dowolna

Mieszkania pod klucz Rzeszów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

913 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

913 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

575 000 zł67 m² 8 909,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

To mieszkanie już ma wszystko, czego potrzeba przestrzeń, świetny układ i jasne, trójstronne doświetlenie. Wystarczy odrobina pracy i około 15 tys. zł, by zyskać zupełnie nowy efekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

799 000 zł64 m² 12 507,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 4 pokoje * 63,88 m2 * IV piętro * balkon - widok na zieleń * komórka lokatorska - dodatkowo płatna * Dworskie Ogrody opis: - mieszkanie o powierzchni 63,88 m2 - piętro: 4 - blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

549 000 zł58 m² 9 449,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o pow. 58,1 m , usytuowane na 1. piętrze niskiego bloku (bez windy), wybudowanego w 1985 r. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Dąbrowskiego,Rzeszów

424 000 zł37 m² 11 450,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

W ofercie biura do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,03 m2 usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie znajduję się przy ul. Żwirki i Wigury w Rzeszowie. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

719 000 zł54 m² 13 207,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentujemy mieszkanie w wysokim standardzie, które łączy nowoczesne rozwiązania z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krośnieńska

Franciszka Kotuli,Rzeszów

610 000 zł52 m² 11 844,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Krośnieńskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 51,5 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w bloku z 2012 r. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł54 m² 11 654,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo po remoncie, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,97 m2, zlokalizowane przy ulicy Kraszewskiego w ścisłym centrum Rzeszowa - blisko rynku! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nazimka

Mieszka I,Rzeszów

545 000 zł54 m² 10 130,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje | 53,80 m2 | ul. Nazimka | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 53,80 m2. Znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku, który został oddany do użytkowania w 1999 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowskiego,Rzeszów

425 000 zł37 m² 11 449 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 37,12 m2 znajdujące się na osiedlu Dąbrowskiego przy ulicy Bohaterów Westerplatte 7. Parter w niskim 3 piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Zalesie,Rzeszów

799 000 zł94 m² 8 516,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje| 93,82 m2 | ul. Zelwerowicza | Rzeszów Prezentowana trzypokojowe mieszkanie ma powierzchnię 93,82 m2. Znajduje się na 2 piętrze w niskim 2-piętrowym bloku, który został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

599 000 zł66 m² 9 034,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

W ofercie biura na sprzedaż bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 66,30 m2 zlokalizowane przy ul. Legionów w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Unii Lubelskiej

Pułaskiego,Rzeszów

629 000 zł54 m² 11 654,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nigdy nie zamieszkałe 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Unii Lubelskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 53,97 m2, usytuowane jest na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Ofiar Getta

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m zlokalizowane przy Placu Ofiar Getta w Rzeszowie. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zawiszy,Rzeszów

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Architektów na osiedlu Zawiszy. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Zalesie,Rzeszów

710 000 zł58 m² 11 774,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,9 m (powierzchnia całkowita 85,9 m wraz z garażem i komórką lokatorską),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przybyszówka,Rzeszów

2 700 zł71 m² 37,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie bezczynszowe Rzeszów, ul. Krakowska I piętro 2 miejsca parkingowe Balkon Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Panoramiczna

Projektant,Rzeszów

825 000 zł73 m² 11 301,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ofercie Stoprocent Nieruchomości prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 73 m , położone na cenionym osiedlu Projektant przy ul. Panoramicznej. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pelczara

Nowe Miasto,Rzeszów

499 000 zł54 m² 9 327,10 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Pelczara na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Bardzo blisko centrum, idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Drabinianka,Rzeszów

759 000 zł75 m² 10 133,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu gustownie wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,9 m , położone na parterze (wysokim) w niskim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Stok

Przybyszówka,Rzeszów

589 000 zł50 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 49,96 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Przybyszówka,Rzeszów

1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Reformacka Nieruchomości przyjemność zaprezentować 3 - pokojowy apartament, usytuowany na pierwszym piętrze, dwupiętrowego bloku, znajdującego się przy ul. Dworskie Ogrody - boczna ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raginisa

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł53 m² 11 319 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyłącznie w ofercie Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 53m , położonego w spokojnej i urokliwej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Drabinianka,Rzeszów

779 000 zł69 m² 11 357 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Styl, komfort i jakość apartament premium w Rzeszowie, drabinianka Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Drabinianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Rzeszów

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferuję nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,85 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego bloku z windą (rok budowy 2024) na osiedlu Paderewskiego Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

360 000 zł39 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Wstrzymane! Prezentujemy Państwu mieszkanie do sprzedaży o powierzchni użytkowej 38,88m położone na trzecim piętrze w nikim bloku przy ul.Dąbrowskiego. Mieszkanie jednostronne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Technologiczna

Dworzysko,Rzeszów

440 370 zł42 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w Rzeszowie - mieszkanie jest już gotowe w stanie deweloperskim: kup i wykańczaj! opis mieszkania na sprzedaż w rzeszowie mieszkanie 2-pokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Przybyszówka,Rzeszów

440 475 zł42 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru | 2 pokoje | miejsce W garażu podziemnym I komórka W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

519 000 zł54 m² 9 682,84 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o komfortowym mieszkaniu w doskonałym miejscu? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: rzeszów, ul. Podwisłocze 18 Powierzchnia: 53,60 m2 Balkon z pięknym widokiem! Piętro: 4/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocie

Staromieście,Rzeszów

499 000 zł55 m² 8 994,23 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Staromieście! 2 pokoje! + Garaż! Do wejścia proszę O kontakt tylko osoby prywatne. Biurom nieruchomości dziękuję. Oferuję do sprzedaży przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

639 000 zł48 m² 13 254,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części miasta, przy ul. Gromskiego. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwonicka

Przybyszówka,Rzeszów

2 700 zł61 m² 44,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 60,97 m2 | ul. Iwonicka | Franciszka Kotuli / Przybyszówka / Projektant | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię ok. 61 m2. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaciszna

Drabinianka,Rzeszów

1 800 zł32 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 32,30m2 | ul. Zaciszna | Rzeszów Do wynajęcia nowe mieszkanie w bloku z 2019r, wykończone zostało w schludny i nowoczesny sposób. Do mieszkanie przynależy balkon natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Technologiczna

Dworzysko,Rzeszów

548 852 zł64 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w Rzeszowie z 2 sypialniami. Mieszkania gotowe - kup I wykańczaj! Budynek został oddany do użytkowania końcem 2024 r. Jedna z najlepszych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmaja

Dąbrowskiego,Rzeszów

459 000 zł50 m² 9 172,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 50,04 m2 | ul. Chmaja | oś Dąbrowskiego | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 50,04 m2. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze niskiego bloku, posiada dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

583 000 zł48 m² 12 273,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Stojałowskiego w Rzeszowie - osiedle Krakowska Południe. Mieszkanie o powierzchni 47,50 m2, usytuowane jest na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Kmity,Rzeszów

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu nowej, nigdy niezamieszkałej kawalerki o pow. 28 m2 w nowym bloku Wyspiańskiego Skwer w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 48 m | Rzeszów, ul. Miła | Garaż podziemny + 2 balkony Cena najmu: 2 600 zł / miesiąc Dodatkowe opłaty: media wg zużycia Powierzchnia: 48 m Układ: 3 pokoje + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pobitno,Rzeszów

524 000 zł72 m² 7 291,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania, które od razu możesz dopasować do siebie lub wynajmować? To mieszkanie na Pobitnie jest strzałem w dziesiątkę! Rzuć okiem na Wideo dołączone do ogłoszenia :) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Baranówka,Rzeszów

639 000 zł56 m² 11 476,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego, sześciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Pobitno,Rzeszów

999 000 zł121 m² 8 256,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupoziomowy, 5 pokojowy apartament zlokalizowany przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 121 m2, usytuowane jest na 3 piętrze w bloku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Technologiczna

Dworzysko,Rzeszów

529 000 zł40 m² 13 152,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o metrażu 40,22m2 mieszczące się na pierwszym piętrze dwunastopiętrowego bloku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij