dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Rzeszów - Sprzedaż i wynajem

194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecia,Rzeszów

419 000 zł54 m² 7 759,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym w Rzeszowie przy ul. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nazimka

Mieszka I,Rzeszów

529 000 zł54 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje | 53,80 m2 | ul. Nazimka | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 53,80 m2. Znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku, który został oddany do użytkowania w 1999 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Zawiszy,Rzeszów

999 000 zł72 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ekskluzywne, przestronne, 3-pokojkowe mieszkanie premium o powierzchni 72 m z panoramicznym widokiem, zlokalizowane na 16 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

678 000 zł78 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Estaton prezentujemy nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m , zlokalizowane w przy ul. Architektów w Rzeszowie Nowoczesny, zadbany blok z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł65 m² 8 422,66 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,30 m2 zlokalizowane przy ulicy Malczewskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1977 Ilość pięter: 5/11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Śródmieście,Rzeszów

459 000 zł44 m² 10 384,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyłącznie w Estaton Nieruchomości mamy przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ulicy Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł44 m² 11 795,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na 3. piętrze niskiego bloku położonego w centrum Rzeszowa, zaledwie 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł64 m² 7 968,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Pobitno,Rzeszów

410 000 zł39 m² 10 545,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Małopolskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 38,88 m2, usytuowane jest na 4 piętrze w bloku z windą. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł64 m² 10 939 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w samym sercu Rzeszowa, przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nazimka

Mieszka I,Rzeszów

529 000 zł54 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Rzeszów

378 500 zł30 m² 12 409,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokoje | 30,50 m2 | ul. Podwisłocze | Nowe Miasto | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 30,50 m2. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sienna

Drabinianka,Rzeszów

749 000 zł90 m² 8 285,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,40 m , zlokalizowane na 3. piętrze w spokojnej i zielonej części Rzeszowa osiedlu Drabinianka, przy ul. Siennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

499 000 zł37 m² 13 600,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 36,69 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z windą z 2024 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Rejtana

Paderewskiego,Rzeszów

519 000 zł64 m² 8 173,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Atuty: funkcjonalny układ pomieszczeń Możliwość pełnej personalizacji i stworzenia mieszkania według własnego stylusolidna konstrukcja gwarantująca trwałośćpotencjał inwestycyjny przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

1 100 000 zł78 m² 14 046,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament z tarasem przy ul. Św. Kingii w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 78,31 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w bloku z widną z 2021 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Drabinianka,Rzeszów

570 000 zł45 m² 12 647 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,07 m2 w stanie deweloperskim, położone na nowoczesnym Osiedlu Nova Graniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

472 000 zł42 m² 11 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty nieruchomości:Mieszkanie gotowe do zamieszkania.Wysoki standard wykończenia.Niska, spokojna zabudowa cicha i komfortowa okolica. Szybki dojazd do centrum Rzeszowa. Idealna lokalizacja: blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

459 000 zł34 m² 13 488,10 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34,03 m , położone na 10. piętrze nowoczesnego, 15-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świadka

Nowe Miasto,Rzeszów

399 000 zł32 m² 12 626,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 31,6m , znajdujące się na 5. piętrze. Mieszkanie oferuje piękny widok na tereny zielone, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

499 000 zł63 m² 7 971 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Mikołajczyka w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 62,6 m2, usytuowane jest 4 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 4 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Baranówka,Rzeszów

449 000 zł41 m² 10 951,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu wykończone dwupokojowe mieszkanie o metrażu 41 m2 z balkonem oraz klimatyzacją w sypialni mieszczące się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł47 m² 10 257 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,7 m , położone na 4 piętrze w niskim bloku zlokalizowanym przy ul. Marszałkowskiej zaledwie kilka kroków od Galerii Rzeszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mieszka I,Rzeszów

689 000 zł65 m² 10 583,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Tylko u nas! Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,1 m2 zlokalizowane na II piętrze niskiego bloku z 1997 roku przy ul. Nazimka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

500 000 zł63 m² 7 987,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje | 62,6 m | Rzeszów Baranówka | 500 000 zł | Do remontu | Dostępne od zaraz Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nazimka

Mieszka I,Rzeszów

529 000 zł54 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o pow. 53,8 m2 z balkonem typu loggia, położone na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dominikańska

Piastów,Rzeszów

450 000 zł55 m² 8 241,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Twój Agent Nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż 3-pokojowe atrakcyjne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,60m2 położone na dzielnicy Piastów, przy ul. Dominikańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

669 000 zł53 m² 12 629,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko u nas na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,97 m , zlokalizowane przy ul. Sportowej 12 w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Kmity,Rzeszów

549 000 zł50 m² 11 002 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje | 49,90 m2 | ul. Szarych Szeregów | oś.Kmity | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 49,90 m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze niskiego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Baranówka,Rzeszów

339 900 zł34 m² 9 852,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,5 m położone przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie , usytuowane na 1. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twardowskiego

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł31 m² 12 186,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,10m2 zlokalizowane przy ulicy Twardowskiego w Rzeszowie. Ulica Twardowskiego to spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Rzeszów

530 000 zł62 m² 8 599,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,63 m2, zlokalizowane przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie. Istnieje możliwość zmiany układu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Baranówka,Rzeszów

365 000 zł37 m² 9 972,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 36,6 m2 | ul. Obrońców Poczty Gdańskiej | oś. Baranówka| Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 36,6 m2. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze niskiego bloku, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

339 900 zł34 m² 9 852,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta nieruchomość to idealna propozycja zarówno dla osób szukających pierwszego mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

590 000 zł58 m² 10 207,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta mieszkania dostępna tylko u nas! *zobacz wideo (ikonka play przy zdjęciach)! Biuro Joker House Nieruchomości na przyjemność przedstawić funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 58m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowe Miasto,Rzeszów

559 000 zł54 m² 10 351,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane przy ul. Podwisłocze w sercu jednego z najbardziej pożądanych i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

377 000 zł30 m² 12 693,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,7 m , położone na 3. piętrze wysokiego bloku z nową windą, znajdującego się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł38 m² 11 941,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rzeszów Centrum ul. Marszałkowska | 37,6 m | 2 pokoje | po remoncie | gotowe do zamieszkania To 37,6 m w samym centrum Rzeszowa. Lokalizacja, która zawsze pracuje na Twoją korzyść. Ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nazimka

Mieszka I,Rzeszów

529 000 zł54 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbyszewskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

339 000 zł31 m² 10 796,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Oferta wyłącznie w pronesto Centrum Nieruchomości! Prezentowane 1-pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 31,40 m . Znajduje się na parterze w niskim 4-piętrowym budynku oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł64 m² 9 633,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mam mieszkanie o powierzchni 64 m , które znajduje się w Rzeszowie przy bocznej ul. Lubelskiej na 1 piętrze, 2 piętrowego bloku. Jeśli szukasz miejsca, które jest ciche,.