dowolna

Mieszkania Rzeszów – oferty mieszkań na Podkarpaciu

3 066 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 066 ogłoszeń

470 000 zł53,16 m² 8 841,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą, położone w Rzeszowie przy rondzie Pobitno. Lokal znajduje się na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł59,52 m² 9 223,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrium house nowoczesna inwestycja W spokojnej okolicy, tuż przy granicy rzeszowa Szukasz miejsca, które łączy komfort życia blisko miasta z ciszą i spokojem podmiejskiej okolicy? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o pow. 37m, położone na 3 piętrze w budynku przy ul. Marszałkowskiej. Mieszkanie składa się z: - pokoju przejściowego do sypialni, - jasnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia nowe osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej. Mieszkania powstają na widokowej działce na osiedlu Matysówka w Rzeszowie, przy ul. św.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

659 000 zł60,12 m² 10 961,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowe- 61m2- mieszkanie na parterze na Osiedlu Dworskie Ogrody w Rzeszowie ( Krakowska ) opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni 60,12m2 z tarasem 24,45m2 - trzy niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł24 m² 75 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortową kawalerkę na wynajem , zlokalizowane przy ul. Popiełuszki w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 24m2,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł44,12 m² 9 723,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44 m2 , zlokalizowane w dobrej okolicy, blisko centrum, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem po generalnym remoncie przy ul. Staszica w centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł29 m² 10 310,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kawalerka o powierzchni 28,8 m2 na III piętrze na osiedlu Pułaskiego. Składa się z pokoju, kuchni, łazienki oraz hallu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem przy ulicy Lubelskiej o powierzchni 30 m2 usytuowane na 6 piętrze z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł59,05 m² 44,03 zł/m²

 

Piętro:12/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Paderewskiego na Słocinie. Nieruchomość o powierzchni 59,05 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem przy ulicy Lubelskiej. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 , usytuowane jest na dwunastym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 603 zł48,27 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu Nową ofertę Osiedla przy Budziwojskiej! Osiedle dzięki doskonałemu położeniu w sąsiedztwie zespołu pałacowo parkowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł66 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy Apartament na wynajem przy ulicy Małopolskiej. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 66 m2, , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36,30 m² 46,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu dużą i przestronną kawalerkę do wynajęcia przy ulicy Dominikańskiej! To zadbane, wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

561 457 zł61,53 m² 9 124,93 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzed aż nową ofertę. Gotowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,53m2 na 2. piętrze przy ul. Św. Kingi. Inwestycja charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46,21 m² 17 528,67 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Royal Broker przedstawia na sprzedaż nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,21 m2 w Rzeszowie przy ulicy Kwiatkowskiego w inwestycji Panorama.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43,87 m² 61,55 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie na wynajem przy ulicy Kopisto. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,87 m 2 , znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł53 m² 10 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam Państwa serdecznie Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę zakupu wyjątkowej nieruchomości- komfortowego mieszkania o świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu piękne, komfortowe dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 47m2 przy ul. Kwiatkowskiego w popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

390 000 zł28,50 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 28,5m położone w Rzeszowie przy ul. Strażackiej na pierwszym piętrze. Składa się z : - pokoju połączonego z aneksem kuchennym, - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 400 zł70,65 m² 11 697,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie wykończone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,65 m , zlokalizowane na 1. piętrze w budynku P10 na osiedlu Bella Dolina IV przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

282 400 zł25,67 m² 11 001,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,67 m , położone na 2. piętrze w inwestycji Zielone Staromieście od developres. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:21/23

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesną nieruchomość na wynajem, znajdującą się w kompleksie mieszkaniowym "capital Towers" na ul. Podwisłocze.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł97 m² 11 082,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szanowni Państwo Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę zakupu jedynego w swoim rodzaju apartamentu, usytuowanego na III i IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł35 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w homfi: do wynajęcia funkcjonalne i bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane na parterze niskiego bloku przy ul. Bronisława Czecha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 500 zł67,94 m² 12 017,96 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie wykończone w standardzie do zamieszkania o powierzchni 67,94 m , położone na 7. piętrze budynku P9, na osiedlu Bella Dolina IV przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 800 zł37,88 m² 11 319,96 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe W kwietniu! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,88 m , idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 500 zł69,77 m² 11 674,07 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy nowoczesne, wykończone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,77 m , położone na 1. piętrze w budynku P8 na cenionym osiedlu Bella Dolina IV przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł38,60 m² 11 891,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m , położone na parterze w nowoczesnym budynku z 2016 roku przy ul. Strażackiej 18e.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 500 zł77,50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy naszą najnowszą inwestycję osiedle Zielone Staromieście, które powstaje przy ulicy Jana Welca w Rzeszowie, w pobliżu ul. Lubelskiej oraz naszego popularnego osiedla Bella Dolina.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy, jasny i przestronny Apartament na wynajem przy ulicy Lubelskiej. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 7 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 917 zł18,50 m² 103,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ostatni wolny Mikroapartament w budynku miniatura w Rzeszowie przy ul. Zakładowej 2 (boczna ul. Kwiatkowskiego). Ceny najmu mikroapartamentów: apartament M22 o powierzchni 18,5 m2, 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korczyńska

Franciszka Kotuli,Rzeszów

659 000 zł58 m² 11 284,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 58,4m2 na 3pietrze z windą, klimatyzacją i dwoma balkonami + piwnica 3,42. bezpośrednio od właściciela. Garaż podziemny, projektant ul. Korczyńska. Mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Baranówka,Rzeszów

339 900 zł35 m² 9 711,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,50 m2 z dużą piwnicą 3,46 m2, położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Augusta

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

380 000 zł32 m² 11 692,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży jedno pokojowego mieszkania typu studio o powierzchni 32,5 m , położonego na trzecim pietrze bloku mieszkalnego, w lokalizacji Rzeszów, osiedle Króla Stanisława Augusta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Rzeszów

540 732 zł68 m² 7 998,99 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 67,60 m , położone przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie - w spokojnej i bardzo dobrze znanej lokalizacji, chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Wilkowyja,Rzeszów

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na I piętrze w niskim bloku z windą w Rzeszowie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krakowska-Południe,Rzeszów

445 000 zł48 m² 9 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

2 pokoje | 48,00 m | ul. Stojałowskiego | Rzeszów | Krakowska-Południe Oferta wyłącznie w pronesto Centrum Nieruchomości! Prezentowane 2-pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 48 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Nowym Mieście na ul. Popiełuszki 14. Powierzchnia 50m2, liczba pokoi 3 (jeden z nich jest przechodni) plus kuchnia i łazienka, piętro 9. Do mieszkania przynależna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Biała,Rzeszów

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Świętojańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 usytuowane na parterze. Do mieszkania przynależy przypisane 1 miejsce.