dowolna

Nieruchomości Rzeszów - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 656 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

610 000 zł58 m² 10 482,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 58,19 m , położone na pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku z 2019 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Walentego

Matysówka,Rzeszów

794 902 zł128 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:579 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje dom 5-pokojowy z garażem w nowej inwestycji przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie tylko 15 minut od Galerii Rzeszów! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

575 000 zł113 m² 5 088 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż nowy dom bliźniak w Rzeszowie - do samodzielnego wykończenia lub w stanie deweloperskim! uwaga: zostały 2 ostatnie! - duży dom 5 pokoi - działka 230 m kw. - na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Kochanowskiego

Tysiąclecia,Rzeszów

85 000 zł20 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż murowany garaż o powierzchni 20 m , zlokalizowany przy ul. Kochanowskiego w Rzeszowie. Szczegóły oferty: powierzchnia: 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Szopena

Rzeszów,podkarpackie

3 054 100 zł218 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal handlowo - usługowy zlokalizowany na parterze luksusowego apartamentowca położonego w ścisłym centrum Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Laurowa

Biała,Rzeszów

319 000 zł31 m² 10 191,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rzeszów, tyczyn, ul. Laurowa - powierzchnia: 31,30m2 - liczba pokoi: 1 - piętro: 3 - balkon - cena: 319 000 zł - możliwość dokupienia miejsca postojowego zewnętrznego lub w hali garażowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Paderewskiego,Rzeszów

569 000 zł64 m² 8 960,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Paderewskiego 1b Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Herbowa

Budziwój,Rzeszów

1 300 000 zł170 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż piękny dom parterowy otoczony zielenią o powierzchni ok 167m2. Dom położony jest na działce o powierzchni 10a , która wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herbowa

Budziwój,Rzeszów

770 000 zł117 m² 6 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie w wersji premium ul. Herbowa Garaż w bryle Ogród 120 m kw. Ostatnie 2 segmenty Przedstawiam nowy dom w Rzeszowie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staroniwa,Rzeszów

500 803 zł56 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu: wyłącznie w naszej ofercie wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56.27 m2, mieszczące się na parterze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Technologiczna

Dworzysko,Rzeszów

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w Rzeszowie - mieszkanie jest już gotowe w stanie deweloperskim: kup i wykańczaj! W sprzedaży ostatnie 2 sztuki mieszkań o metrażu 42 m2! opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Miłocin-św. Huberta,Rzeszów

470 586 zł59 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż 59.44 m2 z instalacją fotowoltaiczną oraz miejscem postojowym w cenie ulokowane na piętrze w niskiej, dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

507 501 zł55 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Mieszkanie o powierzchni 54,57m2 z prywatną loggią znajduje się na ostatnim poziomie ośmio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Biała,Rzeszów

699 000 zł66 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W biurze Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta nowego, wcześniej niezamieszkałego 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 66 m , położonego wśród niskiej zabudowy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

392 364 zł36 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Mieszkanie o powierzchni 36,33m2 z balkonem znajduje się na czwartym poziomie ośmio piętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

499 000 zł42 m² 12 021,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem o metrażu 41,51m2 mieszczące się na parterze przy ulicy Wieniawskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 350 000 zł194 m² 6 954,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa rezydencja z panoramicznym widokiem na Rzeszów - luksusowy dom, który zachwyci każdego konesera elegancji i komfortu! Przedstawiamy Państwu unikalny 6-pokojowy dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Drabinianka,Rzeszów

499 000 zł56 m² 8 947,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 55,77m2 znajdujące się na osiedlu Drabinianka przy ul. Strażackiej. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem widocznym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Rzeszów

Biała,Rzeszów

1 400 000 zł6 357 m² 220,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży działkę znajdującą się na Os. Biała w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość stanowi 2 działki o powierzchni łącznej 63,57 ar -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dworzysko,Rzeszów

580 000 zł73 m² 7 945,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni 73 m2. Lokal znajduje się w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogwizdowska

Miłocin,Rzeszów

569 000 zł111 m² 5 126,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej - ul. Pogwizdowska, rzeszów! (os. Pogwizdów Nowy) gotowe stany surowe zamknięte - 569.000,00 zł Bez prowizji i podatku PCC 2%! Szukasz nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Rzeszów

639 000 zł53 m² 12 029,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,12 m usytuowane na 3. piętrze niskiego bloku, wybudowanego w 1955 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

510 000 zł58 m² 8 777,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,1 m , położone w Rzeszowie przy ul. Osmeckiego. Mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Laurowa

Biała,Rzeszów

489 000 zł54 m² 9 089,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rzeszów, tyczyn, ul. Laurowa - powierzchnia: 53,80m2 - liczba pokoi: 3 - piętro: 3 - balkon - cena: 489 000 zł - możliwość dokupienia miejsca postojowego zewnętrznego lub w hali garażowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Projektant,Rzeszów

619 345 zł64 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie 4-pokojowe w Rzeszowie przy ul. Pańskiej osiedle Projektant przedsprzedaż Nowa inwestycja mieszkań w Rzeszowie na os. Projektant: to 6-piętro blok z garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Dworzysko,Rzeszów

715 000 zł84 m² 8 532,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Biuro dobry Adres ma przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość położoną w Rzeszowie- w prężnie rozwijającej się dzielnicy Dworzysko. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. Siennej w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

820 375 zł66 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Stoprocent Nieruchomości zapraszania do zapoznania się z nową ofertą 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 65.63m2 z miejscem postojowym w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

293 016 zł25 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu kolejny etap inwestycji realizowanej na osiedlu Słocina Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

541 512 zł59 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia: mieszkanie o powierzchni 58,86m2 z prywatną loggią znajduje się na trzecim poziomie ośmio piętrowego, nowo powstającego budynku przy ul. Bł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Robotnicza

Zalesie,Rzeszów

850 000 zł178 m² 47,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom o powierzchni 178 M w stanie surowym, zlokalizowany w prestiżowej części Rzeszowa przy ul. Robotniczej -zalesie. Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł54 m² 11 654,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,97 m2 usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku wybudowanego w 1970 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Śródmieście,Rzeszów

409 000 zł32 m² 12 869,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Dobry Adres przedstawia widokowe mieszkanie położone w samym centrum Rzeszów - na Ul. Króla Kazimierza przy płycie rynku. Mieszkanie : Odrębna własność powierzchnia 31,78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Tysiąclecia,Rzeszów

550 000 zł82 m² 6 740,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 81,6 m podzielone na dwie kawalerki Rzeszów, ul. Warszawska! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na parterze w czterokondygnacyjnym bloku, które zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Laurowa

Biała,Rzeszów

529 000 zł57 m² 9 235,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rzeszów, tyczyn, ul. Laurowa - powierzchnia: 57,28m2 - liczba pokoi: 4 - piętro: 1 - balkon - cena: 529 000 zł - możliwość dokupienia miejsca postojowego zewnętrznego lub w hali garażowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

551 028 zł59 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

812 375 zł65 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Stoprocent Nieruchomości zapraszania do zapoznania się z nową ofertą 3 pokojowego mieszkania na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 64.99m2 z miejscem postojowym w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Dąbrowskiego,Rzeszów

575 000 zł67 m² 8 610,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rzeszów centrum miasta, zamknięte osiedle | 66,78 m2 | 3 pokoje | balkon typu loggia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,78 m2, położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

599 000 zł68 m² 8 808,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przestronne mieszkanie z balkonem w centrum Rzeszowa Atuty nieruchomości: bezczynszowe płacisz tylko za media według zużycia Ścisłe centrum Rzeszowa idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Tysiąclecia,Rzeszów

520 000 zł46 m² 11 304,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 46m2, znajdujące się na 3 piętrze w budynku bez windy, na os. 1000-Lecia, przy ul. Sienkiewicza Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisa-Kuli

Pułaskiego,Rzeszów

365 000 zł30 m² 12 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m usytuowane na 3. piętrze niskiego, 4-kondygnacyjnego bloku z cegły. Nieruchomość.