Mieszkanie, ul. Myśliwska

Myśliwska, Rzeszów, podkarpackie

  • 409 000 zł
  • 42,25 m²
  • 9 680,47 zł/m²

Zdjęcie

Anna Stanisławcz...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Myśliwska

Myśliwska, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
13 maja 2026

409 000 zł

42,25 m²

9 680,47 zł/m²

Mieszkanie, ul. Myśliwska

Zaktualizowane: 13 maja 2026

409 000 zł 42,25 m² 9 680,47 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 409 000 zł (9 680,47 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Rzeszowie)
  • Dostępne: marzec 2027
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 42,25 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, ogródek
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Reformacka Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1934/17467/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 34 m2 przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Nowoczesna bryła usytuowana wśród zieleni. Lokalizacja zapewniająca kameralną prywatną atmosferę oraz łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, placówek edukacyjnych i terenów zielonych. (...)

Agent

Anna Stanisławczyk

500 470...

500 470 501

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Stanisławczyk

500 470...

500 470 501

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.