dowolna

Nieruchomości Rzeszów - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 656 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plenerowa

Wzgórza Staroniwskie,Rzeszów

477 000 zł41 m² 11 600,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje | 41,12 m2 | ul. Plenerowa | Rzeszów | Wzgórza Staroniwskie / Franciszka Kotuli / Projektant Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 41,12 m2. Położone jest na parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

535 000 zł44 m² 12 242,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44m2 na osiedlu Drabinianka! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży! Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staroniwa,Rzeszów

377 000 zł40 m² 9 539,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Joker house nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Mieszkanie oddane jest do użytku i gotowe do wykończenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

590 000 zł50 m² 11 885,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości mieszkanie o powierzchni 50m2 z przylegającym ogródkiem o powierzchni 0.6 ara oraz garażem ok 16m2. Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staroniwa,Rzeszów

679 000 zł72 m² 9 464,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 71,74m2 znajdujące się w Kielanówce, przy granicy z Ul. Staroniwską w Rzeszowie. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zelwerowicza

Zalesie,Rzeszów

1 300 000 zł3 512 m² 370,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam działkę budowlaną na osiedlu Zalesie (ul. Zelwerowicza) w Rzeszowie. Świetna propozycja pod kątem zabudowy jednorodzinnej. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wilkowyja,Rzeszów

667 000 zł84 m² 7 902,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,5 m2 położone w cichej, pełnej terenów zielonych okolicy Rzeszowa przy ul. Marcina Filipa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

570 000 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowy etap inwestycji zlokalizowanej w Rzeszowie przy ulicy św. Kingi. Współpracując z nami nie płacą państwo prowizji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł50 m² 8 948,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow.50,29m położone na parterze w niskim bloku przy ul. Staszica w Rzeszowie. Mieszkanie dwustronne, składa się z dwóch samodzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Budziwój,Rzeszów

499 000 zł55 m² 9 102,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w Biurze Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem 40m2 oddawane w stanie deweloperskim Premium Osiedle Budziwój dostępne III kwartał 2025! Opis Nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

455 000 zł60 m² 7 560,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej. Powstające osiedle składa się z budynków w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Projektant,Rzeszów

562 000 zł56 m² 9 991,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Doradzamy Nieruchomości.pl ma przyjemność przedstawić Państwu wykończone, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,25 m2 położone przy ulicy Żmigrodzkiej (Projektant). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Budziwój,Rzeszów

530 000 zł52 m² 10 192,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić 2 pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 52 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze budynku w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

289 000 zł25 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości kawalerka z pięknym widokiem w stanie deweloperskim do wejścia od zaraz. Ta inwestycja wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

619 000 zł78 m² 7 935,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 78 m2, zlokalizowany przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

449 000 zł55 m² 8 190,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ostatnie mieszkanie z ogrodem na tym osiedlu, 3 pokojowe o powierzchni 55m2 z ogrodem około 40m2 oddawane w stanie deweloperskim Premium Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ropczycka

Przybyszówka,Rzeszów

599 000 zł118 m² 5 076,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 118 m2 z garażem w bryle, wśród domów jednorodzinnych w miejscowości Rzeszów dzielnica Przybyszówka. Położony w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

652 000 zł74 m² 8 810,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe, nowoczesne mieszkanie na parterze 62m2: -przestronny salon z otwartą kuchnią z elegancką zabudową z lodówką i mikrofalo-piekarnikiem, zmywarką oraz wyspą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczny Stok

Przybyszówka,Rzeszów

299 000 zł850 m² 351,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż działka o powierzchni 8,47 a, położona w jednym z najbardziej pożądanych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Zalesie,Rzeszów

536 000 zł58 m² 9 193,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży powróciło ostatnie 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w nowej inwestycji mieszkań przy ul. Spacerowej na Zalesiu. Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 58,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł72 m² 6 928,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,02 m2 usytuowane na piętrze, do którego przynależy balkon oraz miejsce parkingowe. Inwestycja realizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

554 500 zł59 m² 9 350,76 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Staromieście - ul. Lubelska. Lokalizacja: budynki położone w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

625 000 zł59 m² 10 534,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż , położone przy ulicy Kwiatkowskiego na cichym i spokojnym osiedlu mieszkaniowym z pełną infrastrukturą: sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rejtana

Nowe Miasto,Rzeszów

479 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie ul. Rejtana blisko Millenium Hall oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego! Szukasz inwestycyjnego mieszkania z 2 niezależnymi pokojami oraz oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piastów,Rzeszów

415 000 zł40 m² 10 323,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Wincentego Pola Mieszkanie mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

529 000 zł43 m² 12 374,30 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 42,75 m2, znajdujące się przy ulicy Architektów w Rzeszowie. To ciekawe mieszkanie o dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł56 m² 7 811,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowo powstającą inwestycję położoną niedaleko północnej granicy Rzeszowa. Główne informacje o inwestycji: * zabudowa bliźniacza dwulokalowa * 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zimowit

Zimowit,Rzeszów

1 190 000 zł105 m² 11 872 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy apartament premium położony w cichej i spokojnej dzielnicy na Zalesiu. Mieszkanie wykończone materiałami wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

599 000 zł96 m² 6 207,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkania o powierzchni 97 m , dostępne od zaraz w stanie deweloperskim, z przynależnym ogrodem o powierzchni 2,5 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy piękne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 42m2. Mieszkanie posiada balkon, idealny na chwilę relaksu po ciężkim dniu. Składa się ono z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

437 900 zł42 m² 10 448,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 41,91 m2, na parterze 8-piętrowego budynku P10. Osiedle Bella Dolina to starannie zaprojektowana przestrzeń mieszkaniowa, stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

755 000 zł57 m² 13 199,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przestronne mieszkanie o powierzchni 57,2m2 na sprzedaż w Rzeszowie! To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego i nowocześnie wykończonego mieszkania. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ropczycka

Przybyszówka,Rzeszów

750 000 zł118 m² 6 355,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Narożny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 118 m2 z garażem w bryle, wśród domów jednorodzinnych w miejscowości Rzeszów dzielnica Przybyszówka. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

424 424 zł40 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Projektant,Rzeszów

562 000 zł56 m² 9 991,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Jeśli szukasz mieszkania 3 pokojowego na osiedlu Projektant w Rzeszowie, ta oferta skierowana jest do Ciebie! Zapoznaj się z opisem mieszkania, które jest na sprzedaż. Mieszkania gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

439 000 zł67 m² 6 532,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zielona Krakowska Twój Dom w Mieście: nowa Inwestycja w Rzeszowie! ostatnie mieszkania na tej inwestycji! Lokalizacja: - adres: ul. Krakowska, zachodnia część Rzeszowa - Otoczenie: zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Biała,Rzeszów

789 000 zł77 m² 10 203 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie 77,33m2 z antresolą ok. 23m2 ul. Jana Pawła II Szukasz gotowego mieszkania w niskiej, kameralnej zabudowie w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niecia

Staromieście,Rzeszów

509 000 zł39 m² 13 496,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Cena do negocjacji atuty: nowe budownictwo: mieszkanie z 2021 roku, wykończone w wysokim standardzie. Przystosowane dla osób niepełnosprawnych: winda z poziomu zero oraz położenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rzeszów

Przybyszówka,Rzeszów

365 000 zł906 m² 402,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka niezabudowana, pod zabudowę jednorodzinną o pow. 9,06 ara, położona na Osiedlu Przybyszówka, w otoczeniu zwartej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej istniejącej oraz planowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zalesie,Rzeszów

920 000 zł82 m² 11 166,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie o powierzchni 82,39 m2 znajduje się w nowym 3-piętrowym budynku z 2022 roku, usytuowanym na trzecim piętrze niskiego bloku. Posiada niesamowity taras o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł57 m² 7 999,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024