dowolna

Nowe domy Rzeszów

362 ogłoszenia

362 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Słocina,Rzeszów

769 000 zł114 m² 6 727,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 114.30 m znajdujące się w dzielnicy Słocina! Do narożnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Myśliwska

Staromieście,Rzeszów

799 000 zł118 m² 6 755,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Przedsprzedaż nowej inwestycji przy ul. Myśliwskiej Oferta wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! Domy w zabudowie szeregowej znajdujące się w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Walentego

Słocina,Rzeszów

748 845 zł111 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiam Państwu nowopowstającą inwestycję zlokalizowaną w Rzeszowie na osiedlu Słocina przy ul. Św. Walentego. Inwestycja składała się będzie z segmentów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Staromieście,Rzeszów

699 000 zł108 m² 6 842,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie na ul. Łowiecka Dom o powierzchni 108m2 z działką 2 arową. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

517 000 zł93 m² 5 586,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 92,54 m2, usytuowany na działce 2,56 ara i zlokalizowana przy ul. Dębickiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

575 000 zł113 m² 5 088 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż nowy dom bliźniak w Rzeszowie - do samodzielnego wykończenia lub w stanie deweloperskim! Dom na sprzedaż to bliźniak położony w Rzeszowie przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Beskidzka

Zwięczyca,Rzeszów

569 000 zł74 m² 7 648,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Rzeszowa przy ul. Beskidzkiej. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Matysówka,Rzeszów

794 902 zł128 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zlokalizowaną kilkanaście minut od centrum Rzeszowa z piękną panoramą na Rzeszów! Przedstawiamy czteropokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herbowa

Budziwój,Rzeszów

799 000 zł114 m² 7 009 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Na sprzedaż ostatnia wolna narożna szeregówka premium w Rzeszowie ul. Herbowa. Garaż w bryle | Ogród 120 m kw. | 5 pokoi Na sprzedaż szeregówka narożna z dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Walentego

Słocina,Rzeszów

838 402 zł128 m² 6 539,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Słocina,Rzeszów

730 000 zł117 m² 6 260,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową inwestycję w sąsiedztwie lasu, budowaną na osiedlu Słocina - domy i mieszkania z zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pileckich

Słocina,Rzeszów

850 000 zł114 m² 7 437,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Biuro Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Pileckich na os. Słocina w Rzeszowie. Inwestycja zlokalizowana jest w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zwięczyca,Rzeszów

569 000 zł96 m² 5 936,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować inwestycje 12 domów zlokalizowanych na osiedlu Zwięczyca. Do wyboru przyszłych nabywców mamy domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zwięczyca,Rzeszów

499 000 zł96 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Słocina,Rzeszów

765 000 zł117 m² 6 560,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesny, nieszablonowy projekt domów w zabudowie szeregowej! Trzypoziomowy dom z garażem o łącznej powierzchni 116,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

749 000 zł93 m² 7 515,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu o powierzchni 93m2 z dwustanowiskowym garażem podziemnym przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Zamieszkaj na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dworzysko

Dworzysko,Rzeszów

725 000 zł84 m² 8 651,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 z bardzo dużym narożnym ogródkiem o powierzchni 233,65 m2. Kameralne osiedle na ul. Krakowskiej, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

799 000 zł115 m² 6 974,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycje domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych przy ul. Magicznej, w sąsiedztwie ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karkonoska

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł96 m² 5 832,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Biuro Eagles Estate przedstawia nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej przy ul. Karkonoskiej. Osiedle to, to 8 domów w zabudowie szeregowej oraz 4 domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż dom 83 m Rzeszów, os. Budziwój 1. Atuty Cicha i spokojna okolica Dom energooszczędny i ekonomiczny w utrzymaniu brak czynszu.Wysoki standard deweloperski, w tym piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Staromieście,Rzeszów

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Przedstawiamy przestronne i komfortowe domy, które zapewnią prywatność i wygodę. A wszystko to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Budziwój,Rzeszów

749 000 zł117 m² 6 414,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z kolejną odsłoną inwestycji realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper prezentuje dobrze znaną odsłonę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

889 000 zł144 m² 6 159,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości prezentuje funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na osiedlu Przybyszówka, w sąsiedztwie ul. Dębickiej. Dom wchodzi w skład kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

899 000 zł144 m² 6 229,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zwięczyca,Rzeszów

499 000 zł96 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zwięczyca,Rzeszów

569 000 zł96 m² 5 936,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

749 000 zł144 m² 5 189,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

799 000 zł115 m² 6 974,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

569 000 zł117 m² 4 842,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycje 3 domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych na osiedlu Budziwój w Rzeszowie. Nieruchomości sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

529 000 zł117 m² 4 502,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycję domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych na osiedlu Budziwój w Rzeszowie. Prezentowany dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Słocina,Rzeszów

615 000 zł74 m² 8 363,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

W ofercie biura Reformacka Nieruchomości dom w zabudowie bliźniaczej, ostatni sprzedawany w stanie deweloperskim, znajdujący się na popularnym osiedlu Słocina - w okolicy wzgórza Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krupówka

Rzeszów,podkarpackie

809 000 zł144 m² 5 605,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej u zbiegu ulic Krupówka i Świdrówka. Opis budynku: termin oddania: grudzień 2025r. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Biała,Rzeszów

799 000 zł120 m² 6 630,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta domu wolnostojącego o powierzchni 120,5m2 usytuowanego na 6-arowej działce. Widokowa działka zapewnia nam przepiękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

615 000 zł74 m² 8 363,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker Prezentuje: gotowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położone w Rzeszowie, dzielnica Słocina Inwestycja obejmowała wybudowanie 4-rech bliźniaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

750 000 zł106 m² 7 092,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej Rzeszów, ul. Jana Pawła II Royal Broker Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową inwestycję mieszkaniową, która łączy nowoczesny styl, komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Słocina,Rzeszów

857 084 zł117 m² 7 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł117 m² 5 949,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 117,49m2 z ogrodem. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Tarnopolskiej. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Biała,Rzeszów

607 500 zł80 m² 7 592,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować środkowy dom w zabudowie szeregowej gotowy w stanie deweloperskim, wchodzący w skład kameralnej inwestycji przy ul. Miłosza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Budziwój,Rzeszów

730 000 zł83 m² 9 057,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z inwestycją realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz prezentuje dobrze znaną odsłonę osiedla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij