dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Rzeszów - Lista ofert

1 333 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 333 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczny Stok

Projektant,Rzeszów

599 999 zł64 m² 9 322,55 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie ul. Słoneczny Stok 20 powierzchnia 64,36m2 + komórka lokatorska w cenie 4,55m2 piętro 4 Mieszkanie dwustronne - 3 niezależne pokoje, łazienka i osobna kuchnia. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

1 150 000 zł130 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż ekskluzywne mieszkanie znajdujące się przy ul. Architektów w Rzeszowie o powierzchni aż 130m2 znajdujące się na 14 piętrze wysokiego bloku z windą. składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

274 000 zł32 m² 8 430,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, ul. Malczewskiego 3, IV piętro Lokalizacja:** Rzeszów, ul. Malczewskiego 3 Piętro:** IV (ostatnie) - brak windy Powierzchnia:** 32,50 m Liczba pokoi:** Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

555 000 zł53 m² 10 511,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję mieszkanie przy ul. Miłej, jednej z najbardziej atrakcyjnych i spokojnych dzielnic Rzeszowa. Bliskość parków, sklepów, placówek edukacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

499 000 zł52 m² 9 788,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w niskim bloku, usytuowane na 1 piętrze z balkonem, zlokalizowane przy ul. Lubelskiej. W pobliskim sąsiedztwie przystanek mpk, sklepy, osiedle skyres,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

938 000 zł67 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67,32m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze inwestycja Capital Towers. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworzysko

Dworzysko,Rzeszów

335 172 zł42 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam Państwu nowopowstające osiedle, zlokalizowane tylko 5 km od centrum Rzeszowa, w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworzysko

Dworzysko,Rzeszów

346 382 zł44 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

449 000 zł64 m² 7 015,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Witajcie w biurze Doradzamy Nieruchomości .pl! Cieszymy się, że możemy Was przywitać i zaprezentować wyjątkową ofertę mieszkania, które może stać się Waszym nowym domem. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

309 000 zł43 m² 7 123,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Broniewskiego Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Drabinianka,Rzeszów

430 000 zł43 m² 9 903,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43m2 z komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w hali garażowej przy ul. Miłej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Przybyszówka,Rzeszów

475 000 zł38 m² 12 369,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Architektów. Nieruchomość o powierzchni 38,40 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Słocina,Rzeszów

559 000 zł68 m² 8 220,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.68m2 w Rzeszowie na ul. Świętego Rocha. W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości mieszkanie 3 pokojowe o pow. 68m2 z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Baranówka,Rzeszów

664 000 zł92 m² 7 178,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 92.5 m2 zlokalizowane na osiedlu Baranówka przy ulicy Starzyńskiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

550 000 zł101 m² 5 440,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania w centrum miasta ? Nic prostszego - sprawdź ofertę naszego biura! Przedstawiamy Państwu lokal mieszkalno - usługowy o powierzchni całkowitej 101,09 m2 (użytkowej 80,60 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

475 000 zł72 m² 6 597,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2, usytuowane na 3 piętrze niskiego 4 piętrowego bloku bez windy. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

265 000 zł30 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 usytuowane na 1 piętrze bloku z 1985 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisa-Kuli

Śródmieście,Rzeszów

319 000 zł38 m² 8 410,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37.93 m2 zlokalizowane w ścisłym Centrum Rzeszowa przy ulicy Gen. Leopolda Lisa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworzysko

Dworzysko,Rzeszów

277 324 zł34 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł43 m² 10 480,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Paderewskiego. Mieszkanie o powierzchni 43 m2 usytuowane jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świadka

Nowe Miasto,Rzeszów

410 000 zł54 m² 7 663,55 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokoje | 53,50 m2 | ul. Podwisłocze | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 53,50 m2. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, pokoju, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł48 m² 8 019,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow.48,01m położone na trzecim piętrze w niskim bloku przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie składa się z dwóch samodzielnych pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworzysko

Dworzysko,Rzeszów

335 172 zł42 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solidarności

Zawiszy,Rzeszów

904 000 zł64 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Marcinkiewicz & Partnerzy prezentuje Państwu na sprzedaż 2 - poziomowy apartament o pow. 64 m2 na osiedlu Zawiszy. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w nowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staromieście,Rzeszów

499 000 zł52 m² 9 788,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Wilkowyja,Rzeszów

459 000 zł47 m² 9 706,07 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 47,29 m położone przy ulicy Bałtyckiej w Rzeszowie. Jest to doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałtycka

Wilkowyja,Rzeszów

609 000 zł54 m² 11 277,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje | 54 m2 | ul. Bałtycka | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 54 m2. Położone jest na trzecim piętrze nowoczesnego bloku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworzysko

Dworzysko,Rzeszów

321 498 zł40 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Śródmieście,Rzeszów

495 000 zł43 m² 11 511,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż znajdujące się przy ul. Sportowej, umeblowane oraz wyposażone w sprzęt rtv i agd. Rozkład mieszkania: - hall, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworzysko

Dworzysko,Rzeszów

320 226 zł40 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świadka

Nowe Miasto,Rzeszów

415 000 zł54 m² 7 757,01 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 53,5m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Witolda Świadka. Nieruchomość usytuowana jest na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowskiego,Rzeszów

385 000 zł48 m² 8 019,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,01 m2, ulokowane na trzecim piętrze, położone w fenomenalnej okolicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Tysiąclecia,Rzeszów

395 000 zł43 m² 9 101,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, usytuowane na ostatnim piętrze, czteropiętrowego bloku znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

649 000 zł63 m² 10 332,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż trzypokojowy apartament o powierzchni 62,81 m2 z tarasem o powierzchni 37,23 m2 zlokalizowany w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł61 m² 8 986,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 61,20 m2 zlokalizowane przy ul. Ofiar Katynia w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solarza

Krakowska-Południe,Rzeszów

455 000 zł58 m² 7 844,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Lokalizacja: rzeszów, ul. Ignacego Solarza Powierzchnia mieszkania: 58 m Piętro: 4 (w budynku czteropiętrowym) Stan techniczny: po remoncie, gotowe do aranżacji Cena: 455 000 zł Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Architektów

Zawiszy,Rzeszów

485 000 zł54 m² 8 981 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Rzeszowie ul .Architektów Szukasz fajnego i wolnego na już mieszkania do wejścia ? Na bardzo lubianym i znanym os. Zawiszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 185 000 zł73 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości apartament inwestycyjny 73,16m2 + loggia 4 m2 w 24 piętrowym wieżowcu Capital Towers 35-309 Podwisłocza 27/94a,B. Luksusowe mieszkanie znajduje się na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solidarności

Rzeszów,podkarpackie

2 700 zł69 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Architektów przy ul. Solidarności w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemieńskiego

Staromieście,Rzeszów

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w świetnej lokalizacji, z pięknym widokiem. Do sprzedaży trzypokojowe dwustronne mieszkanie przy ul. Siemieńskiego o powierzchni 53 m2 usytuowane na dziesiątym piętrze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Baranówka,Rzeszów

460 000 zł64 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 64 m2 z balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie na dzielnicy baranówka. Mieszkanie.