dowolna

Mieszkania Rzeszów – oferty mieszkań na Podkarpaciu

3 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

457 800 zł43 m² 10 766,70 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,52 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. 9 dywizji Piechoty. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

1 980 000 zł90 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:14/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż przepiękny 3-pokojowy apartament o powierzchni 90m2 zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze inwestycja Capital Towers.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 82,9 m2, położonego strategicznej lokalizacji Rzeszowa, przy ulicy Sportowej. Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stanisława Augusta

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

650 000 zł109 m² 5 963,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 109m2 znajdujące się w świetnej lokalizacji blisko centrum, przy ul. Króla Augusta. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Rzeszów,podkarpackie

820 000 zł97 m² 8 453,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m zlokalizowane przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Rzeszowie. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podkarpacka

Zwięczyca,Rzeszów

357 479 zł40 m² 8 899,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,17 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Rzeszów,podkarpackie

433 166 zł40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Pańskiej. Inwestycja znajduje się w cichej i spokojnej części Rzeszowa, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Pobitno,Rzeszów

3 500 zł95 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 4-pokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na osiedlu Pobitno przy ul. Lwowskiej. Szczegóły oferty: czynsz najmu: 3 500 pln Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plenerowa

Staroniwa,Rzeszów

850 000 zł75 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Projektant w zabudowie szeregowej na wysokim parterze w klatce gdzie są tylko dwa mieszkania Powierzchnie: mieszkanie: 74,90 piwnica: 11,89 garaż: 17,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

560 000 zł58 m² 9 655,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Iranka- osmeckiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 58 m2, na pierwszym piętrze w niskim 4 piętrowym bloku. W jego skład wchodzą: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

3 200 zł75 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy, jasny i przestronny Apartament na wynajem przy ulicy Lubelskiej. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 7 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krajobrazowa

Rzeszów,podkarpackie

2 900 zł76 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy państwu do wynajęcia mieszkanie o pow.76m, położone na drugim piętrze w bloku przy ul. Krajobrazowej. Mieszkanie składa się z: -salonu z wyjściem na balkon -aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Rzeszów

549 000 zł62 m² 8 908 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,63 m2, zlokalizowane przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

509 000 zł58 m² 8 733,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - Osiedle Miłocin | ul. Myśliwska, rzeszów Zamieszkaj w zielonej części Rzeszowa - komfortowe mieszkania w zabudowie szeregowej! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

409 000 zł84 m² 4 891 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie wolne mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 58 m z balkonem i użytkowym poddaszem o powierzchni 25,61 m w nowej inwestycji przy ul. Porąbki, blisko ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

515 000 zł56 m² 9 191,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Eagles Estate prezentuje Państwu 3 etap inwestycji "osiedle Olbrachta" zlokalizowanej przy ul. Jana Olbrachta w Rzeszowie. Trzeci etap inwestycji obejmuje budowę niskiego (5-piętrowego) budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Słocina,Rzeszów

850 000 zł70 m² 12 094,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 70 m2 z pięknym, szerokim, ustawnym, narożnym balkonem, położone bezpośrednio przy parku, z cudownym widokiem na zieleń. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Piastów,Rzeszów

539 000 zł44 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Krzywoustego. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44 m2 z piwnicą. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Mieszka I,Rzeszów

2 100 zł32 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia. Nieruchomość o powierzchni 31,5 m2 usytuowana jest na 13 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Zalesie,Rzeszów

479 000 zł57 m² 8 381,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Spacerowa zamieszkaj 100 metrów od największego parku dendrologicznego! Marzysz o codziennym spacerze wśród zieleni? Inwestycja Spacerowa to nowoczesne mieszkania w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

515 000 zł47 m² 10 920,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, trzy pokojowe mieszkanie w stanie developerskim do własnej aranżacji o powierzchni 47,1m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Załęże,Rzeszów

449 000 zł43 m² 10 352,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nowoczesne Osiedle w sercu dynamicznie rozwijającego się Rzeszowa! Jeśli szukasz inwestycji łączącej wysoką jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojtyły

Biała,Rzeszów

434 000 zł34 m² 12 764,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,35 m2 zlokalizowane na osiedlu Biała w Rzeszowie - ul. Karola Wojtyły Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Rzeszów,podkarpackie

370 000 zł26 m² 14 015,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Biuro Doradzamy Nieruchomości oferuję na sprzedaż kawalerkę zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Obrońców Poczty Gdańskie w Rzeszowa ( niedaleka odległość od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Budziwój,Rzeszów

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę 3-pokojowego nigdy niezamieszkałego mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni 36m2 usytuowanego na 2-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

519 000 zł51 m² 10 236,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Ostatnie mieszkanie o powierzchni 50,70 m2, mieszczące się na parterze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

377 568 zł39 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje: wyłącznie w naszej ofercie komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,33 m2 z dużym balkonem, mieszczące się na parterze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

549 000 zł57 m² 9 601,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kolejną odsłonę inwestycji przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie - osiedle mieszkań z zabudowie szeregowej, dwulokalowej. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cicha

Nowe Miasto,Rzeszów

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 40 m2 | ul.Cicha | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 40 m2. Położone jest na ósmym piętrze 10-piętrowego bloku. Składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rataja

Krakowska-Południe,Rzeszów

559 000 zł53 m² 10 547,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Rataja. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł57 m² 12 263,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 zlokalizowane przy ulicy Jana Pawła w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

655 000 zł53 m² 12 452,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m2 zlokalizowane przy ulicy Lubelskiej w Rzeszowie. Mieszkanie zlokalizowane jest na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Miłocin,Rzeszów

549 000 zł61 m² 9 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem 91 m2 i dwoma miejscami postojowymi w cenie nieruchomości zaledwie 7 km od Galerii Rzeszów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dominikańska

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł42 m² 12 595,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura doradzamy nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,56 m2 zlokalizowane przy ulicy Dominikańskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1990.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

720 000 zł82 m² 8 780,49 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 81,91 m zlokalizowane przy ulicy Solińskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Franciszka Kotuli,Rzeszów

398 468 zł37 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 37,24 m z loggią, położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Miłocin,Rzeszów

549 000 zł71 m² 7 720,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kolejną odsłonę inwestycji na Osiedlu Miłocin w Rzeszowie - 5 km od Galerii Rzeszów. Jeżeli szukasz komfortowego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspiańskiego

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

392 340 zł31 m² 12 800,70 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowa Inwestycja w Zielonym Sercu Rzeszowa Apartamenty Parkowe Res Tower Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycję 'apartamenty Parkowe Res Tower' oferującą 144 nowoczesne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie w prestiżowej lokalizacji ul. Kopisto 11, apartamenty Zamkowe. Mieszkanie o powierzchni 47,8m2, 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Zawiszy,Rzeszów

999 000 zł72 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ekskluzywne, przestronne, 3-pokojkowe mieszkanie premium o powierzchni 72 m z panoramicznym widokiem, zlokalizowane na 16 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł48 m² 13 482,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 41 m2 zlokalizowane przy ulicy Lewakowskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2025 Ilość pięter: 1/3.