dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

514 ogłoszeń

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 100 m2 zlokalizowane przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 332 zł29,42 m² 10 888,24 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 29,42 m z balkonem o powierzchni 2,66m2 w nowoczesnym kompleksie budynków w zabudowie wielorodzinnej przy bocznej ul. Lwowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 038 zł54,87 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży funkcjonalne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej stworzone z myślą o Twoim komforcie. Mieszkania na parterze, 3 - pokojowe o powierzchni 54,87 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 456 zł50,16 m² 9 498,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Royal Broker na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,16 m z dużym ogródkiem, położone w cichej i zielonej części Rzeszowa Słocina przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

810 000 zł70,69 m² 11 458,48 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł59,59 m² 8 357,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4- pokojowe usytuowane na pierwszym piętrze o powierzchni 59,59 m2 z dwoma balkonami zlokalizowane przy ul. Lwowskiej na pograniczu Rzeszowa z Krasnem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 860 zł55,54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z klimatyzacją w nowoczesnej bryle z ogródkiem i garażem - kameralne osiedle, ul. Budziwojska Na sprzedaż oferuję mieszkanie na parterze w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł60,54 m² 11 975,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Biuro Joker House Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe, komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane na popularnym Osiedlu Dąbrowskiego w Rzeszowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł82,89 m² 7 226,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

W ofercie Estaton prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Sportowej w Rzeszowie, usytuowane na 4 piętrze wysokiego bloku z windą. To idealna propozycja dla rodziny lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł93 m² 8 053,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 93,00 m , położone na ostatnim piętrze niskiego budynku w Rzeszowie, przy ul. Kotuli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 828 zł59,92 m² 10 494,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 59,92 m2 z balkonem o powierzchni 5,25 m usytuowane przy ul. Odnowiciela w Rzeszowie. Inwestycja charakteryzuje się przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł61,42 m² 7 310,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 61,42 m , położone na 3. piętrze niskiego budynku, w Rzeszowie przy ul. Ofiar Katynia.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł44 m² 11 795,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż mieszkanie przy ul. Krzywoustego. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, na powierzchnię 44m składaja sie 2 niezależne pokoje, jasna osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł42,11 m² 12 324,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 42,11m, zlokalizowane w centrum Rzeszowa, przy ulicy Batorego, niecałe 300m od dworca pkp. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 740 zł35,34 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży nowy etap inwestycji na nowoczesnym i zielonym osiedlu Dworzysko przy ul. Technologicznej w Rzeszowie. 100 mieszkań w budynku D o powierzchni od 35 do 82 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 035 zł61,55 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci także podatku pcc 2%. Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 61.55m2 w stanie deweloperskim do wykończenia. Blok został oddany do użytkowania w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

636 451 zł58,39 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje inwestycję realizowaną przy Al. Sikorskiego, dzielnica Zalesie w Rzeszowie. Prezentowane mieszkanie o metrażu 58.39 m2. Są również dostępne inne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 659 zł59,51 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z kameralną inwestycją zlokalizowaną przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Nieruchomość to 3 - kondygnacyjny, nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł65 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania na sprzedaż na przy ul. Magórskiej w Rzeszowie, położonego w jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł40 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa przy ul. Hetmańskiej, na osiedlu Grota Roweckiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł63,80 m² 9 858,93 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie o powierzchni 63,80m zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pelczara. Bardzo dobra lokalizacja, blisko do Politechniki i Uniwersytetu, galerii handlowych :plazy.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł95,51 m² 10 365,41 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu trzypokojowy apartament z tarasem o metrażu 95,51m2 mieszczący się na najwyższym 17 piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł59,33 m² 12 624,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji w Rzeszowie? Ta oferta jest dla Ciebie! Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 310 zł55,45 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci także podatku pcc 2%. Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 55.45m2 w stanie deweloperskim do wykończenia. Blok został oddany do użytkowania w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 034 zł42,62 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W przedsprzedaz y mieszkania z nowej inwestycji deweloperskiej na zachodzie Rzeszowa w dzielnicy Przybyszówka - projektant! Wybudowane zostanie nowe osiedle bloków wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 720 zł86,92 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:25/41

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,04 m² 9 970,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,04 m, usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 114 zł58,12 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

O inwestycji Rozpoczynamy przedsprzedaż III etapu wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie idealne miejsce dla tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł49,90 m² 9 318,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,9 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Malczewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 812 zł61,61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 61.61m2 w stanie deweloperskim do wykończenia. Blok został oddany do użytkowania w 2024 roku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł53 m² 10 924,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 53 m2 zlokalizowane na oś. Nowe Miasto - ul. Świadka na IV piętrze w wieżowcu z lat 80-tych. Dwustronne - wsch/zach, składa się z: 2 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł49 m² 9 591,84 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 691 zł56,01 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej części Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 56,01 m z balkonem, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nazimka

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł53,80 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow.53,8m położone na trzecim piętrze w niskim bloku przy ul.Nazimka. Mieszkanie dwustronne, składa się z: -dużego salonu (możliwość podziału na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 326 zł45,86 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży mieszkania z drugiego etapu inwestycji deweloperskiej na północnym wschodzie Rzeszowa w dzielnicy Załęże! Wybudowane zostało sześć dwupiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nazimka

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł53,80 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę przytulnego mieszkania na sprzedaż. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 53,8 m2 znajduje się w doskonałej lokalizacji, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł58 m² 8 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkania w zabudowie szeregowej, znajdujące się w południowej części Rzeszowa na os. Biała. Decydując się na tą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60,10 m² 10 798,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane przy ulicy Nowosądeckiej w Rzeszowie. Ulica Nowosądecka znajduje się na osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 080 zł43,60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 43,60 m2 z balkonem usytuowane przy ul. Ceramicznej w Rzeszowie. To nowoczesna i kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49 m² 11 816,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 49 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Granicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł102,19 m² 4 883,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne 6- pokojowe mieszkania na piętrze o powierzchni 62,19 m2 z dwoma przestronnymi balkonami oraz poddaszem o powierzchni 59,70 m2. Inwestycja zlokalizowana jest na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij