dowolna

Nowe domy Rzeszów

362 ogłoszenia

362 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Śródmieście Południe,Rzeszów

2 050 000 zł194 m² 10 560,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa rezydencja z panoramicznym widokiem na Rzeszów luksusowy dom, który zachwyci każdego konesera elegancji i komfortu! Przedstawiamy Państwu unikalny 6-pokojowy dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł83 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2 w Rzeszowie na ul. Miejskiej. Dom składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

615 000 zł74 m² 8 363,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker Prezentuje: gotowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położone w Rzeszowie, dzielnica Słocina Inwestycja obejmowała wybudowanie 4-rech bliźniaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 83m2 usytuowany na ponad 2 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

589 000 zł85 m² 6 926,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Senatorskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 85m2 usytuowany na ponad 3 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Miłocin,Rzeszów

720 000 zł130 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu bliźniaczego w Rzeszowie. Lokalizacja: ulica Warszawska, rzeszów Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wywrockiego

Rzeszów,podkarpackie

939 000 zł155 m² 6 065,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Na sprzedaż gotowy dom o powierzchni 154.8 m zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu w południowej części Rzeszowa, ul. Jana Wywrockiego. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Dworzysko,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Biuro dobry Adres ma przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość położoną w Rzeszowie- w prężnie rozwijającej się dzielnicy Dworzysko. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogwizdowska

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł111 m² 5 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż 4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 111 m2 z garażem w bryle budynku. Nieruchomość zlokalizowana jest w świetnej lokalizacji - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Dworzysko,Rzeszów

690 000 zł84 m² 8 233,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

725 000 zł84 m² 8 651,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Słocina,Rzeszów

815 000 zł74 m² 8 363,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rzeszów

Krakowska-Południe,Rzeszów

710 000 zł84 m² 8 472,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 i dużym narożnym ogródkiem o powierzchni 126, 11 m2. Kameralne osiedle na ul. Krakowskiej, składające się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

749 000 zł117 m² 6 414,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Na sprzedaż nowa inwestycja składająca się z nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowana przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Domy mają powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł85 m² 6 926,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85 m zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu w południowej części Rzeszowa, ul. Senatorska. Dom sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłocin,Rzeszów

720 000 zł130 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej. Dom o powierzchni 129,6 m2 z działką 3 arową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rzeszów

Budziwój,Rzeszów

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:94 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 4-pokojowy dwukondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 124,85 m2 z ogródkiem w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

749 000 zł117 m² 6 414,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Zapraszam do zapoznania z ofertą domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 116,76 m2 wraz z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku zlokalizowany na osiedlu Budziwój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krakowska-Południe,Rzeszów

725 000 zł84 m² 8 651,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

712 488 zł85 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:207 m²

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości przedstawia Państwu nową inwestycję na osiedlu Budziwój w Rzeszowie. Dom w zabudowie szeregowej, 5-pokojowy o łącznej powierzchni 85 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z kolejną odsłoną inwestycji realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper prezentuje dobrze znaną odsłonę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Budziwój,Rzeszów

699 000 zł121 m² 5 762,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nieruchomość z nowoczesnym komfortowym i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń , zlokalizowana w spokojnej ,sielskiej okolicy w otoczeniu zieleni oraz niskiej zabudowy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wywrockiego

Staroniwa,Rzeszów

759 000 zł128 m² 5 948,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:126 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje domy w zabudowie szeregowej przy ul. Wywrockiego. Osiedle składa się z 12 niestandardowych i niepowtarzalnych segmentów. Oferta: bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Biała,Rzeszów

799 000 zł121 m² 6 625,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta domu wolnostojącego o powierzchni 120,5m2 usytuowanego na 6-arowej działce. Widokowa działka zapewnia nam przepiękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkowyja,Rzeszów

599 000 zł85 m² 7 082,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia Państwu wyjątkową ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,58 m2 usytuowanego na działce o powierzchni około 3 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu kolejny etap nowoczesnej inwestycji domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanej w Rzeszowie przy ulicy Miejskiej. Opis budynku: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

749 000 zł117 m² 6 414,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 116,76 m2 z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Dom zlokalizowany jest na osiedlu składającym się z 9 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krakowska

Dworzysko,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Kameralne osiedle, składające się z 12 segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

1 150 000 zł174 m² 6 607,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 174,05 m , położony na 10-arowej działce w spokojnej i cichej okolicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słocina,Rzeszów

615 000 zł74 m² 8 363,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Zapraszam do obejrzenia ostatniego domu W stanie deweloperskim na osiedlu słocina - ul. ŚW. Marcina! działka 257,20 M2 Cała inwestycja oferuje Państwu 4 domy jednorodzinne w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł155 m² 4 380,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 W stanie deweloperskim usytuowany na działce 5,30 ar. Inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem wykonania, urokliwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Słocina,Rzeszów

615 000 zł74 m² 8 363,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy św. Marcina. Opis budynku: - powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wywrockiego

Staroniwa,Rzeszów

939 000 zł175 m² 5 354,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Gotowy dom w zabudowie szeregowej - kupujesz, urządzasz po swojemu i mieszkasz. Oferta bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 155 m2 (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Magiczna

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł114 m² 6 564,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Magicznej. Opis budynku: - powierzchnia użytkowa: 114,09m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogwizdowska

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł111 m² 6 117,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 111 m2, zlokalizowany przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie. Komfortowa przestrzeń mieszkalna z ogrodem to połączenie, które spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

615 000 zł74 m² 8 363,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

815 000 zł74 m² 8 363,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Dworzysko,Rzeszów

715 000 zł84 m² 8 532,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Magiczna

Budziwój,Rzeszów

749 000 zł115 m² 6 513,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferta bez prowizji I bez podatku pcc! Magiczne osiedle, to kompleks budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Domy parterowe z użytkowym poddaszem o powierzchni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij