dowolna

Mieszkania przy lesie Rzeszów - Anonse sprzedaży i wynajmu

374 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

374 ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ul. Architektów 11, na prestiżowym osiedlu Architektów. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 040 zł90 m² 6 433,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy mieszkanie na piętrze w nowej inwestycji przy ul. Dębickiej w Rzeszowie to propozycja dla osób, które lubią przestrzeń, światło i możliwość elastycznej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 277 zł48,03 m² 9 249,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim 3- pokojowe o powierzchni 48,03 m2 z balkonem. Usytuowane na nowoczesnym osiedlu mieszkań o niskiej zabudowie szeregowej w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł109,94 m² 10 915,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie premium w zabudowie szeregowej, oddalone 4 minuty autem od jednej z głównych ulic Rzeszowa - ul. Podkarpackiej. Mieszkanie w tej okolicy to namiastka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

715 000 zł70,98 m² 10 073,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie gotowe do zamieszkania | Rzeszów Staromieście Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 500 zł54,66 m² 11 150,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament z ogrodem Tkacka Kaskady, rzeszów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej, kameralnej inwestycji mieszkaniowej Tkacka Kaskady przy ul. Tkackiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 832 zł62,24 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62,24 m , położone na 13. piętrze w nowopowstającym, 14-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość! Twój dom przy lesie w Rzeszowie Słocina Dodatkowe korzyści dla kupujących: brak podatku pcc 2% realna oszczędność przy zakupiezakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizjiatrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 000 zł83,62 m² 5 931,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie przy lesie 83,6 m Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 83,62 m , położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 000 zł83,62 m² 5 931,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 456 zł42,57 m² 10 698,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję realizowaną na osiedlu Wilkowyja - boczna ul. Olbrachta. Niski 3 kondygnacyjny blok z windą, podzielony na 16 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia: mieszkanie dwupoziomowe na piętrze, w zabudowie szeregowej, w wyjątkowej okolicy z widokiem na panoramę Rzeszowa. Oferta dotyczy stanu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38 m przy ul. Wioślarskiej. Nieruchomość z 2025 roku, nigdy wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 596 zł39,96 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,96 m2 z balkonem usytuowane przy ul. Ceramicznej w Rzeszowie. To nowoczesna i kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł62,19 m² 8 023,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne 4- pokojowe mieszkania na pierwszym piętrze w zabudowie szeregowej o powierzchni 62,19 m2 z dwoma balkonami oraz poddaszem do adaptacji. Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować jasne i przestronne mieszkanie z ogódkiem na wynajem. Nieruchomość znajduje się w Rzeszowie na Staromieściu w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł59,10 m² 12 673,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwustronne mieszkanie o wysokim standardzie i powierzchni 59,10 m2, zlokalizowane na parterze kameralnego, niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł50,37 m² 13 281,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone na parterze kameralnej inwestycji w zabudowie bliźniaczej, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł108,71 m² 10 900,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 110 m , usytuowane na 1. piętrze niskiego apartamentowca, wybudowanego w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 430 zł38,13 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,16 m2 usytuowane na 14 piętrze w 14 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 100 zł41,41 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,41 m2 z balkonem zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu przy ul. Technologicznej w Rzeszowie. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł59,59 m² 8 357,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4- pokojowe usytuowane na pierwszym piętrze o powierzchni 59,59 m2 z dwoma balkonami zlokalizowane przy ul. Lwowskiej na pograniczu Rzeszowa z Krasnem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł48 m² 12 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,21 m , usytuowane na 1. piętrze niskiego, 3-piętrowego budynku, wybudowanego w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł42,91 m² 11 069,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twój agent nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,92 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Enklawa Zalesie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

698 900 zł65 m² 10 752,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Zalesiu - Rzeszów - ul. Sikorskiego 45C Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Rzeszowie, położone w prestiżowej i cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 537 zł50,60 m² 9 556,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 50,60 m2 z balkonem o powierzchni 3,10 m2 zlokalizowane przy ul. Potockiego w Rzeszowie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, kameralne osiedle mieszkań bezczynszowych, w zabudowie szeregowej dwulokalowej z widokiem na panoramę miasta. Zlokalizowane przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Dostępne mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 358 zł58,02 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w cichej i zielonej części Rzeszowa przy ul. Wieniawskiego. Lokalizacja zapewnia ponadto doskonałą komunikacją z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 704 zł83,06 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową inwestycję w sąsiedztwie lasu, budowaną na osiedlu Słocina - domy i mieszkania z zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł92,20 m² 5 412,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkania o powierzchni 62,19 m2 na 1 piętrze z użytkowym poddaszem ok. 30 m2 - razem powierzchnia 92,20 m2. Blisko ul. Myśliwskiej w Rzeszowie, adm. Rudna Wielka. ** Do 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nową inwestycje na mapie Rzeszowa - osiedle mieszkań z zabudowie szeregowej, dwulokalowej przy ul. Św. Walentego. Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł48 m² 12 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł51,30 m² 8 752,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 51,30 m na parterze z ogrodem 65,91 m . Nowe, kameralne osiedle 16 segmentów w zabudowie szeregowej dwulokalowej, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł92,50 m² 8 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92,5m2 z ogromnym potencjałem aranżacyjnym - Rzeszów, os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 280 zł46,24 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,24 m2 z balkonem usytuowane przy ul. Ceramicznej w Rzeszowie. To nowoczesna i kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł98,92 m² 6 945,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98,92 m , położone w cichej i zielonej części Rzeszowa w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł53,58 m² 8 865,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe na parterze o powierzchni 53,58 m2 z tarasem oraz prywatnym ogrodem o powierzchni 85 m2 zlokalizowane przy ul. Krakowskiej na granicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 999 zł79,40 m² 7 556,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej - Rzeszów, ul. Sikorskiego. Na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,4 m2, zlokalizowane w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł67,47 m² 9 041,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa niższa cena - Oferta bez prowizji i podatku pcc! Kurpiel Nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67.47 m2 usytuowane na 1 piętrze szeregowca. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł48,21 m² 12 217,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nigdy nie zamieszkałe mieszkanie przy ulicy Gromskiego, z szybkim dojazdem do centrum, a także do lotniska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł83,07 m² 7 571,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesny, nieszablonowy projekt mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej! Dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 83,06.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij