dowolna

Mieszkania Rzeszów – oferty mieszkań na Podkarpaciu

3 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 105 ogłoszeń

639 000 zł67,60 m² 9 452,66 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 67,6 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze -.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł26,33 m² 15 533,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka | 26,33 m2 | ul. Sikorskiego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 26,33 m2. Znajduje się na drugim piętrze w 2-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 776 zł89,03 m² 7 860 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Osiedle to prestiżowa propozycja w ofercie biura nieruchomości eagles estate, skierowana do osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w nowoczesnym, a zarazem kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję nowoczesnych mieszkań i domów w zabudowie szeregowej zlokalizowaną w sąsiedztwie lasu, łąk.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

460 000 zł50,30 m² 9 145,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,30 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł45,12 m² 10 837,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro Eagles Estate przedstawia na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie, zaledwie 3 km od rynku. Lokal o powierzchni 45,12 m mieści się na 3. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 000 zł102,34 m² 8 882,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament premium Z widokiem na rzeszów| 102 m | 5 pokoi Wyjątkowa przestrzeń zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających. Na sprzedaż dwupoziomowy apartament, położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł90 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, apartament o wysokim standardzie położony przy ul. Wieniawskiego na osiedlu Słocina. To jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 606 zł54,83 m² 8 345,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 54,83 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł77,73 m² 7 397,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Zawiszy Czarnego w Rzeszowie. Przemyślany i elegancki projekt architektoniczny, dbałość o każdy szczegół i przede.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł66,71 m² 7 255,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej ustawne 4-pokojowe mieszkania z balkonem. Opis nieruchomości: - powierzchnia: 66,71m2 - piętro: pierwsze z 1 - pokoje: 4 - Duży balkon 8,67.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł48,73 m² 12 497,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,73 m2 przy ulicy Jana Wywrockiego. To dynamicznie rozwijająca się część Rzeszowa (staroniwa), która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36,33 m² 55,05 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję Państwu do wynajęcia klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 36,33 m2 usytuowane na 5 piętrze 7 piętrowego bloku z windą zlokalizowanego w dzielnicy Rzeszowa Zalesie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80,20 m² 7 468,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80,2 m , położone na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowanym na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie, przy ul. Podwisłocze.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł30 m² 12 566,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

W sprzedaży kawalerka o pow. 30m2, z możliwością wyodrębnienia sypialni. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w wysokim bloku przy ul. Podwisłocze. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł52,15 m² 8 609,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 52,15 m z poddaszem ok. 10,12 m Mieszkanie dostępne w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł121,90 m² 8 195,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 90m2 w zabudowie szeregowej wraz garażem oraz komórką lokatorską znajdujące się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

747 500 zł72,50 m² 10 310,34 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,5 m przy ul. Architektów 11 w Rzeszowie. W pełni wyposażone mieszkanie idealne dla osób, które chcą zamieszkać na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł43 m² 8 813,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane przy ulicy Broniewskiego w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł67,47 m² 10 227 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie Biura Prosper Home Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej Rzeszów, słocina Standard podwyższony deweloperski | Ogrzewanie podłogowe | Ogród | Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł45,70 m² 12 691,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie, w pełni wykończone, gotowe do wejścia przy ul. Iwonickiej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 45,70 m2, usytuowana na 1 piętrze niskiego 3 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 364 zł106,02 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Gotowe wyjątkowe, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z pięknym widokiem 2 tarasy kameralna zabudowa w świetnej lokalizacji jaką jest Zalesie. Opis nieruchomości: - pow. mieszkania: 106,02m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,55 m² 11 828,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta , w sercu Rzeszowa. Mieszkanie położone na wysokim parterze w kamienicy dwupietrowej,dwustronne jasne z oddzielną jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 895 zł64,65 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu nowe, oddane do użytku czteropokojowe mieszkanie o metrażu 64,65m2 z dużym balkonem mieszczące się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

548 000 zł59,98 m² 9 136,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ruszyła sprzedaż ostatniego etapu Nowoczesnego Osiedla Lwowska Tarasy. Etap ten zawiera budowę 19 budynków mieszkalnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Mieszkania dostępne w sprzedaży: -.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł45 m² 10 444,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Fantastyczna lokalizacja/z potencjałem Do sprzedania mieszkanie o pow. 45,35 m2 zlokalizowane na oś. Grota Roweckiego - ul. Lenartowicza na V piętrze w wieżowcu z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3 -p okojowe mieszkanie o pow. 70 m2 przy ulicy Kwiatkowskiego na osiedlu Drabinianka. Nieruchomość znajduje się na 5 pi ętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł63,65 m² 7 839,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,65 m2 w ramach nowej inwestycji położonej przy ul. Walentego w Rzeszowie. To kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł42,15 m² 9 703,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 42,15 m z ogrodem 90,45 m . Mieszkanie dostępne w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł92 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską i miejscem postojowym ul. Wieniawskiego, rzeszów (zalesie) Powierzchnia: 92 m | Miejsce parkingowe | Komórka Lokatorska |gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

455 000 zł51,78 m² 8 787,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Wyłącznie w Central Office! nowa niższa cena! W ofercie biura Central Office Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,78 m2 zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,42 m² 8 405,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 53,42 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym. W jego skład wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł56 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura rzeszowskie-nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie pod wynajem przy ul. Kurpiowskiej w Rzeszowie. Główne atuty tego mieszkania to: * bliskość wszystkich niezbędnych do.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,31 m² 13 408 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament z tarasem przy ul. Św. Kingii w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 78,31 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w bloku z widną z 2021 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m z własnym ogródkiem ok 30 m2! Mieszkanie znajduje się w nowopowstającej inwestycji przy ul. Budziwojskiej, która oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł61,07 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

III etap Osiedle Wieniawskiego w sprzedaży. Oferuję mieszkanie bezczynszowe, 4 - pokojowe o powierzchni 61,07 m na 1 piętrze z balkonem. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 900 zł67,09 m² 7 898,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle sikorskiego to zróżnicowane propozycje mieszkań i domów, które odpowiadają na potrzeby różnych klientów. Dla osób ceniących sobie przestrzeń na świeżym powietrzu dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł53,16 m² 8 841,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą, położone w Rzeszowie przy rondzie Pobitno. Lokal znajduje się na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 471 zł68,33 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż. na 1 piętrze z balkonem! Powierzchnia 68,33 m z balkonem 9,24 m2. Oferta dotyczy segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł38,31 m² 14 617,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu nowe, wykończone dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38,31m2 z balkonem mieszczące się na czwartym piętrze sześciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł15 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaproponować Państwu do wynajęcia nieruchomość stanowiącą dom studenta zlokalizowaną na Os. Zalesie w Rzeszowie. Zlokalizowany blisko Uniwersytetu Rzeszowskiego , wspia oraz.