystosowany do prowadzenia działalności w branży gastronomicznej lub handlowej. Lokal znajduje się na początku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Zamkowa

Śródmieście Południe,Rzeszów

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie najmu nowoczesny lokal biurowy 60 m2 w centrum Rzeszowa - ul. Zamkowa Szukasz prestiżowego miejsca dla swojej firmy w samym sercu Rzeszowa? Ten świeżo wyremontowany lokal przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

770 000 zł55 m² 13 876,40 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

770 000 zł55 m² 13 876,40 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 55,49 m2, usytuowane jest na 8 widokowym piętrze. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naruszewicza

Śródmieście Południe,Rzeszów

429 000 zł43 m² 9 916,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,26 m , zlokalizowane w samym centrum Rzeszowa przy ul. Naruszewicza. Lokal znajduje się na 2 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. 3 Maja

Śródmieście Południe,Rzeszów

140,44 zł/m²41 m² 5 800 zł

 

 

 

Śródmieście Południe,Rzeszów

439 000 zł35 m² 12 503,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Przedstawiam ofertę mieszkania w ścisłym centrym przy ul. Zygmuntowskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w kamienicy, a dla właścicieli przeznaczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście Południe,Rzeszów

950 000 zł55 m² 17 364,30 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wysokiej jakości, wykończone pod klucz mieszkanie na sprzedaż charakteryzujące się użyciem wysokiej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

1 370 000 zł97 m² 14 115 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 97,06 m2, usytuowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy z 1910 roku w rejonie ul. Szopena w Rzeszowie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

1 900 zł82 m² 23,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjne mieszkanie na wynajem zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ul. Szopena, zaledwie 3 minuty spacerem od Rynku. Mieszkanie.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Rzeszów, Śródmieście, Śródmieście Południe