dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

1 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 515 ogłoszeń

390 000 zł28,50 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości kawalerka o powierzchni 28.5m2 z balkonem o pow. 9m2. Mieszkanie położone przy ulicy Strażackiej. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł130 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości na przyjemność przedstawić nowoczesne mieszkanie 6 pokojowe na wynajem o powierzchni 130 m2 zlokalizowane przy ul. Miejskiej na nowoczesnym osiedlu Miejskie Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł30 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 30 m2, usytuowane jest na 1 piętrze w bloku 10 piętrowym z windą. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł49,90 m² 10 420,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni 49,9 m2 zlokalizowane w pięknej zielonej okolicy w samym centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

683 000 zł43 m² 15 883,72 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 43,00.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł100,12 m² 13 883,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 100,12 m , zlokalizowana przy ul. Witolda. Dwupoziomowe mieszkanie w lokalizacji cieszącej się dużym zainteresowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł46,29 m² 10 369,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,29 m , położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku (bez windy). Układ pomieszczeń: przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł38 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomosci Eagles Estate prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na 2. piętrze bloku przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

1 228 899 zł88,41 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:15/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż apartament w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena. Mieszkanie W92 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł57 m² 12 964,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe nowe nigdy nie zamieszkałe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie na zamkniętym osiedlu z bramą automatyczną. Mieszkanie o powierzchni 57 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł52,20 m² 10 517,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m2 zlokalizowane przy ulicy Kolbego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1990 Ilość pięter: 3/4 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł44,48 m² 10 094,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,48 m2 znajdujące się na 9 piętrze bloku przy ul. Lenartowicza w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni z dodatkową spiżarnią,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł32 m² 13 093,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , położone na 10 piętrze budynku z windą, przy ul. Pelczara w Rzeszowie, na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 000 zł85,39 m² 15 200,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura na sprzedaż wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,39 m2 (całkowitej 110,40 m ) Nieruchomość znajduje się na osiedlu zamkniętym, w zabudowie dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

648 600 zł47,11 m² 13 767,78 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 47,11 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Rzeszowa, w inwestycji Capital Towers Residence, tuż obok Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

874 000 zł73,15 m² 11 948,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe nowe nigdy nie zamieszkałe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie na zamkniętym osiedlu z bramą automatyczną. Mieszkanie o powierzchni 73,15.

Szczegóły ogłoszenia

569 998 zł45 m² 12 666,62 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45 m | ul. Graniczna | Rzeszów Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 6. piętrze w nowym budownictwie (oddanie.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł51,25 m² 9 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, położone na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Dominikańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie trójstronne, usytuowane na południe,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł63 m² 11 031,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , położone na parterze nowoczesnego budynku, przy ul. Iwonickiej w Rzeszowie, na osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł57 m² 17 543,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie wykończone i jeszcze nie zamieszkiwane. Idealne dla osób szukających gotowego mieszkania z ogródkiem i pełnym wyposażeniem. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,81 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł69 m² 15 942,03 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m , położone przy ul. Małopolskiej. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł50 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia nowy apartament, wykończony w wysokim standardzie przy al. Kopisto w Rzeszowie (apartamenty Zamkowe).

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia pięknie urządzone, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie zlokalizowane w nowym bloku z 2 windami. Usytuowany w kompleksie mieszkaniowym Bryksy przy Ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł123 m² 15 040,65 zł/m²

 

Piętro:21/25

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartamentowiec o powierzchni 123 m2, znajdujący się w prestiżowej lokalizacji, kompleksie budynków Capital.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe komfortowo wykończone mieszkanie w inwestycji Panorama Kwiatkowskiego. Usytuowane na 5 piętrze z widokiem na rzeszowską Żwirownie. W pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 46 m (2 niezależne pokoje, osobna kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój, piwnica, loggia). Nieruchomość zlokalizowana w centrum Rzeszowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł79,40 m² 6 914,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Idealne cztery kąty dla rodziny przy Monte Cassino w Rzeszowie. Jeśli szukasz mieszkania, które daje przestrzeń, wygodę i funkcjonalny układ dla każdego domownika, ta oferta zasługuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

429 500 zł30 m² 14 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 30 m2 zlokalizowane przy ulicy Sportowej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1980 Ilość pięter: 1/11 Rodzaj ogrzewania:.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura na wynajem mieszkanie 2 pokojowe 35m2 - Rzeszów ul. Chmaja 9 Mieszkanie dostępne od zaraz. Rozkład pomieszczeń: - pokój -pokój z balkonem - osobna kuchnia z oknem, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. 3 maja. Mieszkanie ma powierzchnię 34, 00 m 2 usytuowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

849 500 zł69,70 m² 12 187,95 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Dobry Adres przedstawia do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na os. Pobitno - na ul.Małopolskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 69,70m2 położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł88 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta wynajmu 4 pokojowe, 88 metrowe mieszkanie na osiedlu Zalesie przy ul. Marii Ćwiklińskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł47,29 m² 12 243,60 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,00 m , położone na 6. piętrze budynku, przy ul. Małopolskiej w Rzeszowie (os. Pobitno).

Szczegóły ogłoszenia

474 012 zł51,99 m² 9 117,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy Państwu atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 51,99 m , zlokalizowane w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyłącznie w ofercie biura homfi na sprzedaż 2-Ppokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m zlokalizowane na początku ul. Kwiatkowskiego zaraz przy obwodnicy miasta w odległości 200.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł44 m² 11 795,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż mieszkanie przy ul. Krzywoustego. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, na powierzchnię 44m składaja sie 2 niezależne pokoje, jasna osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie | 53 m | ul. Gromskiego | Rzeszów Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł63 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni całkowitej 63 m , położone na 3. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł41 m² 12 658,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

CO: piękne mieszkanie w centrum Rzeszowa gdzie: ul. Malczewskiego za ile: 519000 zł Kto: właściciel bezpośrednio Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie położone w centrum Rzeszowa na.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł50,20 m² 10 737,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne przy ul. Kurpiowskiej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 50,20 m2, usytuowana na drugim piętrze w bloku 10-piętrowym z windą z 1980 r.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł60 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości mint property ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowy apartament zlokalizowany w Rzeszowie przy ulicy Zabłocie. Mieszkanie o łącznej powierzchni 60m2 jest.