dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

1 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 515 ogłoszeń

525 000 zł44,85 m² 11 705,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Spiechowicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 44,85 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,55 m² 11 828,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta , w sercu Rzeszowa. Mieszkanie położone na wysokim parterze w kamienicy dwupietrowej,dwustronne jasne z oddzielną jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Sienna

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł90,40 m² 8 285,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,40 m , położone na 3. piętrze w kameralnym budynku, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nowoczesną kawalerka na os. Carpatia - przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty w Rzeszowie. Nieruchomość o łącznej pow. 28m2 położona jest na 7 piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł54,60 m² 10 970,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nieruchomość inwestycyjną znajdującą się przy ul. Podwisłocze, mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze wysokiego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł44,40 m² 17 792,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Piękne mieszkanie w ścisłym centrum Rzeszowa, minutę od płyty Rynku. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4 m2, położone na wysokim parterze budynku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie (w.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49 m² 11 816,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 przy ulicy Granicznej. To doskonała lokalizacja na mapie Rzeszowa, łącząca bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

390 000 zł28,55 m² 13 660,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 28,5 m , położona na 1. piętrze w 3-piętrowym, nowoczesnym budynku z windą. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

932 000 zł53,05 m² 17 568,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż | 53,05 m2 | 3 pokoje | 2 miejsca parkingowe W garażu podziemnym W cenie | komórka lokatorska | bezpośredni widok na zalew| klimatyzacja |! koniecznie zobacz film! Na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł43 m² 15 116,28 zł/m²

 

Piętro:4/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w najwyższym budynku mieszkalnym w Polsce. Prestiżowa lokalizacja. 10 min pieszo do Rynku , w bezpośrednim sąsiedztwie Wisłoka i terenów rekreacyjnych. Na wyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

4 500 zł96 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Park Nieruchomości przedstawia do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96m2, w kompleksie Capital Towers przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł58,80 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,8m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Jacka.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł64 m² 9 515,63 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Pelczara w Rzeszowie na osiedlu Nowe miasto. Mieszkanie o powierzchni 63,9 m2, usytuowane jest na widokowym 10 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem nowe, nigdy niewynajmowane funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł29,50 m² 13 220,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowoczesna kawalerka z dużym balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym ul. Strażacka, rzeszów Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł67,85 m² 8 238,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania przestronne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji ul. Dukielska w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na pierwszymi piętrze, niskiego trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39,80 m² 15 050,25 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,75 m , usytuowane na 13. piętrze wysokiego bloku z windą. Nieruchomość to nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł63,50 m² 11 165,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Estaton prezentujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Krzyżanowskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 63m Rzeszów, ul. Popiełuszki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m położone na szóstym piętrze w Rzeszowie przy ul. Popiełuszki. Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,43 m² 11 963,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę 3 pokojowe mieszkanie narożne z ogrodem 77,5m2 w Zaczerniu k. Rzeszowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43,87 m² 61,55 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie na wynajem przy ulicy Kopisto. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,87 m 2 , znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | Centrum | Hetmańska - Staszica. Jeśli szukasz mieszkania, w którym naprawdę odpoczniesz po pracy lub ciężkim dniu to właśnie je znalazłeś! Do.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł165 m² 115,15 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości home profi ma zaszczyt zaprezentować unikalną ofertę wynajmu niezwykle nowocześnie urządzonego apartamentu o powierzchni 165 m , usytuowanego na 11. piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł58,46 m² 12 823,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 58,41 m , położone na 1. piętrze 2-kondygnacyjnego budynku oddanego do użytkowania pod.

Szczegóły ogłoszenia

777 777 zł70 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 70m, 3 niezależne zamykane pokoje, kuchnia duża z oknem , usytuowane na I piętrze niskiego bloku z balkonem. Niski czynsz: 500 pln Pełne wyposażenie, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł67,60 m² 8 121,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67,6 m2, zlokalizowane w Rzeszów przy ul. Podwisłocze - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł98 m² 40,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 98 m2, położone na osiedlu Projektant (kotuli), w Rzeszowie, przy ul. Dukielskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 i 2 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,30 m² 9 034,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy Państwu piękne słoneczne mieszkanie o pow. 66,30m2 wraz z przynależną piwnicą o pow. 10,1m2 w bardzo bliskim sąsiedztwie centrum Rzeszowa. Mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł53 m² 10 660,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku 10 piętrowym. Zlokalizowane przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,60 m² 11 166,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na wyłączność funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,6 m , zlokalizowane przy ul. Twardowskiego w Rzeszowie, na 1.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł74,40 m² 8 723,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,4 m , położone na wysokim parterze (5 schodków) w czteropiętrowym bloku bez windy położonym w świetnie skomunikowanej dzielnicy Rzeszowa (.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,60 m² 10 970,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie inwestycyjne, obecnie wynajmowane na pokoje, generujące stały miesięczny przychód 3 900 zł. Idealna propozycja dla inwestora szukającego pewnej, stabilnej lokaty.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł31,50 m² 13 015,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m2, zlokalizowane w doskonałej części miasta - przy ul. Piastów gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł44 m² 16 477,27 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy al. mjr. Wacława Kopisto w Rzeszowie, mieszkanie posiada powierzchnie 44 m i usytuowane jest na 6 piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł53,21 m² 14 283,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W nowym bloku z 2025r., WYKOŃCZONE, NIGDY DOTĄD NIE ZAMIESZKAŁE - Rzeszów Zelwerowicza (Zalesie) Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53.21m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł44 m² 16 363,64 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44m , położone w świetnie skomunikowanej i atrakcyjnej części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł63,80 m² 9 858,93 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie o powierzchni 63,80m zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pelczara. Bardzo dobra lokalizacja, blisko do Politechniki i Uniwersytetu, galerii handlowych :plazy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50 m2 zlokalizowane przy ulicy Strażackiej w nowoczesnym bloku ,szklane tarasy,. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Słoneczne 3 Pokoje przy ul. Dąbrowskiego - Idealny Układ i Klimat! To mieszkanie to aż 60 m świetnie przemyślanej przestrzeni, zlokalizowanej w solidnym budynku z cegły z 2003.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł33 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowy mieszkanie z balkonem przy ul. Rejtana obok Uniwersytetu Rzeszowskiego w centrum Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 po generalnym remoncie wykończone na wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł43,70 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie przy ul. Broniewskiego 5 w Rzeszowie to jego największy atut i jednocześnie przewaga nad wieloma ofertami w tej okolicy. Jeśli szukasz dwóch.