dowolna

Nieruchomości Rzeszów - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 655 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 655 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Projektant,Rzeszów

599 000 zł54 m² 11 051,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze niskiego bloku z 2012 roku przy ul. Bieckiej (projektant) w Rzeszowie. Lokal bardzo słoneczny, okna wychodzą na trzy strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m , usytuowany na działce 2,16 ar, realizowany w ramach kolejnego etapu inwestycji w Rzeszowie. Zadzwoń i umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

649 000 zł112 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji przy ul. Porąbki, blisko ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Dom z 6 pokojami o powierzchni 111,56 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałęzowskiego

Śródmieście Północ,Rzeszów

1 490 000 zł133 m² 11 203 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowy apartament z klimatem - 133 m w sercu Rzeszowa! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży unikatowego apartamentu położonego w samym Centrum Rzeszowa - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckich

Słocina,Rzeszów

499 000 zł52 m² 9 649,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Pileckich na os. Słocina w Rzeszowie. Inwestycja zlokalizowana jest w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

495 000 zł62 m² 8 029,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na 1 piętrze z balkonem o powierzchni 61 65 m w kameralnej inwestycji niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

590 000 zł58 m² 10 207,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta mieszkania dostępna tylko u nas! *zobacz wideo (ikonka play przy zdjęciach)! Biuro Joker House Nieruchomości na przyjemność przedstawić funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 58m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staroniwa,Rzeszów

480 935 zł53 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje: wyłącznie w naszej ofercie wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,85 m2, mieszczące się na pierwszym piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

529 000 zł72 m² 7 326,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - przedsprzedaż W niskich cenach Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe przy ul. Potockiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 72,20 m2 na piętrze z przynależnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Krzywoustego

Rzeszów,podkarpackie

340 000 zł34 m² 10 119 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! Oferujemy mieszkanie jednopokojowe położone na 2 piętrze w niskim, solidnym bloku z cegły z lat 60-tych. Lokal jest jednostronny, bardzo jasny i ciepły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dominikańska

Piastów,Rzeszów

699 000 zł70 m² 10 057,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz funkcjonalnego, zadbanego mieszkania w doskonałej lokalizacji z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury miasta? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolbego

Baranówka,Rzeszów

640 000 zł85 m² 7 565,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie inwestycyjne 84,60 m ul. Kolbego, rzeszów Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 84,60 m , położone w Rzeszów przy ul. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

650 000 zł64 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja! Mieszkanie własnościowe, 64m2 na parterze w zabudowie szeregowej. Dodatkowo miejsce parkingowe oraz ogródek 30m2. Bezczynszowe- opłata dla zarządcy wspólnoty ok 280zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Tysiąclecia,Rzeszów

749 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:11/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie, w pełni wykończone w nowoczesnym kompleksie bloków skyres przy ul.Lubelskiej w Rzeszowie. Powierzchnia mieszkania: 59,92 m2, 11 piętro - 19 piętrowy blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

469 000 zł54 m² 8 627,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość! Na sprzedaż mieszkanie 54 m z ogródkiem - Nowa inwestycja w Rzeszowie, ul. Budziwojska Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

525 872 zł57 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o mieszkaniu, gdzie z jednej strony będziesz mieć blisko do wszystkich udogodnień, a z drugiej strony będziesz mógł odpocząć w zielonej okolicy? Mamy dla Ciebie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Słocina,Rzeszów

599 000 zł89 m² 6 719,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić inwestycje domów i mieszkań w zabudowie szeregowej z rynku pierwotnego! Mieszkanie trzykondygnacyjne o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Staromieście,Rzeszów

479 000 zł57 m² 8 347,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w spokojnej okolicy Zaczernia, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Mieszkanie o powierzchni 57,38 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staroniwa,Rzeszów

356 902 zł34 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy kawalerkę o powierzchni 33,67 m z balkonem, położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

469 000 zł54 m² 8 627,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

429 000 zł63 m² 6 843,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 62,69 m z dużym balkonem - Nowa inwestycja, ul. Budziwojska - Rzeszów Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 62,69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jazowa

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł55 m² 9 618,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży nowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m usytuowane na parterze z ogródkiem przy ul. Jazowej. Rozkład mieszkania: -salon z aneksem kuchennym -2 samodzielne pokoje -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Rzeszów

780 000 zł77 m² 10 129,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie (winda) na os. Paderewskiego Park., Rzeszów, Powierzchnia: 77 m Cena: 780 000 zł + 70 000 zł za dwa miejsca postojowe (zakup obowiązkowy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Rzeszów

Staromieście,Rzeszów

3 960 000 zł6 000 m² 660 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w okolicach Rzeszowa przy drodze krajowej 94 (droga Europejska 40) w kierunku Korczowej. W miejscowym planie przeznaczona pod tereny zabudowy usługowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nazimka

Mieszka I,Rzeszów

529 000 zł54 m² 9 796,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dostępne od zaraz 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Eugeniusza Nazimka w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 54 m2 i usytuowane jest na drugim piętrze. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Dworzysko,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam na sprzedaż dom W cenie mieszkania na osiedlu Dworzysko, to kameralna inwestycja 12 budynków w zabudowie szeregowej, łącząca miejską wygodę z ekologicznymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solińska

Franciszka Kotuli,Rzeszów

565 000 zł47 m² 12 119,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie | Projektant | balkon | komórka lokatorska Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 46,62 m , idealne zarówno jako pierwsze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Dobre Klucze Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Bella Dolina w Rzeszowie. Dwupokojowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Budziwój,Rzeszów

494 000 zł55 m² 9 011,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości: mieszkanie 54,82 m z prywatnym, bardzo dużym ogródkiem. Mieszkanie jest już po odbiorach, klucze od ręki! Lokal znajduje się na parterze jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Matysowska

Matysówka,Rzeszów

748 845 zł111 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż skrajny dom garażem w bryle w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji przy ul. św. Walentego w Rzeszowie ( os. Matysówka). Dom z 6 pokojami o powierzchni 110,94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Krasne,Rzeszów

495 000 zł90 m² 5 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży bezczynszowego mieszkania na piętrze w kameralnej inwestycji realizowanej w Krasnem. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowe Miasto,Rzeszów

559 000 zł54 m² 10 351,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane przy ul. Podwisłocze w sercu jednego z najbardziej pożądanych i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

456 456 zł50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży nowa inwestycja! Kameralne osiedle domów i segmentów dwulokalowych zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Słocina przy ul. św. Marcina w Rzeszowie. W sprzedaży: * Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

429 000 zł63 m² 6 843,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

612 750 zł64 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie Z tarasem na dachu drabinianka - ul. Sikorskiego, rzeszów Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Rzeszów

Krakowska-Południe,Rzeszów

595 658 zł76 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości - prezentujemy Państwu unikatowy, 4-pokojowy apartament położony na 2. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

685 300 zł62 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62.3m2 przy ul. Nowosądeckiej w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staroniwa,Rzeszów

531 622 zł58 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje: wyłącznie w naszej ofercie wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58,42 m2, mieszczące się na parterze niskiego, czteropiętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

619 000 zł85 m² 7 297,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 84,82 m w Rzeszowie przy ulicy Budziwojskiej, z dobrym dojazdem do Tyczyna. Podstawowe informacje: dom sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Dąbrowskiego,Rzeszów

359 000 zł32 m² 11 169,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1 pokój | 32,14 m2 | ul. Żwirki i Wigury | Rzeszów Prezentowane 1 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 32,14 m2. Położone jest na trzecim piętrze niskiego bloku na osiedlu Dąbrowskiego.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowiejska

Zwięczyca,Rzeszów

800 000 zł133 m² 6 030,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący Rzeszów, ul. Starowiejska (zwięczyca) Powierzchnia użytkowa: 132,66 m Działka: 11 ar (1 100 m ) Cena: 800 000 zł Rynek: pierwotny Stan: surowy otwarty (w trakcie budowy).