dowolna

Mieszkania Rzeszów – oferty mieszkań na Podkarpaciu

3 068 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 068 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł48 m² 13 482,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 41 m2 zlokalizowane przy ulicy Lewakowskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2025 Ilość pięter: 1/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł40 m² 13 308,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego przy ulicy Malczewskiego. Mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 mieści się na wyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staroniwa,Rzeszów

422 750 zł44 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,50 m , znajdujące się na czwartym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Budziwój,Rzeszów

589 000 zł64 m² 9 147,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu czteropokojowy apartament o metrażu 64,39m2 z tarasem (24,3m2), ogródkiem (45,6m2) oraz garażem jednostanowiskowym w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Matysówka,Rzeszów

544 928 zł81 m² 6 727,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie w nowej inwestycji na Matysówce, przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie tylko 15 minut od Galerii Rzeszów! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zalesie,Rzeszów

940 000 zł88 m² 10 681,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 4 pokojowe, 88 metrowe mieszkanie na osiedlu Zalesie przy ul. Marii Ćwiklińskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

349 000 zł30 m² 11 594,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 30,10 m , położonego na drugim piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z 2025 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł59 m² 12 525,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 zlokalizowane przy ulicy Czesława Miłosza w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marysieńki

Rzeszów,podkarpackie

535 000 zł56 m² 9 553,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

W ofercie Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 1. piętrze w niskim, kameralnym bloku z 2009 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

495 000 zł47 m² 10 532 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Cena do negocjacji! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Lubelskiej Szczegóły nieruchomości: powierzchnia 47m2 Powierzchnia po podłodze 70m2 Mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

490 000 zł54 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m zlokalizowane przy ulicy Wieniawskiego w Rzeszowie Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zalesie,Rzeszów

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości przedstawiamy do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na podwyższonym parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane przy ulicy Granicznej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1994 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zwięczyca,Rzeszów

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu przytulną kawalerkę położoną przy ulicy Brzegowej na osiedlu Zwięczyca w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biecka

Rzeszów,podkarpackie

635 000 zł60 m² 10 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 zlokalizowane przy ulicy Bieckiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2007 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

700 000 zł48 m² 14 644,30 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2 piętrze prestiżowego budynku Apartamentów Zamkowych II, przy ul. Kopisto w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gościnna

Drabinianka,Rzeszów

361 549 zł36 m² 10 181,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka przy ulicy Gościnnej. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zalesie,Rzeszów

780 000 zł86 m² 9 080,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowego, wykończonego mieszkania o powierzchni 85,9 m , położonego na parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku przy ul. Spacerowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Rzeszów,podkarpackie

459 088 zł41 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Pańskiej. Inwestycja znajduje się w cichej i spokojnej części Rzeszowa, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

399 000 zł34 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta indywidualna od właściciela: agentów nieruchomości proszę o niekontaktowanie się. Sprzedam mieszkanie na parterze na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Popiełuszki w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

507 528 zł53 m² 9 656,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy przestronne mieszkanie na 2. piętrze o powierzchni użytkowej 52,56 m (55,13 m po podłodze), z funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staromieście,Rzeszów

509 000 zł48 m² 10 584,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 48.09m2. Nieruchomość zlokalizowana na północy Rzeszowa os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł49 m² 11 067,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,70 m2 zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Popiełuszki. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gościnna

Drabinianka,Rzeszów

498 000 zł50 m² 9 882,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 50,23 m2 zlokalizowane przy ulicy Gościnnej w Rzeszowie. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł53 m² 8 174,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie położone w nowo wybudowanym bloku. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53 m2, usytuowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Franciszka Kotuli,Rzeszów

459 000 zł51 m² 9 049,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | 50,72 m2 | ul. Nowosądecka | Rzeszów | Przybyszówka / Franciszka Kotuli / Projektant Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 50,72 m2. Położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Rzeszów,podkarpackie

425 000 zł44 m² 9 617,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,19 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku w bardzo dobrej lokalizacji w Rzeszowa. Opis nieruchomości: powierzchnia: 44,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Architektów,Rzeszów

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Trio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie z ogródkiem na wynajem na ul. Architektów 4. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w bloku z windą. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staroniwa,Rzeszów

519 938 zł58 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,42 m , znajdujące się na 2 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł32 m² 12 343,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 zlokalizowane przy ulicy Antoniego Gromskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Drabinianka,Rzeszów

506 000 zł36 m² 14 055,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura doradzamy nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, zlokalizowane przy ulicy Miłosza w Rzeszowie, na prestiżowym osiedlu Drabinianka. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walentego

Słocina,Rzeszów

427 986 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania parterowego z dużym ogródkiem, położonego w widokowej, spokojnej i cenionej części Rzeszowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Rzeszów,podkarpackie

367 000 zł38 m² 9 735 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Kochanowskiego, rzeszów Idealna lokalizacja zarówno dla siebie, jak i pod inwestycję! Opis mieszkania: -Metraż: 37,7 m -piętro: 9 z 10 -nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sympatyczna

Drabinianka,Rzeszów

659 000 zł63 m² 10 387,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 63,44m2 znajdujące się w Rzeszowie, na os. Drabinianka, przy ul. Sympatycznej. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł40 m² 12 531,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5m2 zlokalizowane przy ulicy Krośnieńskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Załęże,Rzeszów

559 000 zł55 m² 10 081,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nowoczesne Osiedle w sercu dynamicznie rozwijającego się Rzeszowa! Jeśli szukasz inwestycji łączącej wysoką jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Zalesie,Rzeszów

699 000 zł60 m² 11 592 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul. Spacerowej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

439 000 zł51 m² 8 557,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - Osiedle Miłocin | ul. Myśliwska, rzeszów Zamieszkaj w zielonej części Rzeszowa - komfortowe mieszkania w zabudowie szeregowej! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

549 000 zł57 m² 9 601,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kolejną odsłonę inwestycji przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie - osiedle mieszkań z zabudowie szeregowej, dwulokalowej. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dominikańska

Rzeszów,podkarpackie

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze bloku przy ul. Dominikańskiej w Rzeszowie. Powierzchnia mieszkania to 49 m2. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

799 000 zł111 m² 7 198,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia mieszkanie o powierzchni 111 m2 zlokalizowane przy ul. Wieniawskiego na osiedlu Zalesie w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze niskiego.