dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

1 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Słocina,Rzeszów

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić 3-pokojowe mieszkanie na najem, znajdujące się we wschodniej części Rzeszowa przy ul. św Rocha (zielone Tarasy), o powierzchni 64 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

685 300 zł62 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62.3m2 przy ul. Nowosądeckiej w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Dąbrowskiego,Rzeszów

359 000 zł32 m² 11 169,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1 pokój | 32,14 m2 | ul. Żwirki i Wigury | Rzeszów Prezentowane 1 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 32,14 m2. Położone jest na trzecim piętrze niskiego bloku na osiedlu Dąbrowskiego.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krajobrazowa

Projektant,Rzeszów

929 000 zł117 m² 7 946,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Stoprocent-nieruchomości na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Projektant! Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe 117-metrowe mieszkanie na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zalesie,Rzeszów

597 000 zł66 m² 9 005,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,29 m2 zlokalizowane na II i III piętrze niskiego bloku z 2011 roku przy ul. Wieniawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

377 000 zł30 m² 12 693,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,7 m , położone na 3. piętrze wysokiego bloku z nową windą, znajdującego się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł38 m² 11 941,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rzeszów Centrum ul. Marszałkowska | 37,6 m | 2 pokoje | po remoncie | gotowe do zamieszkania To 37,6 m w samym centrum Rzeszowa. Lokalizacja, która zawsze pracuje na Twoją korzyść. Ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nazimka

Mieszka I,Rzeszów

529 000 zł54 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o pow. 53,8 m2 z balkonem typu loggia, położone na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

270 000 zł19 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wstrzymane! Na sprzedaż kawalerka 18,6 m ul. Hetmańska, i piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 18,6 m , położone na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staromieście,Rzeszów

419 000 zł47 m² 9 001,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Bohaterów Westerplatte. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46 m2 z piwnicą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

670 000 zł57 m² 11 754,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 zlokalizowane przy ulicy Architektów w Rzeszowie. Opis budynku:Rok budowy: 2011ilość pięter: 1/3rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów

Tysiąclecia,Rzeszów

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Ul. Kosynierów. Mieszkanie usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł54 m² 11 899,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m zlokalizowane w Rzeszowie ul. Myśliwskiej. Układ mieszkania: - korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbyszewskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

339 000 zł31 m² 10 796,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Oferta wyłącznie w pronesto Centrum Nieruchomości! Prezentowane 1-pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 31,40 m . Znajduje się na parterze w niskim 4-piętrowym budynku oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

719 000 zł62 m² 11 691,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Komfortowe 3 pokoje/ 61,5 m2/ 2 ogródki 88m2/ ul. Warszawska/ niski czynsz Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Warszawskiej. To idealna propozycja dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zwięczyca,Rzeszów

2 100 zł43 m² 48,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane przy ulicy Podgórskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dynowska

Projektant,Rzeszów

478 000 zł49 m² 9 755,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49 m2, w budynku wielorodzinnym usytuowanym przy ul. Dynowskiej - Osiedle Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł64 m² 9 633,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mam mieszkanie o powierzchni 64 m , które znajduje się w Rzeszowie przy bocznej ul. Lubelskiej na 1 piętrze, 2 piętrowego bloku. Jeśli szukasz miejsca, które jest ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

1 999 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne nowe mieszkanie w ogrodzonym kompleksie mieszkaniowym "apartamenty Zamkowe" - przy al.Kopisto. Nieruchomość o łącznej pow. 41m2 położona jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zalesie,Rzeszów

4 300 zł100 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego, w pełni umeblowanego i wyposażonego mieszkania o powierzchni 100 m , położonego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 62 m 4 pokoje, balkon, piwnica, wysoki parter Oferuję na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kaczeńcowa

Zalesie,Rzeszów

1 500 zł16 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnych kawalerek przy ul. Kaczeńcowej 34, idealnych dla studentów, młodych osób pracujących czy par! Położone na osiedlu zalesie w Rzeszowie. Nasze studia oferują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Pułaskiego,Rzeszów

575 000 zł43 m² 13 279,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Stoprocent Nieruchomości prezentujemy 3 pokojowe, komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na wynajem jasne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na wysokim parterze w kameralnym i zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł51 m² 8 607,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,74 m2 przy ulicy Krakowskiej. To doskonała lokalizacja na mapie Rzeszowa, położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolbego

Baranówka,Rzeszów

571 000 zł52 m² 10 938,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kolbego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 52,2 m2, usytuowane jest 3 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

460 000 zł40 m² 11 557,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rzeszów ul. Mikołajczyka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,80 m położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku. Układ: 2 niezależne pokoje oddzielna kuchnia łazienka przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

609 000 zł67 m² 9 089,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 przy ulicy Krośnieńskiej. To spokojna lokalizacja w południowej części Rzeszowa, charakteryzująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słocina,Rzeszów

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomośc i Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł37 m² 13 087,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowa oferta nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,60 m , położone na 2. piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku przy ul. Sienkiewicza w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boruty-Spiechowicza

Baranówka,Rzeszów

309 000 zł31 m² 9 968 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w centrum miasta 3 minuty od wsiz! Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Spiechowicza 11 w Rzeszowie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

615 000 zł56 m² 10 972,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 56,05 m , położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Grabskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Pułaskiego,Rzeszów

339 000 zł29 m² 11 770,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Dzień dobry, na sprzedaż kawalerka przy ul. Pułaskiego 7 w Rzeszowie. Mieszkanie jest umeblowane, wymaga remontu szczególnie łazienka, ale w razie potrzeby jest do zamieszkania od zaraz. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cegielniana

Mieszka I,Rzeszów

545 000 zł44 m² 12 386,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w super lokalizacji, na spokojnym osiedlu w centrum Rzeszowa. Blisko uczelni: uniwersytetu Rzeszowskiego, wspia, pieszo 15 -20 mn. o Rynku, ul. Targowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pleśniarowicza

Krakowska-Południe,Rzeszów

660 000 zł74 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Marzysz o wygodnym mieszkaniu dla rodziny w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dostępem do centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjne **4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaciszna

Drabinianka,Rzeszów

699 000 zł60 m² 11 694,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty mieszkania 59 m funkcjonalnej przestrzeni 2 piętro w nowoczesnym budynku z 2020 roku Przemyślany, komfortowy układ 3 pokoi Wysoki standard wykończenia Osiedle ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Zalesie,Rzeszów

545 000 zł34 m² 16 029,40 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty: prestiżowy apartamentowiec z 2020 roku | niski koszt administracyjny | idealne pod inwestycje pod wynajem krótko terminowy | ogrzewanie podłogowe w łazience | nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

689 000 zł60 m² 11 390,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,49 m2 zlokalizowane przy ulicy Uroczej w Rzeszowie. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł53 m² 12 043,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane przy ulicy Olbrachta w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2025 Ilość pięter: 4/4 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł65 m² 7 503,83 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Estaton prezentujemy, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane w budynku z roku 1977 przy ul. Sportowej w Rzeszowie Ulica Sportowa to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

570 000 zł65 m² 8 728,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

65,3 m | 3 niezależne pokoje | osobna kuchnia | balkon | 5/10 z windą - ul. Malczewskiego, os. Kmity Mieszkanie dla inwestora - stan do remontu Rzeszów, os. Kmity, ul. Malczewskiego mieszkanie do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij