dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Rzeszów - Lista ofert

1 330 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 330 ogłoszeń

Rynek pierwotny

577 040 zł72,13 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuje na sprzedaż już gotowe dla nowego właściciela 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,13 m2 w stanie deweloperskim Z ogrodem 52,32 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 391 940 zł73,26 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:32/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł43 m² 14 418,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie klasy premium o powierzchni 43 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Kamienica Park przy ul. Powstańców Śląskich, na spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł55,25 m² 12 108,60 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,25 m , zlokalizowane w wieżowcu przy ul. Małopolskiej, na 13 piętrze z 17. Nieruchomość wyróżnia się praktycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 390 000 zł133 m² 10 451,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament o powierzchni - 133 m w sercu Rzeszowa! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży unikatowego apartamentu położonego na 1 piętrze w samym Centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

535 000 zł46,20 m² 11 580,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 46,2 m2 zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Staszica Mieszkanie mieści się na 3 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,90 m² 6 984,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 82,9 m2, położonego strategicznej lokalizacji Rzeszowa, przy ulicy Sportowej. Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł44 m² 11 795,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż mieszkanie przy ul. Krzywoustego. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, na powierzchnię 44m składaja sie 2 niezależne pokoje, jasna osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 000 zł44 m² 10 863,64 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m2 na Osiedlu Projektant w Rzeszów. Mieszkanie świetnie nadaje się dla rodziny jak i pod inwestycję. Mieszkanie znajduje się na VI.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nazimka

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł53,80 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę przytulnego mieszkania na sprzedaż. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 53,8 m2 znajduje się w doskonałej lokalizacji, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Dobry Adres przedstawia widokowe mieszkanie położone na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku na Nowym Mieście w centrum Rzeszowa. Mieszkanie zlokalizowane blisko Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

675 800 zł40 m² 16 895 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta mieszkania 2 pokojowego Rzeszów, kopisto 11 Apartamenty Zamkowe 2 Myślisz o zakupie mieszkania w celach inwestycyjnych ? Zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 32 m | 10 piętro (ostatnie) | ul. Pelczara | Nowe Miasto Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na osiedlu Nowe Miasto przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 047 055 zł77,05 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

407 000 zł34,98 m² 11 635,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,98 m2 z balkonem oraz przynależną piwnicą przy ul. Siemiradzkiego! Dużym atutem mieszkania jest lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł63 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz funkcjonalnego mieszkania na wynajem w idealnej lokalizacji? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł76,96 m² 8 173,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 77 m , usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 100 zł41,41 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż gotowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Dworzysko Park przy ul. Technologicznej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60m2 usytuowane na parterze nowoczesnego apartamentowca w Rzeszowie przy ul.Kwiatkowskiego. Super lokalizacja - Nowoczesne budownictwo! Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czudecka

Rzeszów,podkarpackie

716 000 zł61 m² 11 737,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe - 61 m | 2 balkony | garaż podziemny | Rzeszów - Projektant / Kotuli Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 61,08 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

683 000 zł43 m² 15 883,72 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 43,00.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne dwupokojowe mieszkanie położone w prestiżowym budynku z 2024 przy ul. Dominikańskiej 1b. Lokalizacja na przeciwko Politechniki Rzeszowskiej - 5 minut pieszo. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł30 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Home Space Nieruchomości oferuje na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 30 m , położone w Rzeszowie, na popularnym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Podwisłocze. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 500 zł69,74 m² 8 567,54 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura estaton prezentujemy Państwu nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul. Lubelskiej na Osiedlu Staromieście w Rzeszowie. Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł98 m² 12 244,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż , nowoczesne mieszkanie o powierzchni 98 m , położone w centrum Rzeszowa przy ul. Architektów. Mieszkanie znajduje się na 11. piętrze, oferując spektakularny widok na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł48,71 m² 12 420,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,49 m2, zlokalizowane przy ulicy Gromskiego w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł49,52 m² 11 409,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W sprzedaży funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie, położone w bloku z 2021 roku, na 5 piętrze w bloku 10 - piętrowym, przy ul. Paderewskiego. Opis Nieruchomości: -powierzchnia: 49,52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kolbego

Rzeszów,podkarpackie

720 000 zł61,90 m² 11 631,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim 2 piętrowym bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drabinianka | ul. Miła I 43 m2 I Duży balkon I Komórka lokatorska Przemyślana przestrzeń. Światło. Spokój. Na cenionym osiedlu Drabinianka, przy kameralnej ulicy Miłej, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

896 784 zł75,36 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 75,36 m2 przy ulicy Fryderyka Szopena. Apartament zlokalizowany jest w najbardziej rozpoznawalnym.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji przy ul. Malczewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 49,9m2, usytuowane jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł55,35 m² 11 183,38 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Błogosławionej Karoliny- osiedle projektant. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 230 570 zł131,21 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:30/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,30 m² 9 408,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, gdzie po ciężkim dniu pracy, czy nauki odnajdziesz ciszę i spokój lub szukasz mieszkania pod inwestycję z dobrą infrastrukturą, to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł123 m² 15 203,25 zł/m²

 

Piętro:21/25

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w Capital Towers w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 123 m2, usytuowane jest na 21 piętrze w bloku z windą z 2020 r. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł61,73 m² 8 504,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane przy al.Niepodległości w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 61,73 m2, usytuowane jest na 3 piętrze w bloku z 4 - piętrowym z 1974.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Słoneczne 3 Pokoje przy ul. Dąbrowskiego - Idealny Układ i Klimat! To mieszkanie to aż 60 m świetnie przemyślanej przestrzeni, zlokalizowanej w solidnym budynku z cegły z 2003.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54,19 m² 49,82 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje | 54,19 m2 | ul. Małopolska | Rzeszów Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,19 m2. Położone jest na 9 piętrze wysokiego bloku wybudowanego w 2018r. w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 692 zł67,86 m² 8 454,05 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się w cichej i spokojnej oraz urokliwej okolicy w Rzeszowie na ul. Dynowskiej (os. Projektant).

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł71,23 m² 16 425,66 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura onhouse luksusowy apartament z panoramicznym widokiem w sercu Rzeszowa. Nieruchomość o powierzchni 71,23 m znajduje się na 12 piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52,87 m² 52,96 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowe, przestronne mieszkanie, w którym nikt jeszcze nie mieszkał! To oferta dla osób ceniących wysoki standard, nowoczesne wykończenie oraz bliskość natury. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij