dowolna

Nieruchomości Rzeszów - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

638 597 zł120 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Royal Broker Prezentuje: mieszkania na 1 piętrze o powierzchni 120,49 m2 przy ulicy Aroniowej w Rzeszowie. Z Dwoma Balkonami i Dwoma miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

413 634 zł53 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości nowa inwestycja zlokalizowana przy ul. Dębickiej. Zaprojektowane 2 i 3 piętrowe, niskie bloki z windą o nowoczesnej i funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staromieście,Rzeszów

389 000 zł50 m² 7 806,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkania 2-pokojowe o powierzchni 49,83 m2 z dużym balkonem. Mieszkanie znajduję się w nowopowstałej kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

359 916 zł40 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości nowopowstające osiedle, zlokalizowane 5 km od centrum Rzeszowa, w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów zielonych oraz w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Husarska

Staromieście,Rzeszów

280 000 zł22 m² 12 727 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Poszukiwana kawalerska w Rzeszowie. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia mieszkanie o pow. ok 22m2 usytuowane na parterze niskiego bloku przy ul. Husarskiej w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

420 172 zł60 m² 6 944,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,5 m2 w nowej inwestycji przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w niskim, 3 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała,Rzeszów

799 000 zł120 m² 6 630,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę domu 120,5m2 o nowoczesnej architekturze, usytuowanego na kameralnym, prywatnym osiedlu. Działka z widokiem na malownicze tereny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staromieście,Rzeszów

429 000 zł56 m² 7 659,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 56,01 m2 z dużym ogrodem lub balkonem. Mieszkanie znajduję się w nowopowstałej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przybyszówka,Rzeszów

639 000 zł63 m² 10 666,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości posiadamy na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie na ul. Solińskiej. Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Solińskiej o powierzchni 62,72 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

525 742 zł90 m² 5 866,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 89,62 m2. Inwestycja z 2023 roku, przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. III etap składa się z 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wilkowyja,Rzeszów

479 000 zł57 m² 8 336,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 57,46 m2 z dużym ogrodem. Prezentowane mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

359 916 zł40 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

228 750 zł915 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o numerze 1545/4, która znajduje się przy ulicy Słocińskiej w Rzeszowie. Parcela posiada powierzchnię 9,15 ar i ma wymiary 25 39 metrów kwadratowych. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecia,Rzeszów

590 000 zł53 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu wykończone mieszkanie o powierzchni 53,1 m2, znajdujące się przy ulicy Kochanowskiego w Rzeszowie. To wyjątkowe mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przybyszówka,Rzeszów

419 584 zł48 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

318 000 zł25 m² 12 720 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją - atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 25 m2, zlokalizowaną na ulicy Hetmańskiej, w samym sercu Rzeszowa. Ta niezwykle ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Przybyszówka,Rzeszów

413 634 zł53 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Dąbrowskiego,Rzeszów

345 000 zł27 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 27m2 położone na 3 piętrze w niskim bloku przy ul. Marii Skłodowskiej - Curie osiedle Dąbrowskiego. Rozkład: - przedpokój, - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

4 875 000 zł6 500 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka gruntu o powierzchni 6500 m2 mieszcząca się w bardzo dobrym punkcie Rzeszowa przy ulicy Warszawskiej Obręb Staromieście. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kukuczki

Rzeszów,podkarpackie

850 000 zł130 m² 6 534,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy - ul. Kukuczki. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nadbrzeżna

Pobitno,Rzeszów

479 000 zł985 m² 486,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki w Rzeszowie przy ul. Nadbrzeżnej na os. Pobitno o powierzchni 9,85 ar. Grunt z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Działka odrolniona, klasoużytek - B.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Rzeszów

Śródmieście Północ,Rzeszów

160 000 zł60 m² 2 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 60 m , rozłożony równomiernie na parterze i piętrze (po 30 m każde). Główne cechy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

560 000 zł48 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne, funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum rzeszowa, przy ul. Rejtana! Mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane jest na 2 piętrze w 10 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

555 000 zł76 m² 7 302,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 76m2 usytuowany na działce o powierzchni około 2,93 ara przy ul. Miejskiej. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pogwizdowska

Miłocin,Rzeszów

864 000 zł135 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Biuro Nieruchomości Central Office ma przyjemność zaprezentować osiedle domów w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim na północy Rzeszowa przy ul. Pogwizdowskiej. Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rejtana

Nowe Miasto,Rzeszów

549 000 zł48 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

ul. Rejtana, osiedle Nowe Miasto , 1 min pieszo do galerii Millenium Hall - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie - 2 piętro w piętrowym budynku z windą - mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Projektant,Rzeszów

599 000 zł102 m² 5 872,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu mieszkanie 4 pokojowe mieszkanie z dwoma tarasami dachowymi na osiedlu Projektant - ul. Iwonicka Główne informacje o nieruchomości: * 72 m2 (102 m2 po podłodze) * 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Drabinianka,Rzeszów

519 000 zł45 m² 11 631,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe ul. Graniczna w Rzeszowie. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44,62 m2 z balkonem. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

697 000 zł66 m² 11 465,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,20 m2 w Rzeszowie ul. Xawerego Dunikowskiego W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości mieszkanie trzypokojowe o pow. 66,20 m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilkowyja,Rzeszów

342 000 zł25 m² 13 464,60 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wykończoną kawalerkę położoną przy ul. Bałtyckiej na osiedlu Wilkowyja. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł82 m² 7 340,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 82m2 usytuowany na działce o powierzchni około 2 arów przy ul. Senatorskiej. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Staroniwa,Rzeszów

795 515 zł67 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bezpieczna transakcja bez prowizji od klienta kupującego, bez podatku Mamy przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie z tarasem, miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

439 000 zł49 m² 8 959,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w budynku wielomieszkaniowym przy Ul. Mikołajczyka w Rzeszowie. Budynek: - budynek o pięciu kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

680 000 zł125 m² 5 436,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dwupoziomowy dom w zabudowie blizniaczej przy ulicy Budziwojskiej w Rzeszowie o powierzchni 127.09m2 z wbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

630 000 zł74 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie o powierzchni 74,4 m znajdujące się przy ul. Osmeckiego w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solińska

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł39 m² 11 769,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie Doradzamy Nieruchomości mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 2-pokojowego gotowego mieszkania o powierzchni 39M2, zlokalizowanego przy ulicy Solińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Balistyczna

Staroniwa,Rzeszów

520 000 zł57 m² 9 143,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 56,87 m2 w Rzeszowie przy ul. Balistycznej, osiedle Staroniwa. 1. Atuty nieruchomości - Powierzchnia użytkowa 56,87 m2, - komórka lokatorska 2,24 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Tysiąclecia,Rzeszów

379 000 zł34 m² 11 049,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,3 m2 zlokalizowane przy ulicy Sienkiewicza w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

482 724 zł61 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała,Rzeszów

849 000 zł120 m² 7 045,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solińska

Słoneczny Stok,Rzeszów

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty: 2 pokoje 50m2 lokalizacja nowe budownictwo taras balkon piwnica bezpieczny zakup Opis: oferuje nowoczesne mieszkanie na czwartym piętrze niskiego bloku z 2019 roku. W tej nieruchomości.