dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

1 516 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 516 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

639 000 zł48 m² 13 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż | 48 m z narożnym ogrodem 65 m | Drabinianka Rzeszów Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dynowska

Rzeszów,podkarpackie

740 000 zł63 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,99 m2 zlokalizowane przy ulicy Dynowskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2018 Ilość pięter: 3/8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł54 m² 11 654,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo po remoncie, wykończone pod klucz, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,97 m2, zlokalizowane przy ulicy Klonowej - blisko centrum Rzeszowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Projektant,Rzeszów

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie o powierzchni 48m znajdujące się przy ul. Solorza Rzeszowie. Nieruchomość położona jest na parterze 4 -piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Rzeszów

1 370 000 zł97 m² 14 123,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowy lokal położony w kamienicy w samym centrum Rzeszowa, przy jednej z głównych ulic miasta ul. Naruszewicza. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kopisto

Mieszka I,Rzeszów

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, wyjątkowa oferta wynajmu mieszkania o powierzchni 44 m2, znajdującego się na dziewiątym piętrze apartamentowca Apartamenty Zamkowe II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogwizdowska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 60 m na parterze w zabudowie szeregowej przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, z ogródkiem 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł40 m² 13 308,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Estaton prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,50 m2 przy ul. Malczewskiego położonego na parterze niskiego bloku. Opis budynku: rok budowy: 1977 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mieszka I,Rzeszów

490 000 zł46 m² 10 720 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 45,71 m2 zlokalizowane na osiedlu Mieszka I przy ulicy Niepodległości 5. 7 piętro w budynku 8 piętrowym z windą. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Sikorskiego

Budziwój,Rzeszów

2 900 zł56 m² 51,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 56,4 m2, zlokalizowane w Tyczynie przy ul.Potoki - NOWA ZABUDOWA SZEREGOWA Z PRYWATNYM GARAŻEM! Wyjątkowe mieszkanie posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Rzeszów

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na pierwszym piętrze przy ulicy bp. Józefa Sebastiana Pelczara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Drabinianka,Rzeszów

2 200 zł54 m² 40,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura stoprocent nieruchomości! Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,88 m2, usytuowany na zamkniętym osiedlu przy ulicy Strażackiej. Możliwość podpisania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Kmity,Rzeszów

509 000 zł59 m² 8 634,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości prezentuje: atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie | 58,95 m | Rzeszów, osiedle Kmity (ul. Hanasiewicza) nowa atrakcyjna cena 509 000zł do negocjacji opis mieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

390 000 zł30 m² 13 220,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu komfortową kawalerkę o powierzchni 29,5 m z balkonem 9 m , położoną na 1. piętrze w 3-kondygnacyjnym bloku z 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krajobrazowa

Projektant,Rzeszów

2 700 zł64 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia przytulnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 64,5 m , położonego na 2 piętrze kameralnego, 2-piętrowego budynku. To idealna przestrzeń dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

735 000 zł110 m² 6 941,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Staroniwa,Rzeszów

473 000 zł49 m² 9 655,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*mieszkanie jest W stanie deweloperskim, zamieszczone zdjęcia są przykładem wykończenia innego sąsiedniego mieszkania O tym samym metrażu I układzie! Oferta mieszkania dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

499 000 zł50 m² 9 900,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 50,4 m2 i usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z windą. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Projektant,Rzeszów

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowane na cichym i rodzinnym na Osiedlu Projektant w Rzeszowie. Nieruchomość znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Tysiąclecia,Rzeszów

539 000 zł46 m² 11 608,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Stylowe 3 pokoje po generalnym remoncie | Balkon | Topowa lokalizacja Os. 1000-lecia Szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizki? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

281 200 zł28 m² 10 042,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na trzecim piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

679 000 zł60 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, 60,49 metrowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane przy ul. Uroczej w Rzeszowie dzielnica Drabinianka. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

535 000 zł49 m² 10 985,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Eagles Estates przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 48,7 m2 znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum, przy ul. Popiełuszki. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

589 000 zł83 m² 7 124,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiamy Państwu ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni 82,67 m , położonego na drugiej kondygnacji domu jednorodzinnego przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

590 000 zł52 m² 11 346,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Royal Broker oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na parterze w budynku czteropiętrowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Drabinianka,Rzeszów

809 000 zł102 m² 7 936,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 101,93 m2 zlokalizowane na III i IV piętrze niskiego bloku z windą z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

639 000 zł56 m² 11 345,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, praktycznie zaprojektowanego mieszkania 3-pokojowego, położonego przy ul. Architektów w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kopisto

Mieszka I,Rzeszów

789 000 zł44 m² 17 891,20 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44,10 m , położone na 10. piętrze prestiżowego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Architektów,Rzeszów

1 950 zł47 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Architektów Mieszkanie ma powierzchnię 47 metrów i usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Rejtana

Nowe Miasto,Rzeszów

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o charakterze inwestycyjnym, położone przy al. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie - w samym sercu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zalesie,Rzeszów

539 000 zł47 m² 11 438,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,12 m , położonego na II piętrze budynku, w lokalizacji Rzeszów, zalesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gromskiego

Staromieście Ogrody,Rzeszów

599 000 zł44 m² 13 604,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 44 m | Staromieście Ogrody Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dynowska

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł50 m² 10 408,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49.96 m2 zlokalizowane przy ulicy Dynowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie zlokalizowane jest na siódmy piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, al. Okulickiego

Rzeszów,podkarpackie

455 000 zł37 m² 12 330,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie po generalnym remoncie | 1. piętro | ul. Okulickiego | Rzeszów Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Okulickiego w Rzeszowie, na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gromskiego

Staromieście,Rzeszów

849 000 zł100 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie - Rzeszów, ul. Gromskiego, staromieście! Biuro Res Nieruchomości prezentuje komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,40 m2 (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Wilkowyja,Rzeszów

339 000 zł28 m² 12 189,90 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 27,81 m2 zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Położona na trzecim piętrze w 13 piętrowym w bloku z 2021r pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biesiadna

Biała,Rzeszów

747 900 zł68 m² 10 998,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie 68m2 w zabudowie szeregowej dwulokalowej Rzeszow ( osiedle Biała, ul. Biesiadna). Funkcjonalny układ: 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krakowska-Południe,Rzeszów

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny apartament o wysokim standardzie położony w kompleksie mieszkaniowym "krakovska" przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

495 000 zł40 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

.Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa przy ul. Hetmańskiej, na osiedlu Grota Roweckiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Projektant,Rzeszów

574 080 zł44 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,16 m2 zlokalizowane przy ulicy Czudecka w Rzeszowie. Położona na osiedlu Projektant, ulica Czudecka to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Gościnna

Drabinianka,Rzeszów

305 000 zł26 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 26,23m2 na osiedlu Drabinianka przy ulicy Gościnnej. Planowany termin zakończenia inwestycji to początek III.