dowolna

Mieszkania Rzeszów – oferty mieszkań na Podkarpaciu

3 068 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 068 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje mieszkanie na wynajem o powierzchni 44m2 przy ulicy Wieniawskiego, usytuowane na parterze, czterokondygnacyjnego budynku. Mieszkanie jest dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rataja

Krakowska-Południe,Rzeszów

559 000 zł53 m² 10 547,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Rataja. Mieszkanie mieści się na wyższym parterze. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

509 895 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Stoprocent Nieruchomości zapraszania do zapoznania się z nową ofertą 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 37.77m2 z miejscem postojowym w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lenartowicza

Centrum,Rzeszów

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem przy ulicy Lenartowicza w centrum miasta. To komfortowa nieruchomość o powierzchni 50 m2 , ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68 m2, zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Rzeszowie przy ul. Szopena - olszynki park!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia w centrum Rzeszowa Lokalizacja: ul. Kopisto, centrum Rzeszowa Opis: nieruchomość znajduje się na 6 piętrze Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solidarności

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł76 m² 13 137,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z ogromnym tarasem Rzeszów, ul. Solidarności Na sprzedaż unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76,04 m , wyróżniające się imponującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Solidarności

Architektów,Rzeszów

315 000 zł26 m² 12 333,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dostępna od zaraz kawalerka, zlokalizowana na osiedlu Architektów w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 25,54 m2, usytuowane jest na 5 pietrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje do wynajęcia nowe, komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na parterze nowoczesnego, 6 piętrowego bloku przy ul. Św. Kingi, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł53 m² 8 452,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,12 m2 na parterze z ogrodem jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja przy ul. Wieniawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krakowska-Południe,Rzeszów

568 000 zł58 m² 9 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Pleśniarowicza na osiedlu Krakowska - Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krasne,Rzeszów

555 500 zł63 m² 8 760,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: kolejny etap inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Mieszkanie 63,832 z balkonem znajduje się na parterze sześcio piętrowego budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł61 m² 7 515,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 61,07 m2 na 1 piętrze z balkonem jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja przy ul. Wieniawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosądecka

Franciszka Kotuli,Rzeszów

2 400 zł68 m² 35,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Projektant przy ul. Nowosądeckiej 6. W skład mieszkania wchodzi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

681 450 zł65 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu gotowe do zamieszkania nowoczesne, w pełni wykończone i wyposażone mieszkania w kameralnym, trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

1 101 120 zł71 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 71,04 m , zlokalizowane na 11. piętrze prestiżowego kompleksu Capital Towers.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krasne,Rzeszów

361 000 zł39 m² 9 294,54 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: kolejny etap inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Mieszkanie 38,84 m2 z balkonem znajduje się na trzecim poziomie sześcio piętrowego budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

990 000 zł63 m² 15 704,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,04 m przy ul. Podwisłocze w Ścisłym Centrum Rzeszowa z pięknym widokiem na rzekę Wisłok. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł36 m² 11 126,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 36m2 m2 usytuowane na 3 piętrze w niski bloku w Rzeszowie przy ul. Broniewskiego. W skład w/w mieszkania wchodzi :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Przybyszówka,Rzeszów

649 000 zł53 m² 12 340,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52.59m2 z loggią, zlokalizowane na piątym piętrze nowego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Budziwój,Rzeszów

480 244 zł54 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 53,96 z balkonem, zlokalizowane na piętrze nowo powstającego osiedla przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

509 760 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

409 000 zł51 m² 7 972,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż Nowa inwestycja - super okazyjna cena dla jednego mieszkani o powierzchni 51,30 m2 na parterze z ogrodem o powierzchni od 35 m2 do 104 m2. Oferta dotyczy mieszkania 51,30m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Forsycji

Zalesie,Rzeszów

720 000 zł72 m² 9 944,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Biuro Estaton przedstawiamy Państwu pięknie i komfortowe mieszkanie położone przy ul. Forsycji w spokojnej i cenionej dzielnicy Zalesie w Rzeszowie. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Biała,Rzeszów

509 000 zł63 m² 8 017,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie Oferta dotyczy przestronnego mieszkania o powierzchni 63,49 m z ogrodem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wilkowyja,Rzeszów

509 400 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko i wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Przedstawiamy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50.94 m2 z ponad 30m2 ogrodem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rataja

Krakowska-Południe,Rzeszów

559 000 zł53 m² 10 468,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Blisshome Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe i świeżo wyremontowane mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Rzeszowie osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

459 000 zł61 m² 7 515,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

1 900 zł65 m² 29,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Popiełuszki. Mieszkanie ma powierzchnię 65 metrów i usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Budziwój,Rzeszów

609 000 zł64 m² 9 457,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu czteropokojowy apartament o metrażu 64,39m2 z tarasem (24,3m2), ogródkiem (45,3m2) oraz garażem jednostanowiskowym w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Zalesie,Rzeszów

675 000 zł61 m² 11 065,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Rzeszów, os. Zalesie | 61,0 m | Parter | Balkon | 675 500 zł Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Budziwój,Rzeszów

534 318 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 62,13m2 z balkonem, zlokalizowane na piętrze nowo powstającego osiedla przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolbego

Baranówka,Rzeszów

483 000 zł64 m² 7 606,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

**na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 63,1 m ul. Św. Maksymiliana Marii Kolbego, rzeszów** Dlaczego warto? kluczowe atuty nieruchomości funkcjonalny, dwustronny układ idealne doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

681 450 zł65 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Stoprocent Nieruchomości zapraszania do zapoznania się z nową ofertą 3 pokojowego mieszkania na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 64.98m2 z miejscem postojowym w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lewakowskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

1 620 000 zł133 m² 12 180,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Luksusowy Penthouse 133 m | Ostatnie Piętro | Apartament | Panoramiczne Przeszklenia Na sprzedaż wyjątkowy penthouse klasy premium o powierzchni 133 m , położony na najwyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałtycka

Pobitno,Rzeszów

2 000 zł38 m² 53 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy nie zamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie 38 m2 zlokalizowane w Rzeszowie na os. Pobitno przy ul. Bałtyckiej. 4 piętro w budynku 7-piętrowym z windą oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

409 000 zł28 m² 14 607,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w świetnej lokalizacji w centrum Rzeszowa przy ul. Podwisłocze. Idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krasne,Rzeszów

373 415 zł40 m² 9 282 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,23 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwisłocze

Mieszka I,Rzeszów

3 100 zł60 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:21/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję Państwu do wynajęcia apartament o powierzchni 60 m2 usytuowane na 21 piętrze 24 piętrowego apartamentowca zlokalizowanego w kompleksie Capital Towers w dzielnicy Rzeszowa Mieszka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

509 895 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O inwestycji Nowoczesny budynek mieszkalny położony w spokojnej części Zaczernia, z dogodnym dojazdem do centrum Rzeszowa oraz głównych arterii komunikacyjnych. Kameralna zabudowa łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

650 000 zł66 m² 9 805,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Architektów w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 66,29 m2, usytuowane jest na 3 piętrze w bloku 8 piętrowym z 2020 r. W jego skład.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij