dowolna

Nieruchomości Rzeszów - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł57 m² 9 316,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56,78 m2 + ogród w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej w Rudnej Małej. Kameralne osiedle 16 mieszkań w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Rzeszów,podkarpackie

393 000 zł44 m² 8 931,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,52m położone na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Krzywoustego w Rzeszowie. Mieszkanie dwustronne, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

373 168 zł45 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Dębickiej. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,96 m2 + balkon 4,30 m2. Mieszkanie znajduje się w jednym z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Miłocin,Rzeszów

739 000 zł115 m² 6 412,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 115,24 m2 z dużym ogrodem i balkonem W stanie deweloperskim. Nieruchomość znajduję się w nowej, kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niecia

Staromieście,Rzeszów

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2 m2 zlokalizowane przy ul. Niecia w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym z 2017 r. W bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Architektów,Rzeszów

670 000 zł57 m² 11 754,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyłącznie ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Architektów. Przestronne i komfortowe mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Olbrachta

Pobitno,Rzeszów

1 350 000 zł227 m² 5 950,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma do zaoferowania nowy, komfortowy dom o powierzchni 200m2, usytuowany na działce 5arowej w cichej i spokojnej okolicy osiedla Pobitno w Rzeszowie. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pileckich

Słocina,Rzeszów

490 000 zł53 m² 9 261,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje mieszkanie w niskiej zabudowie przy ul. Pileckich. Oferta: bez prowizji I bez podatku pcc Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecia,Rzeszów

539 000 zł43 m² 12 494,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, zlokalizowane przy ulicy Rycerskiej w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Miłocin,Rzeszów

739 000 zł115 m² 6 412,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:70 m²

2 mieszkania po 56 m2 lub dom 115 m2. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 115,24 m2 z dużym ogrodem i balkonem W stanie deweloperskim. Nieruchomość znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Słocina,Rzeszów

800 000 zł74 m² 8 363,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker Prezentuje: gotowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położone w Rzeszowie, dzielnica Słocina Inwestycja obejmowała wybudowanie 4-rech bliźniaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Zalesie,Rzeszów

479 000 zł57 m² 8 381 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro stoprocent nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej dwulokalowej które znajdować się będą na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł117 m² 6 856,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Na sprzedaż nowa inwestycja składająca się z budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

749 000 zł40 m² 18 842,80 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko i wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości apartament z widokiem na panoramę miasta dostępny od dziś! Nieruchomość znajduję się w prężnie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Przybyszówka,Rzeszów

463 887 zł57 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle mieszkań które powstaje przy ulicy Dębickiej. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,27m2 z tarasem 11 m2. Mieszkanie znajduje się w jednym z 4 nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

314 000 zł25 m² 12 440,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka przy ul. Staroniwskiej w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 25,24 m2 i usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z windą z 2024 roku. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Betańskiego

Słocina,Rzeszów

564 000 zł1 128 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Działka o powierzchni 11,28 ara na osiedlu domów jednorodzinnych * pozwolenie na budowę * projekt domu * media * udział w drodze opis: - działka o powierzchni 11,28 ara, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowowiejska

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł70 m² 9 271,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

W ofercie Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu propozycję czteropokojowego mieszkania o powierzchni 70m na ulicy Nowowiejska w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbyszewskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m usytuowane na parterze w niskim bloku przy ul. Zbyszewskiego. Mieszkanie dwustronne. Rozkład: -przestronna jasna kuchnia, -2 samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Budziwój,Rzeszów

1 050 000 zł144 m² 7 266,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż nową szeregówkę z garażem, wykończoną w wysokim standardzie. Nieruchomość sprzedawana jest z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Budziwój,Rzeszów

909 000 zł103 m² 8 813,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni 103,14 m2 na ul. Legionistów. Osiedle cechuję się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Miłocin,Rzeszów

375 000 zł56 m² 6 695,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwa mieszkanie w stanie deweloperskim- cena 375 000 zł przy zakupie dwóch. Kameralna inwestycja niskiej zabudowy szeregowej, położonej w północnej części Rzeszowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Zalesie,Rzeszów

1 049 000 zł187 m² 5 609,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego bliźniaka, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Rzeszowa - Zalesie. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legionistów

Rzeszów,podkarpackie

709 000 zł64 m² 11 118,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63,77 m , zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji składającej się z dwóch zespołów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

405 166 zł47 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle mieszkań które powstaje przy ulicy Dębickiej. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,84 m2 z ogrodem 72 m2. Mieszkanie znajduje się w jednym z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Słocina,Rzeszów

615 000 zł74 m² 8 363,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

471 000 zł47 m² 10 021,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Dwa pokoje osobna kuchnia - lokalizacja - komórka lokatorska - 1 piętro - niska zabudowa Opis Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 47m2 znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

676 000 zł72 m² 9 324,13 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dostępne od zaraz 4 pokojowe mieszkanie przy ul. bł. Karoliny w Rzeszowie z pięknym widokowym tarasem! Mieszkanie posiada powierzchnię 72,5 m2 i usytuowane jest na 6 widokowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Wilkowyja,Rzeszów

989 000 zł250 m² 3 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 piętrowy dom wolnostojący o powierzchni 250 m2, usytuowany na przestronnej 4,6 arowej działce z garażem oraz piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Budziwój,Rzeszów

669 000 zł67 m² 9 956,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni 67,19 m2 na ul. Legionistów. Osiedle cechuję się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

279 200 zł28 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na trzecim piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogwizdowska

Miłocin,Rzeszów

815 932 zł120 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich duży dom z garażem i tarasem dachowym na nowym osiedlu mieszkań i domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanym przy ul. Pogwizdowskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niecia

Staromieście,Rzeszów

625 000 zł40 m² 15 586 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, nigdy nie zamieszkałe, wykończone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,10 m2 + duży taras zlokalizowane na wysokim parterze niskiego bloku na nowym Osiedlu przy ul. Niecia (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Rzeszów

539 000 zł50 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze dwukondygnacyjnego budynku. Mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gromskiego

Staromieście,Rzeszów

729 000 zł80 m² 9 112,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaży dwupoziomowego mieszkania 4-pokojowego ul. Antoniego Gromskiego, rzeszów Na sprzedaż atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80 m , położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Herbowa

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł142 m² 4 869,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: dom szeregowy o powierzchni 141,70 m z garażem, miejscem postojowym oraz tarasem! Cena: 690 000 zł Lokalizacja: spokojna i malownicza okolica, idealna dla rodzin oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

975 870 zł108 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 108,43 m2 zlokalizowany na parterze w nowo powstającym osiedlu wielorodzinnym na Dworzysku. Lokal usługowy o bardzo dużym potencjale zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

490 700 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż! Powierzchnia: 49,07 m + balkon Lokalizacja: nowy etap osiedla przy bocznej ul. Św. Kingi (boczna ul. Lwowskiej) Promocja! Obniżka ceny o 200 zł/m!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbyszewskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 48 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Zbyszewskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rzeszów

Matysówka,Rzeszów

249 900 zł1 680 m² 148,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy położone na terenie miasta Rzeszowa. Atrakcyjna lokalizacja - w odległości tylko 6 km od centrum miasta. Działka o powierzchni 31,02 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Good Life Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 220 m2 z najdujący się w spokojnej części Rzeszowa zaledwie 4 km do centrum.