dowolna

Mieszkania do wynajęcia Rzeszów - Oferty wynajmu mieszkań

487 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

487 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dominikańska

Rzeszów,podkarpackie

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze bloku przy ul. Dominikańskiej w Rzeszowie. Powierzchnia mieszkania to 49 m2. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaciszna

Drabinianka,Rzeszów

2 000 zł55 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie - W cenie miejsce W garażu podziemnym oraz komórka lokatorska! Dostępne od zaraz. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Augusta

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

1 300 zł34 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka | 33,5 m2 | 2 piętro | ul. Króla Stanisława Augusta | Rzeszów Prezentowane mieszkanie jednopokojowe (kawalerka) ma powierzchnię 33,5 m2. Położone jest na 2 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie 2 pokojowe ul. Miła w Rzeszowie. W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości piękne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39m2 z balkonem. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słocina,Rzeszów

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu przytulnego i super jasnego mieszkania z 55 metrowym tarasem w Rzeszowie przy ul. Świętego Rocha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leska

Staroniwa,Rzeszów

2 000 zł47 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie - osiedle Projektant Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze. Nieruchomość znajduję się na osiedlu Projektant ul. Leska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potokowa

Staroniwa,Rzeszów

2 500 zł59 m² 42,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zadbane, eleganckie, komfortowe 3 pokoje | 59,03 m2 | ul. Potokowa | Staroniwa | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię niespełna 60 m2. Położone jest na 2 (drugim) piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 700 zł50 m² 53,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 50,5 m zlokalizowane przy ulicy Xawerego Dunikowskiego w Rzeszowie w niskim 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

2 999 zł50 m² 59,39 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2 zlokalizowane w Rzeszów ul. Kwiatkowskiego (panorama Kwiatkowskiego). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojtyły

Biała,Rzeszów

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,35 m2 zlokalizowane na osiedlu Biała w Rzeszowie - ul. Karola Wojtyły Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoffmanowej

Pułaskiego,Rzeszów

2 150 zł34 m² 63,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 zlokalizowane na w centrum - ul. Klementyny Hoffmanowej Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Rzeszów

Zalesie,Rzeszów

600 zł10 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaproponować Państwu do wynajęcia nieruchomość stanowiącą dom studenta zlokalizowaną na Os. Zalesie w Rzeszowie. Zlokalizowany blisko Uniwersytetu Rzeszowskiego , wspia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krajobrazowa

Rzeszów,podkarpackie

3 090 zł64 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania o funkcjonalnym układzie, położonego w Rzeszowie przy ul. Krajobrazowej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lenartowicza

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

1 400 zł45 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,05 m położone na 6 piętrze wysokiego bloku przy ul. Lenartowicza w Rzeszowie w spokojnej i zielonej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

2 900 zł56 m² 51,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 56,4 m2, zlokalizowane w Tyczynie przy ul.Potoki - NOWA ZABUDOWA SZEREGOWA Z PRYWATNYM GARAŻEM! Wyjątkowe mieszkanie posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m zlokalizowane przy ulicy Fryderyka Szopena w Rzeszowie, w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do mieszkanie typu studio o powierzchni 29 m2 przy ulicy Podwisłocze w kompleksie Capital Towers. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cicha

Drabinianka,Rzeszów

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, pokoje oddzielne kuchnia, przedpokój i łazienka 40m2. Umeblowane , odstępne 1800zł plus czynsz około 650 zł. Ogrzewanie i gaz w czynszu , prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 100 zł51 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 przy ul. Twardowskiego. Mieszkanie mieści się na 5 piętrze w 6 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 350 zł53 m² 44,34 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Paderewskiego - ul. Paderewskiego Dzielnica Parkowa. Szczegóły oferty: - czynsz najmu: 2350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Krakowska-Południe,Rzeszów

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu ekskluzywne mieszkanie na wynajem , położone przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. To wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krośnieńska

Staroniwa,Rzeszów

2 400 zł72 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestrzenne mieszkanie w Rzeszowie w dobrej cenie. Biuro Nieruchomości dk Brokers przedstawia komfortowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 zlokalizowane w Rzeszowie na ul. Krośnieńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jałowego

Pułaskiego,Rzeszów

1 550 zł17 m² 91,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie/kawalerka na wynajem w Centrum Rzeszowa przy ul. Jałowego. Ulica ta jest niezwykle piękna i charakteryzuję się ciekawą architekturą. Położone jest blisko uczelni, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Staroniwa,Rzeszów

1 800 zł53 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia: dwupokojowe mieszkanie w kameralnej okolicy Rzeszowa! Oferta dostępna tylko i wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Biała,Rzeszów

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na wynajem jasne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na wysokim parterze w kameralnym i zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sympatyczna

Drabinianka,Rzeszów

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu kawalerki Rzeszów, ul. Sympatyczna Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 37 m , położona na parterze w spokojnej okolicy. Rewelacyjna lokalizacja. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem mieszkania Rzeszów, ul. Graniczna 4a Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w atrakcyjnej części Rzeszowa przy ul. Granicznej 4a. Lokal idealny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małopolska

Pobitno,Rzeszów

2 600 zł53 m² 48,90 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 stycznia. Znajduje się ono tuż przy zjeździe na autostradę. Ciche, spokojne miejsce. Miejsca parkingowe łatwo dostępne wokół bliku. Podpisujemy umowę najmu okazjonalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - centrum Rzeszowa / 44 m2 / 3 pokoje / al. W. Kopisto/ hartbex II! Biuro Res Nieruchomości prezentuje komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szopena

Rzeszów,podkarpackie

6 000 zł87 m² 68,64 zł/m²

 

Piętro:12/41

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu elegancki, komfortowy i funkcjonalny apartament z 3 sypialniami na wynajem w budynku Olszynki Park. Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 150 zł35 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu atrakcyjne i komfortowe mieszkanie z garażem podziemnym w kompleksie mieszkaniowym "apartamenty Zamkowe" przy ul.Kopisto w Rzeszowie. Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Drabinianka,Rzeszów

2 800 zł44 m² 62,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 44,5 m ul. Strażacka, rzeszów Oferujemy eleganckie, świeżo wykończone i nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 44,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Rzeszów

Nowe Miasto,Rzeszów

800 zł12 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego i wygodnego miejsca do zamieszkania w Rzeszowie? Mamy do wynajęcia 2 wolne pokoje w świeżo wyremontowanym 3-pokojowym mieszkaniu na os. Nowe Miasto: pokój jednoosobowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

1 600 zł22 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla jednej osoby pracującej, świeżo po remoncie Pełne wyposażenie - lodówka, mikrofalówka, kuchenka, pralka, odkurzacz Posesja zamykana bramą na pilot dostępny parking Zaraz obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Rzeszów

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 70 m2 u sytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

2 500 zł39 m² 64,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko W biurze res nieruchomości! Mieszkanie do wynajęcia - centrum Rzeszowa / 38,85 m2 / 3 pokoje / ul. Staszica! Biuro Res Nieruchomości oferuje na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Architektów,Rzeszów

2 450 zł68 m² 35,83 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić komfortowe 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Architektów na 7- ostatnim piętrze bloku z windą. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy do wynajęcia komfortowy apartament - 2 pokojowy Z tarasem z widokiem, położony w zielonej części miasta - bezpośrednio nad Wisłokiem. Mieszkanie usytuowane w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mieszka I,Rzeszów

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Joker house nieruchomości przedstawia mieszkanie 2 pokojowe na wynajem znajdujące się na ul. Aleja Majora Wacława Kopisto! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu! Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Paderewskiego,Rzeszów

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2 zlokalizowane na osiedlu Zielone Zacisze, przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Rzeszów

Zalesie,Rzeszów

800 zł15 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:8