dowolna

Mieszkania Rzeszów ul. Mikołajczyka

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

249 000 zł30 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam słoneczne mieszkanie o powierzchni 30 m2 na 1 piętrze niskiego bloku, ukierunkowane na południe, przy ulicy Mikołajczyka na os. Baranówka w Rzeszowie. Rozkład pomieszczeń: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

299 000 zł50 m² 6 028,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie na ulicy Mikołajczyka Trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Nieruchomość o powierzchni 49,6 m2, do którego przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

427 110 zł62 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje | 61,90 m2 | ul. Mikołajczyka | Rzeszów Prezentowane 4 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 61,90 m2. Wszystkie pomieszczenia niezależne (wejście z przedpokoju). Położone jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

295 000 zł49 m² 6 020,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 49m2 | ul. Stanisława Mikołajczyka | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 49 m2. Wszystkie pomieszczenia niezależne (wejścia z przedpokoju). Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Baranówka,Rzeszów

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Baranówka - ul. Mikołajczyka szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1300 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

330 000 zł49 m² 6 734,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność Przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 na 4 piętrze niskiego bloku przy ulicy Mikołajczyka na os. Baranówka w Rzeszowie. Mieszkanie dwustronne, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

330 000 zł49 m² 6 734,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam słoneczne mieszkanie o powierzchni 49 m2 na 4 piętrze niskiego bloku przy ulicy Mikołajczyka na os. Baranówka w Rzeszowie. Rozkład pomieszczeń: - salon - 13 m2 - sypialnia - 9 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

305 000 zł50 m² 6 149,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie z balkonem , zlokalizowane przy ul. Mikołajczyka w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 49.60 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

850 zł40 m² 21,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji! Do wynajęcia mieszkanie o pow 40m w Rzeszowie przy ul. Mikołajczyka. Składa się z: * dwóch oddzielnych pokoi, * jasnej kuchni, * łazienki z wc * przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

299 000 zł50 m² 6 028 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne pod inwestycję! 3 pokoje+kuchnia Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia 3 pokojowy apartament usytuowany na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchni 49,60 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

310 000 zł49 m² 6 326,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

299 000 zł50 m² 6 016,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wstrzymane! Do sprzedaży dwustronne mieszkanie (wschód-zachód) usytułowane na 3 piętrze w niskim bloku. Rozkład mieszkania: -jasna kuchnia -3 pokoje (w tym jeden przechodni) -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

299 000 zł50 m² 6 028,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 49,60m 2 , zlokalizowane na osiedlu Baranówka przy ul. Mikołajczyka w Rzeszowie. Mieszkanie czyste i zadbane. Położone na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

310 000 zł50 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 49,60 m2 na II piętrze na os. Generała Andersa. Mieszkanie składa się z salonu, przejściowego pokoju, oddzielnego pokoju, hallu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Baranówka - ul. Mikołajczyka szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1500 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

280 000 zł50 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego przy ul. Mikołajczyka. Lokalizacja: budynek położony jest na osiedlu Baranówka w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

350 000 zł66 m² 5 286,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje | 66,21 m2 | ul. Mikołajczyka | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 66,21 m2. Wszystkie pomieszczenia niezależne (wejście z przedpokoju). Położone jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2. Położone na 7 piętrze 10 piętrowego bloku z windą przy ul. Mikołajczyka w Rzeszowie. Bardzo jasne i przytulne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

310 000 zł50 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul.Mikołajczyka OPIS NIERUCHOMOŚCI: - powierzchnia mieszkania 49,6m2 - piętro 2/4 - parking przed blokiem - ogrzewanie miejskie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

310 000 zł50 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

288 000 zł62 m² 4 652,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

285 000 zł50 m² 5 745,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje | 49,60 m2 | ul. Mikołajczyka | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 49,60 m2. Wszystkie pomieszczenia niezależne (wejście z przedpokoju). Położone jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 49,60m2, piętro 2/4 na ul. Mikołajczyka oś. Baranówka. Trzy pokoje w tym jeden przejściowy, jasna kuchnia , łazienka razem z wc, przedpokój, balkon, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

399 900 zł49 m² 8 161,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego przy ul. Mikołajczyka. Lokalizacja: budynek położony jest na ul. Mikołajczyka w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

300 000 zł62 m² 4 846,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

375 000 zł66 m² 5 663,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura do wynajęcia mieszkanie w Rzeszowie ul. Mikołajczyka dostępne od 1 października Kawalerka przy ul. Mikołajczyka o powierzchni 35 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

289 000 zł39 m² 7 353,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 39,30 m2 | ul. Mikołajczyka | Rzeszów Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,30 m2. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

399 900 zł49 m² 8 161,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu luksusowo wykończone, komfortowe mieszkanie z balkonem oraz komórką lokatorską na os. Baranówka w Rzeszowie. Mieszkanie ulokowany na parterze, o powierzchni 49 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

412 900 zł50 m² 8 341,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje | 49,5m2 | Stanisława Mikołajczyka oś. Baranówka Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,5 m2. Lokal położony na wysokim parterze w niskim bloku z 1976 roku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

280 000 zł57 m² 4 912,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

320 000 zł50 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje | 49,60 m2 | ul. Mikołajczyka | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 49,60 m2. Położone jest na drugim piętrze niskiego, cztero - piętrowego budynku znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

1 200 zł68 m² 17,65 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe - ul. Mikołajczyka blisko wsiiz Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3 pokojowe 68 m2 przy ulicy Mikołajczyka. W skład mieszkania wchodzą 3 niezależne pokoje, wc, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul.Mikołajczyka OPIS NIERUCHOMOŚCI: - powierzchnia mieszkania 40m2 - piętro 4/4 - parking przed blokiem - ogrzewanie miejskie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

290 000 zł50 m² 5 858,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Expander na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m2. Położone na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Mikołajczyka Opis: - mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

299 000 zł50 m² 6 028,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 49,60m2 położone na czwartym piętrze w niskim bloku w Rzeszowie przy ul. Mikołajczyka. Nieruchomość usytuowana na wschód i zachód, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikołajczyka

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

290 000 zł50 m² 5 846,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Mikołajczyka. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze, bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: budynek położony jest w prężnie rozwijającej się dzielnicy Rzeszowa. W sąsiedztwie wiele punktów handlowo- usługowych (biedronka, żabka, apteka, fryzjer, stomatolog, itp).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

299 000 zł50 m² 6 028,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul. Mikołajczyka / Baranówka Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Mikołajczyka usytuowane na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

300 000 zł49 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul. Mikołajczyka/ Baranówka Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Mikołajczyka usytuowane na wyższym parterze w bloku czteropiętrowym.