dowolna

Mieszkania przy lesie Rzeszów - Anonse sprzedaży i wynajmu

376 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

376 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawiszy Czarnego

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł33 m² 11 809,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Zawiszy Czarnego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budziwojska

Biała,Rzeszów

444 990 zł49 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości przedstawia Państwu nową inwestycję na osiedlu Budziwój w Rzeszowie. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,90 m2 z dużym ogrodem. Mieszkanie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł75 m² 10 186,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Tarnowskiej w Rzeszowie! Mieszkanie posiada powierzchnię 75,49 m2 i usytuowane jest na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł40 m² 12 321 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie dostępne od zaraz! Mieszkanie posiada powierzchnię 40,5 m2 i usytuowane jest na wysokim parterze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Budziwój,Rzeszów

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu biura Nieruchomości Royal Broker jest mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 50m2 przy ulicy Senatorskiej, usytuowane na parterze segmentu zabudowy szeregowej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Staroniwa,Rzeszów

285 000 zł25 m² 11 327,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości kawalerka z pięknym widokiem w stanie deweloperskim do wejścia od zaraz. Ta inwestycja wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł49 m² 10 612,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Popiełuszki w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 49 m2 i usytuowane jest na 2 piętrze 10 - piętrowego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Park im. Bł. Karoliny Kózki

Projektant,Rzeszów

699 000 zł89 m² 7 862,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie o Sprzedaży Mieszkania dla Rodziny z Dziećmi W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 88,9 m w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Przybyszówka,Rzeszów

380 970 zł45 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem i tarasem znajdujące się w niskim budynku z windą o nowoczesnej i funkcjonalnej architekturze. Układ pomieszczeń 44,82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

392 092 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie -2-pokojowe- z balkonem typu -loggia-, w stanie deweloperskim, dostępne w tym roku! Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Budziwój,Rzeszów

664 000 zł58 m² 11 448,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 58 m na ul. Miejskiej usytuowanego w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

390 266 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe z tarasem znajdujące się w niskim budynku z windą o nowoczesnej i funkcjonalnej architekturze. Układ pomieszczeń 47,02 m2: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

591 542 zł66 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Rzeszowie. Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 89,62 m2 z poddaszem. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

610 225 zł79 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe z dwoma tarasami znajdujące się w niskim budynku z windą o nowoczesnej i funkcjonalnej architekturze. Układ pomieszczeń 79,25 m2: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staroniwa,Rzeszów

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 z balkonem, mieszczące się na czwartym piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dunikowskiego

Zalesie,Rzeszów

749 000 zł63 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny bezczynszowy 3 pokojowy apartament z ogródkiem i parkingiem przy ul. Wieniawskiego, xawerego Dunikowskiego. Apartament jest w pełni gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sportowa

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65 m2, usytuowane na trzecim piętrze w bloku z windą w Rzeszowie przy ulicy Sportowej. Wyposażenie widoczne na zdjęciach. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

562 757 zł77 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie - 3-pokojowe-z -tarasem- znajdujące się w niskim budynku z -windą- o nowoczesnej i funkcjonalnej architekturze otoczonej zielenią. Nowe osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Zalesie,Rzeszów

616 000 zł58 m² 10 602,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje mieszkania w zabudowie szeregowej przy ul. Spacerowej. Osiedle składa się z 4 niestandardowych segmentów dwulokalowych. Oferta: bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Zalesie,Rzeszów

606 000 zł63 m² 9 588,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Baranówka,Rzeszów

365 000 zł35 m² 10 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wyłącznie w ofercie naszego biura. Na sprzedaż piękne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie W bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Rzeszów,podkarpackie

699 999 zł60 m² 11 745 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Słowackiego w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 59,6 m2 i usytuowane jest na 3 piętrze w niskim bloku. Ogromnym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dynowska

Projektant,Rzeszów

600 000 zł59 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż Dynowska pow. 58,77 m2 3 pokoje 3 piętro miejsce parkingowe w garażu podziemnym W ofercie biura nieruchomości Home mieszkanie o metrażu 58,77m2 w spokojnej okolicy. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Pobitno,Rzeszów

479 000 zł55 m² 8 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,57 m2 z dużym ogrodem nawet do 196 m2. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu ul. Lwowskiej. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

419 000 zł40 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i łazienką Opis nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jednopokojowego mieszkania, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Staroniwa,Rzeszów

575 244 zł55 m² 10 409,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję przy ul. Staroniwskiej w Rzeszowie. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,26 m2 z dużym ogrodem o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł55 m² 8 190,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,82 m2 usytuowane na parterze z ogródkiem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Solidarności

Zawiszy,Rzeszów

890 000 zł76 m² 11 710,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa nieruchomość dwupoziomowy, klimatyzowany loft o powierzchni 76 m2, zlokalizowany w Rzeszowie, przy ul. Solidarności, w nowoczesnym niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

649 000 zł65 m² 9 960,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum rzeszowa przy ulicy Sportowej, o powierzchni 65,16 m2. Atuty nieruchomości: ** Mieszkanie w Centrum miasta z pięknym widokiem **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

740 000 zł75 m² 9 879,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Kopisto w Rzeszowie! Mieszkanie posiada powierzchnię 74,9 m2 i usytuowane jest na trzecim piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

487 600 zł53 m² 9 134,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie dostępne od zaraz! Mieszkanie posiada powierzchnię 53,38 m2 i usytuowane jest na 4 piętrze w niskim bloku. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Rzeszów,podkarpackie

409 000 zł29 m² 14 103,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka przy ul. Kosynierów w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 29 m2 i usytuowane jest na parterze w niskim 4- piętrowym bloku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

389 000 zł50 m² 7 806,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko w ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości ostatnie dostępne bezczynszowe mieszkanie w nowopowstałej inwestycji przy ul. Warszawskiej. Apartament o powierzchni 49,83m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Staroniwa,Rzeszów

607 230 zł67 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję przy ul. Staroniwskiej w Rzeszowie. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67,47 m2 z dwoma balkonami! Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

588 000 zł49 m² 12 056,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Św. Rocha w Rzeszowie dostępne od zaraz! Mieszkanie posiada powierzchnię 48,77 m2 i usytuowane jest na 1 piętrze w niskim bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Budziwój,Rzeszów

619 000 zł120 m² 4 761,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

0% pcc, 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Na sprzedaż ostatnie wolne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej w inwestycji zlokalizowanej w Rzeszowie przy ulicy Miejskiej. W ofercie 5 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Pobitno,Rzeszów

479 000 zł55 m² 8 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,57 m2 z dużym ogrodem nawet do 100 m2. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu ul. Lwowskiej. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

664 000 zł62 m² 10 702,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Sprzedam dwustronne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Strażackiej w Rzeszowie! Mieszkanie posiada powierzchnię 62 m2 + 2 duże tarasy 30 M2 i usytuowane jest na drugim piętrze 3 - piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł85 m² 5 294,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,81 m2 usytuowane na 1 piętrze z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł44 m² 12 704,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Miłej w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 44 m2 i usytuowane jest na parterze w niskim 3 piętrowym bloku. Do mieszkania przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

409 000 zł36 m² 11 361,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje: wyłącznie w naszej ofercie komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 z balkonem, mieszczące się na czwartym piętrze niskiego,.