Mieszkanie

Podwisłocze, Nowe Miasto, Rzeszów, podkarpackie

  • 639 000 zł
  • 67,60 m²
  • 9 452,66 zł/m²

Zdjęcie

Jakub Binek

Skontaktuj się

Mieszkanie

Podwisłocze, Nowe Miasto, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
12 maja 2026

639 000 zł

67,60 m²

9 452,66 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 12 maja 2026

639 000 zł 67,60 m² 9 452,66 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/11
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1978
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/11

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1978

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 639 000 zł (9 452,66 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 67,60 m², 4 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   okna: nowe / wymienione, drewniane
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1978
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/11, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 1 400 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: PARTNERZY NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 464/17065/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 67,6 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze - osiedle Nowe Miasto.

Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w 11 piętrowym bloku.

Jakub Binek

513 093...

513 093 053

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

513 093...

513 093 053

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.