Kawalerka, ul. Bałtycka

Bałtycka, Wilkowyja, Rzeszów, podkarpackie

  • 1 550 zł
  • 28 m²
  • 55,36 zł/m²

Zdjęcie

Marta Kobos

Skontaktuj się

Kawalerka, ul. Bałtycka

Bałtycka, Wilkowyja, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 550 zł

28 m²

55,36 zł/m²

Kawalerka, ul. Bałtycka

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 550 zł 28 m² 55,36 zł/m²

Piętro:
7/14
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
1-krotność czynszu

Piętro:

7/14

Liczba pokoi:

1

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

1-krotność czynszu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 550 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Charakterystyka mieszkania: 28 m², 1 pokój (np. dla studenta); stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2022
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 7/14, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 660 zł, kaucja: 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: GALERIA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: NMK-MW-1725-2

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 28 m2 zlokalizowana przy ul. Bałtyckiej. Położona na 7 piętrze w 14-piętrowym bloku z windą z 2022r.

POMIESZCZENIA:

- salon z aneksem kuchennym
- łazienka z wc
- przedpokój
- balkon z widokiem na panoramę miasta
- komórka lokatorska

CZYNSZ I OPŁATY:

- czynsz najmu 1550zł
- czynsz administracyjny do spółdzielni około 660zł
- prąd wg zużycia
(...)

Agent

Marta Kobos

730 114...