dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Rzeszów - Lista ofert

1 332 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 332 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

2 200 zł55,30 m² 39,78 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro ms Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 55,3 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Warszawskiej 18a w Rzeszowie. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

447 286 zł52,01 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (1/M43) o powierzchni 52.01 m2, położone na drugim piętrze w sześciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

511 908 zł32,20 m² 15 897,76 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż kawalerkę w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena. Mieszkanie N80 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,90 m² 9 164,93 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 w Rzeszowie na ulicy Rejtana. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,9 m2. Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

429 000 zł47,90 m² 8 956,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Staszica. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48 m2 z piwnicą. Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne 2 pokoje po remoncie - ul. Hetmańska | top Lokalizacja Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie na wynajem przy ulicy Raginisa na osiedlu Baranówka. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł44,60 m² 12 443,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Drabinianka przy ul. Strażackiej. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł63,90 m² 8 998,44 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,9m2, mieszczące się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł109,43 m² 63,97 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia wyjątkowe pięciopokojowe mieszkanie z dużym tarasem, balkonem i komórką lokatorską do wynajęcia. Duży taras pod samym niebem, daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł48,07 m² 10 027,04 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości 'pierwsze Piętro' prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość już po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł56,33 m² 9 568,61 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości 'pierwsze Piętro', prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł50,82 m² 34,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia dwupokojowe mieszkanie - na wynajem. Mieszkanie znajduje się w centrum przy ul. Hetmańskiej. Zwierzęta są akceptowane. Oferta na wyłączność -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53,57 m² 14 915,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,57 m , zlokalizowane przy ul. Paderewskiego w Rzeszów. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

364 999 zł37,36 m² 9 769,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Royal Broker oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,36 m , położone przy ul. Chmaja w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,87 m² 15 042,51 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż wykończone w nowoczesnym stylu mieszkanie o powierzchni 45,87 m położone na 11. piętrze bloku, który znajduje się na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł63,90 m² 9 843,51 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Home Space Biuro Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,9 m , zlokalizowane na popularnym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pelczara.

Szczegóły ogłoszenia

574 080 zł44,16 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,16 m , zlokalizowane na parterze w nowym bloku z 2023 roku przy ul. Czudeckiej w Rzeszowie (osiedle Projektant). Co je.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 345 zł38,03 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu nowe, oddane do użytku dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38,03m2 z balkonem mieszczące się na parterze sześciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł36,35 m² 59,15 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia nowe mieszkanie znajdujące się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym Dworzysko Park - przy ul.Technologicznej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 36,35m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł35 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie 1 pokojowe w kompleksie mieszkaniowym "apartamenty Zamkowe" przy ul.Kopisto w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w nowym ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

409 000 zł33 m² 12 393,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 m2 zlokalizowane przy ul. Malczewskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł68,80 m² 9 084,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Biuro Nieruchomości Home Space oferuje na wyłączność przestronne mieszkanie o powierzchni 68,8 m , zlokalizowane na 6. piętrrze w bloku z windą przy ul. Starzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł62,83 m² 9 995,23 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż - 62,83 m | 3 piętro | winda | ul. Siemieńskiego | Staromieście Rzeszowskie Biuro Nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,83 m , położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Gotowa inwestycja! 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Rejtana, rzeszów Przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 55 m , wynajmowane na pokoje - idealne pod inwestycję. Lokal gotowy do dalszego.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł58,20 m² 8 230,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent-nieruchomości na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Osmeckiego o powierzchni 58,2 m2. Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł41,52 m² 12 981,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu nowe, nigdy nie zamieszkałe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,52m2 usytuowane na 9 piętrze bloku wybudowanego w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37,58 m² 61,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Preferowany okres najmu - minimum rok. Oferta na wyłączność -.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł39,20 m² 9 821,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,20 m , położone na pierwszym piętrze w wysokim bloku z 1977 roku. Budynek wyposażony w nową windę. Lokal o uniwersalnym.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł25,10 m² 15 856,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż kawalerkę po generalnym remoncie w 2026 roku o powierzchni 25,1 m2 z piwnicą. Mieszkanie znajdujące się w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 945 zł28,42 m² 13 368,93 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowa kawalerka o pow. 28,42 m2 + loggia w nowoczesnym kompleksie apartamentowców przy skrzyżowaniu ul. Witosa i ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie (obok stadionu Resovii).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 228 zł30,66 m² 10 868,49 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 30,66 m + balkon w nowoczesnym kompleksie przy bocznej ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Cechy mieszkania: wysoki standard wykończenia na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

474 500 zł45,17 m² 10 504,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Park Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się w Rzeszowie przy ulicy Spiechowicza. Nieruchomość o powierzchni 45,17 m2 usytuowana jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałowego

Rzeszów,podkarpackie

632 000 zł65,99 m² 9 577,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 4. piętrze wysokiego bloku z windą przy ul. Ks. Jałowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 336 zł58,44 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z trzypokojowym mieszkaniem o powierzchni 58,44 m2, mieszczącego się na parterze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 560 zł38,30 m² 13 226,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z dwupokojowym mieszkaniem o powierzchni 38,30 m2, mieszczącego się na czwartym piętrze w niskim -.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł63 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu do wynajęcia 3-pokojowy piękny, przestronny apartament o powierzchni 63m2 w samym centrum Rzeszowa przy ulicy Podpromie, na 5 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38,50 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe, trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z windą. Nieruchomość usytuowana jest na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomość Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 z balkonem i komórką lokatorską. Nieruchomość zlokalizowana w okolicach ulic.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł65,80 m² 37,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m2 przy ul. Dynowskiej os. Karoliny. Idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń i duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł123 m² 15 040,65 zł/m²

 

Piętro:21/25

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartamentowiec o powierzchni 123 m2, znajdujący się w prestiżowej lokalizacji, kompleksie budynków Capital.