dowolna

Nieruchomości Rzeszów - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 618 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 618 ogłoszeń

990 000 zł88 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 4 pokojowe, 88 metrowe mieszkanie na osiedlu Zalesie przy ul. Marii Ćwiklińskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 492 zł30,66 m² 11 268,49 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie na parterze z balkonem. Prezentowane osiedle łączy w sobie nowoczesność i bliskość natury. Miejsce idealne dla osób lubiących komfort i ciszę ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,21 m , usytuowane na 1. piętrze niskiego, 3-piętrowego budynku, wybudowanego w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł5 641 m² 131,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zanurz się w spokojnej okolicy Rzeszowa, gdzie proponujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 5641 m , zlokalizowaną przy ul. Św. Marcina. To idealne miejsce do budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 000 zł129 m² 5 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 714 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom do remontu położony w Rzeszowie ul. Porąbki. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, otoczonej zabudową jednorodzinną i bujną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 930 zł118 m² 6 406,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej w Rzeszowie. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących komfortu, funkcjonalności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł117,49 m² 89,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, który łączy komfort, funkcjonalność i poczucie prywatności. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł42,91 m² 11 069,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twój agent nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,92 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Enklawa Zalesie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

698 900 zł65 m² 10 752,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Zalesiu - Rzeszów - ul. Sikorskiego 45C Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Rzeszowie, położone w prestiżowej i cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 248 zł88,09 m² 7 290,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 88,09 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 400 zł50,94 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50.94 m2 z ponad 30m2 ogrodem oraz zewnętrznym miejscem postojowym w cenie mieszkania! Atrakcyjna lokalizacja przy ulicy Odnowiciela,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł312,62 m² 5 725,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 700 m²

Biuro Na Miarę Nieruchomości prezentuję wyjątkową nieruchomość przestronny dom o powierzchni 312 m części użytkowej oraz aż 163 m tarasów, położony na działce o imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł56 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

W biurze Estaton czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, zlokalizowane przy ulicy Staszica w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1973 Piętro: 10/10 Rodzaj ogrzewania: miejskie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 546 m² 387,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro onhouse ma przyjemność zaprezentować nieruchomość gruntową położoną w Rzeszowie przy ulicy Ustrzyckiej ( osiedle Projektant). Działka o powierzchni około 14 arów z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł62,83 m² 10 806,94 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,83 m , zlokalizowane przy ul. Siemieńskiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 537 zł50,60 m² 9 556,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 50,60 m2 z balkonem o powierzchni 3,10 m2 zlokalizowane przy ul. Potockiego w Rzeszowie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

-> Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości <- Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 68,14 m usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł122,79 m² 7 044,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Penthouse | 122,79 m | dwupoziomowe | ul. Pogwizdowska Na sprzedaż niezwykłe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 122,79m2- typu penthouse, położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej | Rzeszów, budziwój | Garaż + ogródek Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych domów jednorodzinnych w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, kameralne osiedle mieszkań bezczynszowych, w zabudowie szeregowej dwulokalowej z widokiem na panoramę miasta. Zlokalizowane przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Dostępne mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł85,04 m² 9 395,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej stan deweloperski premium gotowy do wykończenia. Rzeszów Budziwój. Oferta tylko u nas. Opis nieruchomości: - pow. użytkowa: 81,70m2 - powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 430 zł41,27 m² 10 163,07 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie - Nieruchomości przedstawia Państwu atrakcyjną ofertę zakupu mieszkania na nowo powstającym osiedlu, zaledwie 5 km od serca Rzeszowa. To miejsce cechuje kameralne otoczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,31 m² 9 918,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie O powierzchni 50,31 M - rzeszów | 150 m. od ul. 3 maja | zamknięty darmowy parking | parter Wyłącznie w ofercie biura homfi, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł124,85 m² 6 159,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż komfortowy dom szeregowy z garażem, ogrodem i licznymi udogodnieniami w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Budziwojskiej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 945 zł28,41 m² 13 373,64 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości home profi ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego w nowoczesnej inwestycji restower , zlokalizowanej przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł31,50 m² 14 444,44 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem przy ul. Rejtana obok Uniwersytetu Rzeszowskiego w centrum Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 31,5 m2 po remoncie, usytuowane jest na 10 widokowym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł83 m² 8 132,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z kolejną odsłoną inwestycji realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper prezentuje dobrze znaną formę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł128,30 m² 6 601,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z działką, która daje komfort spokojnego, sielskiego życia w uroczym otoczeniu drzew i krzewów! Krótko: rzeszów, ul. Senatorska - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyłącznie w ofercie biura homfi na sprzedaż 2-Ppokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m zlokalizowane na początku ul. Kwiatkowskiego zaraz przy obwodnicy miasta w odległości 200.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł400 m² 522,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 400 m , położona w spokojnej i zielonej części Rzeszowa przy ul. Matysowskiej. Działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,82m , znajdujące się na parterze w niskim, czteropiętrowym bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

534 000 zł34 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa nowoczesna kawalerka o powierzchni 34 m , położona na 3. piętrze w nowoczesnym budynku Capital Towers w samym sercu Rzeszowa, tuż nad Wisłokiem i Bulwarami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł86,21 m² 15 659,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 86,21 m , zlokalizowanego w Rzeszowie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł198 m² 9 343,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie Sprzedaży Lokalu Usługowego w Rzeszów - środmieście 198 m2 Lokalizacja: ul. Lenartowicza 17 A, lenartowicza, rzeszów Charakterystyka Lokalu: w podanej wartości poza lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Rzeszów,podkarpackie

659 000 zł68 m² 9 691,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal w ścisłym centrum Rzeszowa | Parter | Ruchliwa ulica ks.Jałowego | duża piwnica 42 m | dwa wejścia Park Nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal położony w centrum Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł32 m² 13 593,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 zlokalizowane przy ulicy Antoniego Gromskiego w Rzeszowie. Ulica Antoniego Gromskiego w Rzeszowie to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w II etapie nowoczesnej inwestycji przy ul Olbrachta na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie, realizowanej przez sprawdzonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł54,36 m² 8 186,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedsprzedaż - mieszkanie na parterze z ogródkiem, o powierzchni 54,36m2 na które składa się salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, przedpokój i łazienka. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 460 zł42,52 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam ofertę mieszkania z nowej inwestycji, która będzie oddawana do użytku już w lipcu 2025 roku - nowy 6 piętowy blok, z halą garażową, wspólną kotłownią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł41 m² 12 658,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

CO: piękne mieszkanie w centrum Rzeszowa gdzie: ul. Malczewskiego za ile: 519000 zł Kto: właściciel bezpośrednio Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie położone w centrum Rzeszowa na.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł46,20 m² 12 748,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.2 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Zacisznej - osiedle Drabinianka. Mieszkanie.