dowolna

Mieszkania do wynajęcia Rzeszów - Oferty wynajmu mieszkań

485 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

485 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Słocina,Rzeszów

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić 3-pokojowe mieszkanie na najem, znajdujące się we wschodniej części Rzeszowa przy ul. św Rocha (zielone Tarasy), o powierzchni 64 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów

Tysiąclecia,Rzeszów

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Ul. Kosynierów. Mieszkanie usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zawiszy Czarnego

Zawiszy,Rzeszów

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament premium do wynajęcia Rzeszów, zawiszy Czarnego Do wynajęcia wyjątkowy, nowy apartament o powierzchni 32 m , zlokalizowany przy ul. Zawiszy Czarnego w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zwięczyca,Rzeszów

2 100 zł43 m² 48,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane przy ulicy Podgórskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

1 900 zł54 m² 35,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m2 zlokalizowane w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 6 piętrze w budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

1 999 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne nowe mieszkanie w ogrodzonym kompleksie mieszkaniowym "apartamenty Zamkowe" - przy al.Kopisto. Nieruchomość o łącznej pow. 41m2 położona jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zalesie,Rzeszów

4 300 zł100 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego, w pełni umeblowanego i wyposażonego mieszkania o powierzchni 100 m , położonego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Kopisto

Mieszka I,Rzeszów

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, wyjątkowa oferta wynajmu mieszkania o powierzchni 33 m2, znajdującego się na trzecim piętrze kameralnego bloku przy al. mjr. Wacława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Zalesie,Rzeszów

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania Rzeszów, zalesie, ul. Zelwerowicza Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1. piętrze w spokojnej i zielonej dzielnicy Zalesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kaczeńcowa

Zalesie,Rzeszów

1 500 zł16 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnych kawalerek przy ul. Kaczeńcowej 34, idealnych dla studentów, młodych osób pracujących czy par! Położone na osiedlu zalesie w Rzeszowie. Nasze studia oferują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na wynajem jasne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na wysokim parterze w kameralnym i zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

1 790 zł25 m² 71,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane w Rzeszowie przy al. Sikorskiego na 2 piętrze w niskim bloku. Nieruchomość składa się z: - pokoju połączonego z aneksem kuchennym, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słocina,Rzeszów

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomośc i Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmuntowska

Śródmieście,Rzeszów

1 800 zł55 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie + niezależna kuchnia w ścisłym centrum! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia apartament usytuowany w pierwszym piętrze w kamienicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na ul Malczewskiego. Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze. Nieruchomość o powierzchni 50 m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boruty-Spiechowicza

Baranówka,Rzeszów

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe+niezależna kuchnia Dostępne zaraz! Do mieszkania przynależy piwnica w cenie! Mieszkanie idealnie nadaje się do zamieszkania przez np. Dwie pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lenartowicza

Śródmieście,Rzeszów

2 000 zł36 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z samodzielną sypialnią w centrum miasta - Wikana Square z pięknym widokiem na tereny zielone Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia apartament w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Pobitno,Rzeszów

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:13/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o pow. 51 m2 mieszczące się przy ulicy Armii Krajowej w Szklanych Tarasach .Nieruchomość znajduje się na 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kopisto

Mieszka I,Rzeszów

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, wyjątkowa oferta wynajmu mieszkania o powierzchni 44 m2, znajdującego się na dziewiątym piętrze apartamentowca Apartamenty Zamkowe II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogwizdowska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 60 m na parterze w zabudowie szeregowej przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, z ogródkiem 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Krakowska-Południe,Rzeszów

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia komfortowo wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją w Rzeszowie ul. Krakowska. Mieszkanie dostępne od 1 lutego 2026 Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Sikorskiego

Budziwój,Rzeszów

2 900 zł56 m² 51,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 56,4 m2, zlokalizowane w Tyczynie przy ul.Potoki - NOWA ZABUDOWA SZEREGOWA Z PRYWATNYM GARAŻEM! Wyjątkowe mieszkanie posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Rzeszów

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na pierwszym piętrze przy ulicy bp. Józefa Sebastiana Pelczara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowa

Staromieście,Rzeszów

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kawalerka premium 2-pokojowa ul. Borowa, rzeszów Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane przy ul. Borowa, w świetnej lokalizacji. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Drabinianka,Rzeszów

2 200 zł54 m² 40,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura stoprocent nieruchomości! Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,88 m2, usytuowany na zamkniętym osiedlu przy ulicy Strażackiej. Możliwość podpisania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krajobrazowa

Projektant,Rzeszów

2 700 zł64 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia przytulnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 64,5 m , położonego na 2 piętrze kameralnego, 2-piętrowego budynku. To idealna przestrzeń dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Projektant,Rzeszów

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowane na cichym i rodzinnym na Osiedlu Projektant w Rzeszowie. Nieruchomość znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelnicza

Staroniwa,Rzeszów

2 300 zł61 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni 61 m . Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku. Idealne miejsce dla osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Powstańców Warszawy

Drabinianka,Rzeszów

2 000 zł45 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia z garażem na osiedlu nasz gaj- doskonała lokalizacja! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia do wynajęcia mieszkania zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Nasz Gaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Architektów,Rzeszów

1 950 zł47 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Architektów Mieszkanie ma powierzchnię 47 metrów i usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrzykońska

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł47 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo nowoczesny apartament, znajdującą się na II piętrze, w budynku wielorodzinnym w Rzeszowie, przy ulicy Odrzykońskiej. Rozkład mieszkania: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podkarpacka

Zwięczyca,Rzeszów

2 400 zł33 m² 73 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie 33 m2 zlokalizowane w Rzeszowie na os. Zwięczyca przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty. 2 piętro w budynku 17-piętrowym z 2 windami oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowe, dwupokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane w dzielnicy Drabinianka, ul. Miła 29 w Rzeszowie, o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krakowska-Południe,Rzeszów

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny apartament o wysokim standardzie położony w kompleksie mieszkaniowym "krakovska" przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Rzeszów

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 przy ulicy Batorego. Nieruchomość znajduje się na parterze w budynku mieszkalnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

2 100 zł42 m² 50,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku z windą, wybudowanego w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty na osiedlu Carpatia w Rzeszowie. Nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 43 m . Znajdziesz tu dwa pokoje, umeblowaną kuchnię oraz łazienkę. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Cena najmu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

1 900 zł47 m² 40,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m2 usytuowane na parterze niskiego bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solińska

Słoneczny Stok,Rzeszów

3 000 zł68 m² 43,96 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowo wykończony apartament dostępny wyłącznie w biurze Reformacka Nieruchomości. Przestronne dwa pokoje + salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowa

Staromieście,Rzeszów

2 900 zł52 m² 56,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w północnej części Rzeszowa, przy ul. Warszawskiej. To idealna propozycja dla osób.