Mieszkanie, al. Rejtana
Rejtana, Rzeszów, podkarpackie
- 465 000 zł
- 55 m²
- 8 454,55 zł/m²
Mateusz Kwarta
Skontaktuj się
Mieszkanie, al. Rejtana
Rejtana, Rzeszów, podkarpackie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie, al. Rejtana
Zaktualizowane: 18 maja 2026
465 000 zł 55 m² 8 454,55 zł/m²
11/11
4
1983
parking publiczny / na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
11/11Liczba pokoi:
4Rok budowy:
1983Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 465 000 zł (8 454,55 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: kwiecień 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 55 m², 4 pokoje (np. dla studenta), 1 łazienka
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1983
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 11/11, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Rzeszowskie Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 561538
Lokalizacja
- Adres: Rejtana, Rzeszów, podkarpackie
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Gotowa inwestycja! 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Rejtana, Rzeszów
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 55 m², wynajmowane na pokoje - idealne pod inwestycję. Lokal gotowy do dalszego najmu, zapewniając natychmiastowy przychód i stabilny zwrot. (...)