dowolna

Mieszkania Rzeszów ul. Mikołajczyka

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane w Rzeszów ul. Mikołajczyka. Mieszkanie usytuowane jest na parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2, wraz z balkonem oraz przynależną piwnicą. Usytuowane jest w Rzeszowie na ulicy Mikołajczyka. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Baranówka,Rzeszów

240 000 zł32 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura do sprzedaży mieszkanie w Rzeszowie ul. Mikołajczyka dostępne od stycznia 2023 r. Kawalerka przy ul. Mikołajczyka o powierzchni 32,40 m2 usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Baranówka,Rzeszów

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 57 m2 zlokalizowane na ulicy Mikołajczyka w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to idealna propozycja dla aktywnych osób jak i inwestycję. Lokal w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro Doradzamy nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie dwu pokojowe na ul. Mikołajczyka w Rzeszowie. Mieszkanie ma powierzchnię 30 m2 i składa sie z: - salonu, -jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

378 000 zł48 m² 7 842,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie przy galerii handlowej oraz uczelni, blisko centrum Rzeszowa na osiedlu Baranówka o powierzchni 48,20 m2. Mieszkanie z dwoma dużymi pokojami, mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

359 000 zł50 m² 7 237,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja! Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Mikołajczyka na osiedlu Baranówka. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

310 000 zł53 m² 5 820,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż położone przy ul. S. Mikołajczyka w Rzeszowie na osiedlu Baranówka. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m2 zlokalizowane przy ul. Mikołajczyka na oś. Baranówka Położone na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie przeznaczone dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

299 000 zł30 m² 9 993,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 29.92m2 zlokalizowane w Rzeszowie ul. Mikołajczyka. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Mikołajczyka. Nieruchomość o powierzchni 50 m2 usytuowana jest na czwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

339 000 zł50 m² 6 820,93 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul. Mikołajczyka Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

378 000 zł48 m² 7 842,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,2m2 usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku przy ulicy Stanisława Mikołajczyka. Składa się ono z : - pokoju, - łazienki, - kuchni - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

309 000 zł32 m² 9 537,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Nieruchomość w sprzedaży tylko! do 24 kwietnia. Mieszkanie w Rzeszowie na os. Baranówka, o powierzchni: 32,40m2 przy ul. Mikołajczyka. Usytuowanie na 3p. w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

370 000 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Mikołajczyka. Nieruchomość o powierzchni 50 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie na ulicy Mikołajczyka. Trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Nieruchomość o powierzchni 49m2, do którego przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

309 000 zł50 m² 6 192,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,90 m2 , usytuowane na 4 piętrze czteropiętrowego bloku, zlokalizowanego na osiedlu Baranówka, przy ulicy Mikołajczyka. Układ pomieszczeń: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowa przy ul. Mikołajczyka osiedle Baranówka. Nieruchomość o powierzchni 49,00 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Śródmieście,Rzeszów

1 200 zł64 m² 19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe w Rzeszowie o powierzchni 64 m2 w spokojniej dzielnicy. Biuro Nieruchomości dk Brokers przedstawia na wynajem 4 pokojowe mieszkanie idealne pod wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Staromieście,Rzeszów

229 000 zł29 m² 7 853,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż Kawalerka o pow. 29,16m2 ulica Mikołajczyka. W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości Kawalerka o pow. 29,16m2 z wydzieloną sypialnią. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Mikołajczyka na osiedlu Baranówka. Mieszkanie posiada doskonały dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura do wynajęcia mieszkanie w Rzeszowie ul. Mikołajczyka Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Mikołajczyka o powierzchni 49 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Baranówka,Rzeszów

1 650 zł57 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane przy ul. Mikołajczyka na osiedlu Baranówka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

350 000 zł50 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Mikołajczyka. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze, bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

1 350 zł62 m² 21,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Mikołajczyka. Nieruchomość o powierzchni 62 m2 usytuowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Baranówka,Rzeszów

300 000 zł49 m² 6 122 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 49m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Mikołajczyka. Nieruchomość mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Baranówka,Rzeszów

1 200 zł68 m² 17,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 3- pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Baranówka - ul. Mikołajczyka szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1200 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

300 000 zł49 m² 6 122 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul. Mikołajczyka opis mieszkania: - powierzchnia mieszkania 49m2 - piętro: 4/4 - do mieszkania przynależy piwnica - ogrzewanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

300 000 zł49 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe położone na czwartym piętrze w niskim bloku przy ul.Mikołajczyka. Mieszkanie dwustronne, składa się z: -salonu z wyjściem na balkon -dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

340 000 zł49 m² 6 952,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul. Mikołajczyka os. Baranówka Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na podwyższonym parterze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

339 000 zł49 m² 6 932,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, położone na parterze 4 piętrowego bloku, bezpośrednio od właściciela. Składa się ono z 3 samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc, 2 przedpokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

375 000 zł57 m² 6 602,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie po remoncie, znajdujące się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku przy ulicy Mikołajczyka (baranówka). Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

385 000 zł57 m² 6 778,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 56,8m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Mikołajczyka. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Drabinianka,Rzeszów

850 zł30 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia jasne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Mikołajczyka w Rzeszowie. Niedaleko uczelnia wsiiz! Mieszkanie o powierzchni 30m2 położone jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

380 000 zł57 m² 6 690,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul. Mikołajczyka / os. Baranówka Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z 1975 r. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Drabinianka,Rzeszów

850 zł30 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul. Mikołajczyka Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowana na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość o powierzchni 48 m2, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

290 000 zł49 m² 5 918,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 49m2 | ul. Stanisława Mikołajczyka | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 49 m2. Wszystkie pomieszczenia niezależne (wejścia z przedpokoju). Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Baranówka,Rzeszów

1 400 zł68 m² 20,72 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Na wynajem trójstronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,58 m 2 zlokalizowane na IV piętrze wysokiego bloku z windą z 1985 roku przy ul. Mikołajczyka (os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

248 000 zł30 m² 8 266,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Stanisława Mikołajczyka na osiedlu Baranówka. W doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane przy ul. Mikołajczyka na osiedlu Baranówka. Nieruchomość o powierzchni 30 m2.