dowolna

Nieruchomości Rzeszów - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 656 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ofiar Katynia

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

545 000 zł72 m² 7 622,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

W ofercie biura na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie ( możliwość zrobienia 4 pokoju) o powierzchni 71,50 m2 zlokalizowane przy ul. Ofiar Katynia w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelczara

Nowe Miasto,Rzeszów

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

W ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły, na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

569 000 zł43 m² 13 232,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Architektów w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 43 m2, usytuowane jest na widokowym 6 piętrze w bloku z 2025 r. W jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Kmity,Rzeszów

519 000 zł59 m² 8 804,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości prezentuje: atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie | 58,95 m | Rzeszów, osiedle Kmity (ul. Hanasiewicza) nowa atrakcyjna cena 519 000zł do negocjacji opis mieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

575 000 zł47 m² 12 161,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ustawne i słoneczne (okna od strony południowej i zachodniej) mieszkanie na 2. piętrze nowoczesnego bloku z windą Oddzielna kuchnia ze sprzętami w zabudowie Komórka lokatorska Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walentego

Matysówka,Rzeszów

427 986 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe osiedle Z widokiem na panormaę miasta. Nowa inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie - os. Matysówka tylko 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Mieszka I,Rzeszów

663 000 zł42 m² 15 808,30 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,94 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Majora Kopisto 11. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szopena

Rzeszów,podkarpackie

770 000 zł55 m² 13 876,40 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,49 m zlokalizowane przy ulicy Fryderyka Szopena w Rzeszowie, w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Piastów,Rzeszów

405 000 zł33 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 33m2 w super lokalizacji przy ul.Bolesława Chrobrego w Rzeszowie, na osiedlu Piastów. Czwarte piętro w pięciopiętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojtyły

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł68 m² 11 018 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo po remoncie, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,98 m2, zlokalizowane przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Technologiczna

Przybyszówka,Rzeszów

16 605 000 zł12 369 m² 1 342 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży teren przeznaczony pod budownictwo wielorodzinne o powierzchni 12369 m2 na Dworzysku. Inwestycja posiada wszystkie zapewnienia od dostawców mediów, zjazd z ul. Technologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszka Czarnego

Pobitno,Rzeszów

475 000 zł54 m² 8 796,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane przy ulicy Leszka Czarnego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1992 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mokra Strona

Biała,Rzeszów

579 000 zł4 469 m² 129,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki inwestycyjnej - Rzeszów, osiedle Biała (rejon ul. Mokra Strona) Atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana przy granicy miasta, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

765 000 zł72 m² 10 611,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu świetną ofertę mieszkania 4 pokojowego, umiejscowionego na parterze wysokiego bloku z 2014 roku. Mieszkanie będzie idealną propozycją do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Zalesie,Rzeszów

559 000 zł49 m² 11 502,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 48,60 m , położonego na II piętrze budynku w pobliżu Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staromieście,Rzeszów

408 300 zł42 m² 9 796,07 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Staromieście - ul. Lubelska. Lokalizacja: budynki położone w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

435 000 zł50 m² 8 770,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż świetna lokalizacja! Szukasz mieszkania dla rodziny lub pomysłu na inwestycję? Ta oferta to strzał w dziesiątkę! Lokalizacja: ul. Mikołajczyka, parter budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogwizdowska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

569 000 zł111 m² 5 126,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej- osiedle Pogwizdów Nowy, ul. Pogwizdowska, rzeszów! Marzysz o nowoczesnym domu w spokojniej okolicy, ale z doskonałym dostępem do infrastruktury? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł37 m² 12 946 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 zlokalizowane przy ulicy Wieniawskiego w Rzeszowie. Opis budynku: ilość pięter: 4/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wywrockiego

Staroniwa,Rzeszów

705 432 zł59 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu Apartamenty Wywrockiego to prestiżowa inwestycja klasy premium, powstająca przy ulicy Jana Wywrockiego w Rzeszowie, nieopodal centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niecia

Staromieście,Rzeszów

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Niecia w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 68 m2 i usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z 2015 r. W jego skład wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rzeszów

Miłocin,Rzeszów

790 000 zł130 m² 6 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Opis budynku stan surowy zamknięty ze stolarką i dociepleniem - powierzchnia użytkowa: 113m2 + możliwość adaptacji strychu 27m2 (wejście klatką schodową) - powierzchnia działki: 417m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Gościnna

Drabinianka,Rzeszów

1 000 000 zł1 437 m² 695,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W sprzedaży działka budowlana w strategicznym miejscu dla wszelkiego rodzaju działalności usługowych na osiedlu Drabinianka. Główne informacje o nieruchomości: * obecnie projekt gotowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

505 000 zł55 m² 9 201,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54,88 m2 w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Krakowskiej. Mieszkanie z dużym ogrodem o powierzchni około 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Miłocin,Rzeszów

719 000 zł61 m² 11 860,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa niższa cena! 719 000 zł Przedstawiamy ofertę wykończonego w wysokim standardzie 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 60,62 m2 zlokalizowanego na 1 piętrze w kameralnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Projektant,Rzeszów

855 000 zł66 m² 12 954,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowe do zamieszkania | Dwie łazienki | Balkon | Garaż | Świetna lokalizacja Szukasz komfortowego mieszkania dla swojej rodziny lub miejsca, w które warto zainwestować? Ta oferta to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Przybyszówka,Rzeszów

549 000 zł1 505 m² 364,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w naszej ofercie! W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż działka o powierzchni 15,05 ara, położona w Rzeszowie, ul. Krakowska w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

580 000 zł73 m² 7 945,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie Stoprocent Nieruchomości 4-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej dwulokalowej o powierzchni 73m2 z tarasem w północno- zachodniej części Rzeszowa. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pleśniarowicza

Krakowska-Południe,Rzeszów

568 000 zł58 m² 9 810,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Pleśniarowicza w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 57,9 m2 i usytuowane jest na 2 piętrze w niskim bloku. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

549 000 zł58 m² 9 449,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na ul. Pułkownika Kazimierza Iranka - Osmeckiego na osiedlu Baranówka 58,1 m Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,1 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

530 000 zł63 m² 8 466,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Mikołajczyka w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 62,6 m2, usytuowane jest 4 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 4 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł50 m² 11 302,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,9 m2, usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku z 1977r. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

470 000 zł41 m² 11 463,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m , zlokalizowane w spokojnej, pełnej zieleni okolicy Rzeszowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Rzeszów,podkarpackie

535 000 zł46 m² 11 585,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,18m zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Bohaterów Westerplatte. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł111 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z garażem zlokalizowany przy ul. Myśliwskiej. Dom o powierzchni 111m2 z działką 2,5 arową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł43 m² 12 767,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 zlokalizowane przy ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: - holu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szwoleżerów

Tysiąclecia,Rzeszów

375 000 zł28 m² 13 392,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 28 m2 zlokalizowane przy osiedlu Tysiąclecia w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1965 Ilość pięter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

519 000 zł41 m² 12 575,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Na Miarę Nieruchomości przedstawia wyjątkowe mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul. Potokowej - mieszkanie dwupokojowe z klimatyzacją, na drugim piętrze w bloku z windą, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania Rzeszów, ul. Popiełuszki Cena: 699 000 zł Powierzchnia: 64 m Czynsz: 640 zł + prąd Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Budziwój,Rzeszów

495 720 zł58 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Rzeszowa Budziwój. Kameralne osiedle obejmuje 26 mieszkań w zabudowie szeregowej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł34 m² 11 326,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż ustawne, jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na ostatnim piętrze bloku z windą blisko centrum Rzeszowa, przy ul. Hetmańskiej. To doskonała.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij