dowolna

Mieszkania Rzeszów – oferty mieszkań na Podkarpaciu

3 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 750 zł47 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 1. piętrze w bloku przy ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Lokal składa się z: - dwóch niezależnych pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

565 000 zł59 m² 9 641,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Osmeckiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 58,6 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Parkowa,Rzeszów

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 37 m2 | ul. Paderewskiego | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 37 m2. Położone jest na 2 (drugim) piętrze bloku wybudowanego w 2019 roku w Rzeszowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowe Miasto,Rzeszów

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2, usytuowane na 10 piętrze w bloku 11 piętrowym z windą, w Rzeszowie przy ul. Pelczara,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tkacka

Rzeszów,podkarpackie

577 300 zł55 m² 10 561,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do odkrycia naszej najnowszej inwestycji - kameralnego kompleksu składającego się z 12 wyjątkowych mieszkań, które łączą w sobie komfort, elegancję i ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

569 000 zł57 m² 9 951,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż prawie gotowe, 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem w ostatnim etapie inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowanej przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Cicha

Rzeszów,podkarpackie

1 300 zł23 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie składające się z dużego pokoju, aneksu kuchennego z oknem, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal umeblowany i wyposażony, gotowy do zamieszkania. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

584 850 zł56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na zamkniętym osiedlu niskiej zabudowy przy ul. Sikorskiego. Lokal usytuowany na parterze z ekspozycją południową, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Śródmieście,Rzeszów

749 000 zł88 m² 8 511,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje wyjątkowe 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m , położone w samym centrum Rzeszowa , przy ul. Staszica. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podmiejska

Rzeszów,podkarpackie

750 000 zł62 m² 12 034,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz komfortowego i nowoczesnego miejsca do życia? Ta nieruchomość łączy funkcjonalność z wyjątkową przestrzenią do relaksu. Najważniejsze atuty: prywatny taras na dachu 70 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Pobitno,Rzeszów

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 26 m2 | ul. Witolda | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 26 m2. Położone jest na 3 piętrze bloku wybudowanego w 2020 roku w Rzeszowie na terenie kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

1 850 000 zł124 m² 14 859,40 zł/m²

 

Piętro:21/25

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ekskluzywny apartament w Capital Towers Rzeszów Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu znajdującego się w prestiżowym kompleksie Capital Towers.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podmiejska

Rzeszów,podkarpackie

750 000 zł62 m² 12 038,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul. Podmiejskiej w Rzeszowie o powierzchni 62,30m2. Do nieruchomości przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

495 000 zł62 m² 8 029,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia Państwu kolejny etap inwestycji zlokalizowanej przy ul. Krakowskiej. Powstające osiedle to zespół budynków w zabudowie szeregowej, w której do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biecka

Przybyszówka,Rzeszów

559 000 zł57 m² 9 738,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,40 m , położone na piętrze 4/4 w zadbanym budynku z 2014 r. przy ul. Bieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Armii Krajowej

Słocina,Rzeszów

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy ul. Armii Krajowej, zaledwie 2 km od ścisłego Centrum Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Śródmieście,Rzeszów

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować apartament na wynajem zlokalizowany w centrum Rzeszowa przy ul. Podwisłocze 33. Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Śródmieście,Rzeszów

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 63 m2 | ul. Lubelska | Rzeszów Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2. Położone jest na 7 piętrze w nowoczesnym bloku z windą który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

2 350 zł53 m² 44,34 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na 5. piętrze budynku przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dąbrówki

Rzeszów,podkarpackie

1 100 zł20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Prezentujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę położoną na drugim piętrze w niskim budynku przy ul. Dąbrówki w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -pokoju -aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na wynajem funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 53m2, położone przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie, usytuowane na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, al. Rejtana

Nowe Miasto,Rzeszów

1 300 zł16 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem mikrokawalerka 1-pokojowa | ul. Rejtana, rzeszów os. Nowe Miasto Do wynajęcia komfortowa mikrokawalerka o powierzchni 16 m , zlokalizowana na 11. piętrze w 11-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szopena

Rzeszów,podkarpackie

5 000 zł87 m² 57,20 zł/m²

 

Piętro:12/41

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu elegancki, komfortowy i funkcjonalny 4 pokojowy apartament o powierzchni 88m2 na wynajem w budynku Olszynki Park. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

569 000 zł74 m² 7 689,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Wyłącznie w ofercie Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ul. Malczewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szopena

Rzeszów,podkarpackie

4 500 zł70 m² 64,34 zł/m²

 

Piętro:4/41

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyłącznie w ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu wyjątkowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe, dostępne na wynajem w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Wilkowyja,Rzeszów

395 000 zł26 m² 15 192,30 zł/m²

 

Piętro:10/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przytulnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 26 m . Nieruchomość posiada balkon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rycerska

Rzeszów,podkarpackie

1 400 zł35 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,20 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Rycerskiej, usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecia,Rzeszów

479 000 zł37 m² 13 087,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 36,60 m , położonego na 2. piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Armii Krajowej

Słocina,Rzeszów

555 000 zł36 m² 15 416,70 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu nowoczesne mieszkanie inwestycyjne położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Armii Krajowej w Rzeszowie. Nieruchomość z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mieszka I,Rzeszów

529 000 zł54 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,80 m , położone przy ul. Eugeniusza Nazimka w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zwięczyca,Rzeszów

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Architektów na osiedlu Zwięczyca. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lenartowicza

Rzeszów,podkarpackie

470 000 zł45 m² 10 405,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Prezentujemy państwu mieszkanie o pow.45,17m położone na piątym piętrze w wieżowcu przy ul.Lenartowicza w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -jasnej kuchni ze spiżarką -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł73 m² 9 452,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 przy ulicy Hetmańskiej. To jedna z najbardziej strategicznych lokalizacji w Rzeszowie, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wilkowyja,Rzeszów

549 000 zł58 m² 9 547,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 57,6m2 zlokalizowane na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

430 000 zł39 m² 11 025,60 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku 12 piętrowym w Rzeszowie, przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowo wykończone mieszkanie na Osiedlu Staromieście ul. Lubelska bezpośrednio od właściciela. Osiedle położone jest w doskonałym punkcie komunikacyjnym - dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Baranówka,Rzeszów

549 000 zł68 m² 8 097 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 67,8 m2, usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku z windą. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Załęże,Rzeszów

2 000 zł37 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie premium | taras | miejsce W garażu | ul. Załęska Szukasz mieszkania, które oferuje coś więcej niż standard? Ta oferta została stworzona dla osób, które cenią wygodę, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

499 000 zł102 m² 4 883,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości ostatnie wolne mieszkania na popularnym osiedlu przy ul. Myśliwskiej. Inwestycja obejmuje 16 segmentów dwu lokalowych w zabudowie szeregowej. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Tysiąclecia,Rzeszów

449 000 zł38 m² 11 941,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Marszałkowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 37,6 m2, usytuowane jest 3 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: kuchnia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecia,Rzeszów

1 700 zł31 m² 54,31 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie na wynajem przy ulicy Sienkiewicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni ok. 31.30m2 z osobną sypialnią, położone na 5.