Serce 0 Ulubione

Mieszkania Rzeszów ul. Spichlerzowa

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Rynek pierwotny

469 000 zł77,45 m² 6 055,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Osiedle spichlerzowa II Bliskość, przestrzeń, wygoda. - oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia: kameralne osiedle z charakterem - ul. Spichlerzowa /rzecha w Rzeszowie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł77,45 m² 6 055,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Ostatnie mieszkania W II etapie osiedla spichlerzowa Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim w zabudowie dwulokalowej, położone na ul. Spichlerzowej (os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł66,65 m² 8 327,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Osiedle spichlerzowa II - kolejny etap sprzedaży! Bliskość, przestrzeń, wygoda. - oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia: przedsprzedaż - oferta ograniczona czasowo! Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł66,65 m² 8 327,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 000 zł77,45 m² 6 120,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przedsprzedaż 2 etap inwestycji przy Spichlerzowej - Oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia: opis nieruchomości: - mieszkanie 77,45 m2 + balkon 6,3 m2 - piętro: pierwsze z 1 - 4 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł66,65 m² 6 736,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedsprzedaż - funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie (66,65m2) z ogrodem 100m2. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 66,65m2 - parter z ogrodem : 100m2 - dogodna lokalizacja - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł77,45 m² 6 055,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł77,45 m² 6 055,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie (77,45) na pierwszym piętrze w niskiej kameralnej zabudowie przy ulicy Spichlerzowej. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 77,45m2 - piętro 1/1 -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij