dowolna

Mieszkania do wynajęcia Rzeszów - Oferty wynajmu mieszkań

488 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

488 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zawiszy,Rzeszów

1 750 zł44 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na wynajem 44 m2 dobrze wyposażone mieszkanie przy ul. Rymanowskiej 25. Dostępne od 1 kwietnia. Prezentowana nieruchomość usytułowana jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gromskiego

Staromieście,Rzeszów

2 700 zł59 m² 45,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia Państwu ustawne 3- pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 59 m2. Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Parkowa,Rzeszów

2 550 zł49 m² 52,04 zł/m²

 

Piętro:14/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem nowe, 2- p okojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 przy ulicy Paderewskiego na Dzielnicy Parkowej. Nieruchomość znajduje się na 14 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurpiowska

Pobitno,Rzeszów

1 700 zł49 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe 49 m2 na osiedlu Pobitno na ulicy Kurpiowskiej. 3 piętro w niskim bloku 3 piętrowym z 2002 roku. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gromskiego

Staromieście,Rzeszów

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na pierwszym piętrze, w bardzo dobrym stanie umeblowane i w pełni wyposażone. W nieruchomości są okna z roletami, na podłogach deska barlinecka oraz szklane drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gromskiego

Staromieście Ogrody,Rzeszów

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 19 marca 2024r. na Osiedlu Staromieście Ogrody. Stan mieszkania bardzo dobry, w pełni wyposażone w meble i sprzęt agd i rtv (m.in. ekspres do kawy, smart.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słocina,Rzeszów

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Paderewskiego na Słocinie. Nieruchomość o powierzchni 58 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwisłocze

Śródmieście,Rzeszów

3 000 zł28 m² 107 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowe wykończone, w pięknym stylu studio na wynajem! Klimatyzacja. Biuro Nieruchomości dk Brokers przedstawia klimatyzowane studio na wynajem zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałtycka

Wilkowyja,Rzeszów

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie do wynajęcia przy ul. Bałtyckiej o powierzchni 55m2 , usytuowane na piątym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lewakowskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

1 900 zł46 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, ulokowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Baranówka,Rzeszów

2 500 zł66 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers oferuje Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m2 , położone na ul.Ślusarczyka na osiedlu Baranówka 4 , na trzecim piętrze. Jasne wnętrza są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Nowe Miasto,Rzeszów

1 700 zł39 m² 43,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje | 39,27 m2 | ul. Cicha | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 39,27 m2. Położone jest na drugim piętrze wysokiego bloku wybudowanego w latach 90-tych, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hetmańska

Śródmieście,Rzeszów

2 300 zł31 m² 74 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia mieszkanie na wynajem w Rzeszowie na ul. Hetmańskiej w wieżowcach Bulwary Park. Mieszkanie składa się z przytulnej sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Słocina,Rzeszów

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 35 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy Alei Armii Krajowej. Nieruchomość usytuowana na 13 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślusarczyka

Baranówka,Rzeszów

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Franciszka Ślusarczyka, osiedle Baranówka Rozkład mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Centrum,Rzeszów

5 000 zł130 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu wyjątkowego, dwupoziomowego 130 metrowego mieszkania, które idealnie sprawdzi się także w formie biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojtyły

Rzeszów,podkarpackie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie o wysokim standardzie na osiedlu kardynała Karola Wojtyły. Mieszkanie składa się z : salonu z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (płyta indukcyjna lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

1 999 zł41 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w kompleksie mieszkaniowym "apartamenty Zamkowe" przy ul.Kopisto w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w nowym ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymanowska

Dąbrowskiego,Rzeszów

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje | 43 m2 | ul. Rymanowska | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię ok. 43 m2. Położone jest na drugim piętrze niskiego bloku wybudowanego w 2014 roku w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślusarczyka

Baranówka,Rzeszów

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers oferuje Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m2 , położone na ul.Ślusarczyka na osiedlu Baranówka 4 , w czteropiętrowym bloku na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Małopolska

Pobitno,Rzeszów

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, nowoczesne, wykończone z dbałością o każdy szczegół. Przedstawiam mieszkanie w nowym apartamentowcu na ul.Małopolskiej! W ofercie biura Prosper Home 47,4m2 mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Tysiąclecia,Rzeszów

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 40m2 przy ul. Sienkiewicza na osiedlu Tysiąclecia usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilkowyja,Rzeszów

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie do wynajęcia przy ul. Bałtyckiej o powierzchni 56m2 , usytuowane w zabudowie szeregowej na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaciszna

Drabinianka,Rzeszów

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 36m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku przy ulicy Zacisznej ,osiedle Drabinianka Rozkład mieszkania: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone ul. Miła z garażem i komórką Mieszkanie dla 2 osób. Ładny układ pomieszczeń. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd widoczny na zdjęciach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Good Life Nieruchomości prezentuje państwu nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m2 na 1 piętrze, w nowym budynku przy ulicy Załęskiej w Rzeszowie. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolbego

Baranówka,Rzeszów

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers zaprasza do wynajęcia uroczego mieszkania 2-pokojowego w nowym budownictwie przy ul. Kolbego. To 45-metrowe mieszkanie znajduje się na 4. piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witkacego

Kmity,Rzeszów

1 750 zł40 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry. Do wynajęcia małe, przytulne mieszkanko blisko centrum miasta, na ul. Witkacego w Rzeszowie. Mieszkanie ma 40m2, posiad dwa pokoje, osobną kuchnię, przedpokój, łazienkę, balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Pobitno,Rzeszów

3 500 zł66 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:9/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 66 m2 przy ulicy Małopolskiej na osiedlu Nowoczesne Pobitno. Nieruchomość znajduje się w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twardowskiego

Pobitno,Rzeszów

2 200 zł62 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie 3 pokojowe na wynajem na ul. Twardowskiego os. Pobitno. Mieszkanie jest przytulne i w ładnym standardzie, przeznaczone do wynajęcia dla 2-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

1 950 zł42 m² 550 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogloszenie prywatne.Nowe mieszkanie z garażem.Mieszkanie nowe bardzo dobrze wyposażone ,dobrej jakości AGD,łazienka eksluzywnie wykończona .Mieszkanie wyposażone 2 dwie szafy wnękowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaciszna

Drabinianka,Rzeszów

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Zacisznej na osiedlu Drabinianka. Nieruchomość o powierzchni 36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

2 400 zł78 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przestronnego mieszkania przy ul. Architektów! Nieruchomość o powierzchni 78 m znajduje się na ostatnim 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Drabinianka,Rzeszów

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia zupełnie nowe, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym Osiedlu Miła w dzielnicy Drabinianka w Rzeszowie. Nieruchomość ma powierzchnię użytkową 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 600 zł47 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości prezentuję na wynajem mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Ignacego Paderewskiego. Mieszkanie o powierzchni 46,8m2 z balkonem Znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości prezentuję na wynajem mieszkanie 2 pokojowe z balkonem przy ul. Granicznej w super lokalizacji blisko do centrum, uniwersytetu Rzeszowskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzegowa

Zwięczyca,Rzeszów

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na parterze w domu jednorodzinnym przy ul. Brzegowej. Rozkład mieszkania : - salon z aneksem kuchennym, - duży pokój, - łazienka, miejsce postojowe przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 70m2 do wynajęcia przy ul. Lwowskiej , usytuowane na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow.65m w nowym budownictwie położone na pierwszym piętrze w niskim bloku z windą. Mieszkanie dwustronne, składa się z: -salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strażacka

Staromieście,Rzeszów

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu komfortowego 3 pokojowego mieszkania świeżo po remoncie o powierzchni 46m2., znajdującego się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Mazurska

Pobitno,Rzeszów

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka | 27 m2 | ul. Mazurska | Rzeszów Prezentowana kawalerka ma powierzchnię ok. 27 m2. Położone jest na parterze niskiego bloku w Rzeszowie przy ul. Mazurskiej. Mieszkanie posiada balkon jak.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij