dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

598 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam: mieszkanie 2-pokojowe | 32 m | Rzeszów, ul. Pelczara Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 10. piętrze w bloku z windą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,89 m² 6 985,16 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Joker house nieruchomości przedstawia na sprzedaż duże i przestronne mieszkanie 4 pokojowe, z przynależnym balkonem, oddzielną kuchnia i toaletą! Mieszkanie jest obecnie wynajmowane,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53 m² 11 132,08 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Joker House Nieruchomości prezentuje na wyłączność komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w Rzeszów, ul. Pelczara. Nieruchomość znajduje się na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł56,20 m² 8 540,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m , usytuowane na 4. piętrze wysokiego bloku z windą. Mieszkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 067 000 zł97,06 m² 10 993,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy lokal 97 m w kamienicy | Centrum Rzeszowa | ul. Naruszewicza Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 97,06 m , położony na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł36,60 m² 13 087,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie, zaprojektowane przez architektkę wnętrz, w atrakcyjnej lokalizacji Rzeszów oś. 1000-lecia, ul. Kochanowskiego 12. Nieruchomość idealna zarówno pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł43,55 m² 14 213,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w kamienicy w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Stefana Okrzei. Z uwagi na lokalizację jest to.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł58,20 m² 7 817,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Mieszkanie znajduje się przy ul. Osmeckiego (os. Baranówka), w jednej z najbardziej zielonych i najlepiej skonfigurowanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 55m, zlokalizowane w Rzeszowie, przy ul. Rejtana. Mieszkanie usytuowane na 11 piętrze w wysokim bloku z windą z lat 80 tych. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł64 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 64m, zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Nowe Miasto, przy ulicy Świadka. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł29,70 m² 11 750,84 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 29,7m, zlokalizowane w Rzeszowie, na osiedlu Nowe Miasto, przy ulicy Podwisłocze. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,70 m² 10 050,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,7 m2, usytuowane na 10 piętrze w bloku 11 piętrowym z windą w Rzeszowie na.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł59,68 m² 9 802,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość jest świetna pod inwestycję w samym centrum miasta w odległości zaledwie 900 m od.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł51,70 m² 9 071,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Wyłącznie ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,70 m , zlokalizowane w ścisłym centrum miasta przy ul. Marszałkowskiej 15. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł37,18 m² 11 807,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Wyłącznie w ofercie estaton Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ponad 37 m , zlokalizowane na 2 piętrze w niskim bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

549 500 zł67,40 m² 8 152,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67,4 m2 zlokalizowane przy ulicy Chmaja w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1970 Ilość pięter: 0/4 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42 m² 11 880,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,56 m2 zlokalizowane przy ulicy Dominikańskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1990 Ilość pięter: 4/4.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł47,20 m² 9 745,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Bohaterów Westerplatte o powierzchni 47,2m2. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,40 m² 11 201,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wyłącznie w ofercie estaton prezentujemy Państwu na sprzedaż w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 62,5 m zlokalizowane na parterze w wysokim bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł61,63 m² 9 086,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wyłącznie w biurze Estaton trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,63 m2, zlokalizowane przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1986 Piętro: 2/4 Rodzaj ogrzewania:.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł31,60 m² 11 677,22 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę z możliwością wydzielenia sypialni o powierzchni 31,6 m2, zlokalizowaną przy ulicy Świadka na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł63,90 m² 9 389,67 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 63,9 m2 zlokalizowane przy ulicy Rejtana w Rzeszowie. Osiedle w Nowym Mieście w Rzeszowie to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

549 000 zł67,60 m² 8 121,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe (możliwość wydzielenia czwartego) mieszkanie o powierzchni 67.6 m2 zlokalizowane przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł98,90 m² 8 483,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1988

Gotowiec inwestycyjny - Wysoka Rentowność Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu sześciopokojowe mieszkanie o powierzchni 98,90 m2, zlokalizowane przy ulicy Starzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł43 m² 11 139,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane przy ulicy Rycerskiej na osiedlu Tysiąclecia w Rzeszowie. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł43,55 m² 14 213,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,55 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum Rzeszowa przy ulicy Okrzei. Ulica Okrzei to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane przy ulicy Bohaterów w Rzeszowie. Ulica Bohaterów w Rzeszowie to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł56 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

W biurze Estaton czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, zlokalizowane przy ulicy Staszica w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1973 Piętro: 10/10 Rodzaj ogrzewania: miejskie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł97 m² 7 835,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m2 przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie. To wygodna i dobrze skomunikowana lokalizacja z mieszanką.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł63,90 m² 9 843,51 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie, z możliwością wydzielenia czwartego pokoju o powierzchni 64 m2 zlokalizowane przy ulicy bp. Józefa Sebastiana Pelczara.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł54 m² 11 388,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane przy ul. gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1965 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł44,87 m² 11 700,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - na sprzedaż, usytuowane przy ul. Gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza w Rzeszowie. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł60,54 m² 11 397,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł63,10 m² 10 285,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji Rzeszowa? Chcesz mieszkać ładnie i nowocześnie, ale nie masz czasu i ochoty na remont? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł33,80 m² 12 130,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

W ofercie biura Dobre Klucze Nieruchomości dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Piastów, dosłownie 5 minut od Politechniki Rzeszowskiej. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł71,30 m² 10 785,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż nietuzinkowe 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym, narożnym ogrodem o powierzchni 400 m , zlokalizowane przy ul. Warneńczyka.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł39,20 m² 9 311,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,20 m , położone na pierwszym piętrze w wysokim bloku z 1977 roku. Budynek wyposażony w nową windę. Lokal o uniwersalnym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł30 m² 11 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 1-pokojowe mieszkanie o pow. 30m2 usytuowane na 3. Piętrze wysokiego bloku z windą, wybudowanego w 1980 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł77,90 m² 8 587,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie składające się z 5 pokoi o powierzchni 77,9 m2, usytułowane na 3 piętrze bloku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł38,21 m² 10 965,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 38,21 m2. Nieruchomość usytuowana jest w niskim bloku przy ul. Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,60 m² 12 626,58 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. bp. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie. Z uwagi na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij