dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

1 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 515 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

469 000 zł49 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty | świetna lokalizacja | rejtana | 2 niezależne pokoje | osobna kuchnia Z oknem | ekonomiczne ogrzewanie Z sieci miejskiej | piwnica | balkon | spokojna okolica | ekspozycja zachodnia |.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł88 m² 22 159,09 zł/m²

 

Piętro:13/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty, które definiują ten apartament: prestiżowa lokalizacja Capital Tower, serce Rzeszowa 13 piętro prywatność, światło i spektakularna panorama miasta 88 m perfekcyjnie zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,05 m² 12 731,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty nieruchomości gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych pełne wyposażenie w cenie wysokiej klasy sprzęt agd i meble klimatyzacja komfort przez cały rok funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł45,17 m² 10 363,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Atuty nieruchomości: ścisłe centrum Rzeszowa Funkcjonalny układ 2 niezależnych pokoi Oddzielna kuchnia Balkon z widokiem na okolicę i bulwary Piętro 5/10 - dobra ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

729 000 zł63,50 m² 11 480,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami | gotowe do zamieszkania | funkcjonalny układ Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł36,33 m² 11 808,42 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Joker house nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie (cesja umowy deweloperskiej) o pow. 36,33 m2, mieszkanie 2 pokojowe na dużym osiedlu Projekt w Rzeszowie! -mieszkanie 2 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie 48 m2 na osiedlu Baranówka przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi (w tym jeden z balkonem), oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł39,55 m² 10 847,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Joker house nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie (cesja umowy deweloperskiej) o pow. 39,55 m2, mieszkanie 2 pokojowe na nowo powstałym osiedlu w pobliżu ul. Staroniwskiej! -.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł56 m² 11 767,86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,57 m , położone w budynku na osiedlu Dzielnica Parkowa przy ul. Paderewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,89 m² 6 985,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż. Znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Sportowej. Mieszkanie doskonale sprawdzi się pod wynajem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł46,20 m² 55,19 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie - na wynajem. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Panorama Kwiatkowskiego. Nowoczesne mieszkanie świetnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Leska

Rzeszów,podkarpackie

1 280 000 zł119 m² 10 756,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 118,9 m (132 m po podłodze), zlokalizowane na 3. i 4. piętrze bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł82,89 m² 6 985,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Sportowej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 82,89m2 usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł77,90 m² 8 587,93 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje Państwu 5-pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 77,90 m , zlokalizowane na 3. piętrze wysokiego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł42 m² 11 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estates mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane przy ul. Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł92,50 m² 7 556,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta - przestronne mieszkanie dla rodziny lub świetna inwestycja pod wynajem! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny lub nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym? To.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł47,30 m² 14 355,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Słoneczne 2 pokoje Z ogromnymi balkonami - drabinianka | komórka I miejsce W cenie Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość na prestiżowej Drabiniance. To.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł39,50 m² 12 531,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Świetna lokalizacja - Powierzchnia: 39,5m2 - Liczba pokoi: 2 - Piętro: 3 (mieszkanie bez balkonu, budynek bez windy) - Cena: 495 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł49,84 m² 9 610,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,84 m , położone na 4 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1979 roku pożądanej części Rzeszowa ul. Paderewskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł67,40 m² 8 293,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,4 m , położone na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku z lat 70. w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł38,23 m² 13 471,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,23 m położone na parterze niskiego budynku. Nieruchomość znajduje się na spokojnym i rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 4. kondygnacji zadbanego budynku. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł56,31 m² 8 790,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 56 m , położone na niskim parterze bloku przy ulicy Cegielnianej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł53,30 m² 12 363,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Parter z ogródkiem komfort i prywatność w jednym miejscu. To właśnie ta cecha wyróżnia mieszkanie przy ul. Słocińskiej i sprawia, że jest idealne dla rodzin oraz osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł43,14 m² 11 010,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Są mieszkania, które po prostu są i takie, w których od razu można wyobrazić sobie codzienne życie. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

874 000 zł78 m² 11 205,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż, położone przy ul. Nowosądeckiej, zaledwie 4 km od ścisłego Centrum Rzeszowa. Powierzchnia całkowita (ze skosami):.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł56 m² 11 964,29 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy ul. Armii Krajowej, zaledwie 2 km od ścisłego Centrum Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł72 m² 8 736,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy ul. Kurpiowskiej, zaledwie 2 km od ścisłego Centrum Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł61 m² 13 770,49 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy ul. Hetmańskiej w Kompleksie Bulwary Park, zaledwie 1,5 km od ścisłego Centrum Rzeszowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53 m² 11 132,08 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Joker House Nieruchomości prezentuje na wyłączność komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w Rzeszów, ul. Pelczara. Nieruchomość znajduje się na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje dwupokojowe mieszkanie na wynajem w Rzeszowie, przy ul. Granicznej. Oferujemy do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,89 m² 6 985,16 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Joker house nieruchomości przedstawia na sprzedaż duże i przestronne mieszkanie 4 pokojowe, z przynależnym balkonem, oddzielną kuchnia i toaletą! Mieszkanie jest obecnie wynajmowane,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48,84 m² 9 418,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż w stanie deweloperskim. Mieszkanie po odbiorach, oddane do użytkowania i gotowe do wykończenia od razu po zakupie! Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł93,84 m² 9 580,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 93,84 m , usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku w niskiej zabudowie szeregowej dwulokalowej przy ul. Nowosądeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-18

599 000 zł54,60 m² 10 970,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,60 m usytuowane na 4 piętrze z 10 w wysokim bloku z windą przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł56,30 m² 10 568,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni ok. 56,3 m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa osiedle Baranówka III. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł46,10 m² 10 629,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam na sprzedaż ładne i zadbane mieszkanie 2 pokojowe w świetnym stanie! Mieszkanie w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania od razu po zakupie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł110,59 m² 5 868,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie z możliwością adaptacji poddasza użytkowego o kolejne pokoje w zabudowie szeregowej dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68 m² 10 279,41 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Architektów w Rzeszowie - przestronne 3-pokojowe, zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z 2015 roku z windą. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł51 m² 11 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 51 m2, usytuowane jest na parterze w bloku z windą z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł55 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Nowa Cena! - mieszkanie - 55 m2 - centrum Rzeszowa Mieszkanie 4-pokojowe z możliwością łatwej zmiany na 3. Oddzielna, jasna kuchnia. Super propozycja inwestycyjna z gotowym modelem najmu.