dowolna

Mieszkania Rzeszów – oferty mieszkań na Podkarpaciu

3 068 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 068 ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie 34,03 m | ul. Graniczna | inwestycja Nova Graniczna Prezentujemy Państwu nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34,03 m , położone na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 040 zł89,62 m² 6 461,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni domu jednorodzinnego? Prezentujemy wyjątkowy, dwupoziomowy apartament na piętrze, który łączy nowoczesny design z niespotykaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 862 zł53,69 m² 8 323 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Decydując się na zakup mieszkania w tej inwestycji nie płacisz prowizji do biura. Przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu całkowicie za darmo, zapewniając pomoc na każdym etapie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł49,16 m² 9 540,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem 63 m2 i systemem Smart Home - ul. Pogwizdowska Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego na parterze w inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł55,45 m² 8 999,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Kielanówce. Wyjątkowa lokalizacja jest wprost idealna dla osób szukających mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 70 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskiej zabudowie. Nieruchomość lokalizowana jest na granicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł36,18 m² 12 106,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 36,18 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Złoty Stok. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w homfi Na wynajem przestronne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł72 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesne mieszkanie z panoramicznym widokiem | 72 m + balkon 20 m Powierzchnia: 72 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 16.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł62,60 m² 7 587,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje | 62,6 m | Rzeszów Baranówka | 475 000 zł | Do remontu Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta to świetna baza do stworzenia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 872 zł57,16 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy w sprzedaży III etap popularnej inwestycji przy ulicy Dębickiej. W skład tego etapu wchodzi 20 mieszkań. Dostępne są mieszkania na parterze z ogródkami oraz na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 456 zł50,16 m² 9 498,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja 38 mieszkań w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, rzeszów, ul. św. Marcina. 2 miejsca postojowe W cenie! bez pcc! opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 108 310 zł78,05 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:17/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł49,67 m² 10 569,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania w zabudowie apartamentowej 3 osobne pokoje z miejscem postojowym Rzeszów, jazowa Cena mieszkania: 525 000 zł Cena miejsca postojowego: 25 000 zł Łączna cena: 550.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem w Rzeszowie - komfort, przestrzeń i wygoda na co dzień! Biuro Nieruchomości Rzestate oferuje Państwu na wynajem wyjątkowe, nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł30 m² 13 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto. Bardzo blisko centrum, idealne pod inwestycje. Powierzchnia całkowita mieszkania to 29,9m2. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł87,61 m² 7 293,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 87,61m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym (23m2), 2 pokoi, łazienki, przedpokoju oraz poddasza. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 345 zł63,85 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W przedsprzedaz y mieszkania z nowej inwestycji deweloperskiej na zachodzie Rzeszowa w dzielnicy Przybyszówka - projektant! Wybudowane zostanie nowe osiedle bloków wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł58,03 m² 48,25 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m na osiedlu Drabinianka. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł60 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości mint property ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowy apartament zlokalizowany w Rzeszowie przy ulicy Zabłocie. Mieszkanie o łącznej powierzchni 60m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł73,37 m² 7 836,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe 4 pokojowe mieszkania w zabudowie szeregowej z balkonem w standardzie deweloperskim zlokalizowane na ul. Łanowej ( os. Dworzysko) opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł64 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne 3- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o całkowitej powierzchni 64 m z balkonem usytuowane na trzecim piętrze w bloku z windą zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł84 m² 5 297,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na piętrze, o powierzchni 62,69m2, na które składa się salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, przedpokój i łazienka. Dodatkowo do mieszkania przynależy poddasze użytkowe ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł63,77 m² 8 703,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,77 m , położone w spokojnej części Rzeszowa przy ul. Zawiszy Czarnego. Mieszkanie znajduje się na parterze, niskiej zabudowy szeregowej, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł77,30 m² 6 196,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości najnowsza inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowana w Tyczynie! Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł62,40 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Home Space Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kameralne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2025 roku, usytuowanym na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł47,41 m² 9 892,43 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,41 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego 8-piętrowego budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | taras 50 m | 12 piętro | widok na rzekę | klimatyzacja | garaż Biuro Nieruchomości Rzestate przedstawia Państwu na wynajem nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 498 zł48,27 m² 9 250,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Już gotowe w stanie deweloperskim, 3 - pokojowe mieszkanie, o funkcjonalnym układzie, na 1 piętrze w niskiej kameralnej zabudowie. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 919 zł50,19 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy św.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 400 zł50,94 m² 9 803,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w I etapie nowoczesnej inwestycji w zabudowie szeregowej na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie, realizowanej przez sprawdzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

425 989 zł52,91 m² 8 051,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję zlokalizowaną zaledwie kilka minut od tętniącego życiem centrum Rzeszowa. Szukasz balansu między miejską wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł33,56 m² 11 174,02 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 33,56 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Lokal stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł58 m² 11 120,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie do umeblowania z balkonem na południu Rzeszowa na ul. Miłosza opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 58 m2 - piętro: pierwsze z 1 - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł59,10 m² 12 690,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne, dwustronne mieszkanie o wysokim standardzie i powierzchni 59,10 m2, zlokalizowane na parterze kameralnego, niskiego bloku na osiedlu Słocina w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł33 m² 12 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie położone na parterze w niskim bloku przy ul. Krzywoustego w Rzeszowie. Mieszkanie jednostronne, usytuowane na południe. Składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 100 zł42,01 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W sprzedaży komfortowe 2- pokojowe mieszkanie, o świetnym, funkcjonalnym układzie. Mieszkanie już gotowe. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 42,01m2 - piętro: 5/10 - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42,07 m² 14 238,17 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, w pełni wykończone, gotowe do wejścia przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 42,07 m2, usytuowana na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 344 zł49,52 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Krakowska, rzeszów | I piętro W ofercie naszego biura funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,52 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł67,09 m² 7 884,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 67,09 m z antresolą o powierzchni 37,5 m i poddaszem. W jego skład wchodzą: 2 niezależne pokoje, duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł106,22 m² 6 863,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej 53C to idealna propozycja dla osób, które szukają przestrzeni i komfortu w otoczeniu zieleni i spokoju. Lokalizacja.